Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes Pārbaudiet, vBET par vBulletin 5

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 5 gada 5

Thread: Nevar pirkt tagad?

 1. #1
  Dalībvalstis
  Pievienošanās datums
  Maijs 2011
  Atbildes
  36

  Default Nevar pirkt tagad?

  Tātad, tas nav iespēja iegādāties papildus vairs? Var būt jūs varētu safasēti brīdinājumu un samazināt cenu? Es meklēju, lai iegūtu šo fantastisko add-on pēc mēģinot bezmaksas versiju.

 2. #2
  vBulletin Enterprise Translator (vBET) personāla
  Pievienošanās datums
  Maijs 2010
  Atbildes
  1,000

  Default

  Es nezinu, ko exacly jūs vēlaties iegādāties.

  mēs piedāvājam:
  -vBET licence
  -vBET zīmolu bezmaksas licenci (bez vBET url in kājenes).

  Patiesībā, pārdošana vBET ir uz laiku paturēt. Vairāk informācijas šeit:
  http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php

 3. #3
  Dalībvalstis
  Pievienošanās datums
  Maijs 2011
  Atbildes
  36

  Default

  Tieši tā, tas ir pagaidu aizturēts. Ak, labi, es ņemšu jāgaida it out līdz problēma ir atrisināta. Paldies, anyways.

 4. #4
  Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
  Pievienošanās datums
  Oktobris 2009
  Atbildes
  3,032
  Bloga ieraksti
  1

  Default

  Tajā brīdī vBET pārdošanu ar slēgtajiem noklusējuma, jo Google slēgs savas tulkošanas API 1 decembris (sīkāku informāciju šeit: http://www.vbenterprisetranslator.co...12-01-a-2.html).

  Mēs oficiāli no jauna pārdod, kad mums būs alternatīvus risinājumus tulkošanai. Mēs varam sniegt jums īpašas saites, kas ļauj jums nopirkt, ja esat pārliecināts, ka jūs vēlaties nopirkt, pat zinot, ka 6 mēnešu laikā Google būs tuvu tulkojumu API, un, ja vBET nebūs alternatīvus risinājumus, tad tulkojumus vairs nedarbosies. Tāpēc mēs uz laiku slēgts pārdošanu. Ja esat pilnīgi pārliecināts, ka vēlaties iegādāties anyway - lūdzu, paziņojiet mums, un mēs Jums nosūtīsim īpašu saiti, kas to nepieļauj.

 5. #5
  Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
  Pievienošanās datums
  Oktobris 2009
  Atbildes
  3,032
  Bloga ieraksti
  1

  Default

  Tā kā mēs bija vairākas reizes lūdza par pieņemšanas vBET iespējams iegādāties tieši tagad mēs jāatsāk pārdošana vBET. Joprojām mēs pievienotās skaidrs brīdinājums par pirkumu lapā, lai ikviens, kurš vēlas iegādāties, ir zināms, ka 2011 decembris 1 Google tulkošanas API tiks slēgtas un vBET nav pašlaik alternatīvu veidu, lai atbalstītu tulkojumu.

  Šeit ir pārskats awailable uz pirkuma lapā:
  BRĪDINĀJUMS: Google pārtrauks sniegt tulkojumu API 1. 2011.gada decembrim!. Mēs strādājam, lai atbalstītu tulkojumus citus pakalpojumus. Jūs varat atrast visu informāciju par mūsu progresu šeit: Google izslēdzas tulkojumi API

  Mēs bloķēts pārdošana vBET kamēr mums nav alternatīvs risinājums tulkojumiem, bet mēs lūdza ļaut iegādāties vBET anyway. Mēs esam godīgi uzņēmums, un mēs domājam, ka pārdodot preci, kas nākotnē var drīz beigs, pat ja klients vienojas par, ka licence nav veids, kā padarīt biznesa (daudzi lietotāji nelasa licenci visu). Tā kā mēs tika lūgts par to mēs jāatsāk pārdošanu vBET ar brīdinājumu. Esi informēts - 1 Dec Google noņems tulkošanas API. Mēs nevaram pateikt, tagad, cik valodas tiks atbalstītas pēc tam vai arī mēs atrodam kādu alternatīvu tulkojumu API vispār. Un, lai izvairītos no kļūdām - šeit ir daļa no vBET licence: vBET darbojas, izmantojot Google Translation Service un jums ir jābūt atļauts to lietot. SIMPLE Podbielski Michał dod jums ne kompensāciju gadījumā, ja jūsu forums ir bloķēts / aizliegta vai ierobežota kāds veids, kā Google Translation Services.
  Tā nebūs nekāda kompensācija vispār. Mēs darīsim visu, lai atbalstītu tulkojumus citās API, Tomēr šobrīd mēs nevaram garantēt, būs juridiski iespējams, ne arī, cik valodās tiks atbalstīts.
  Tātad, ja jūs joprojām vēlaties iegādāties, zinot par šo, lūdzu, vienkārši izmantot mūsu Pirkt Tagad! link.

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

 • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
 • Jūs nedrīkst post atbildes
 • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
 • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33