Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes Pārbaudiet, vBET par vBulletin 5

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
  • vBET - vBulletin Enterprise Translator

   Palieliniet savu forumu satiksme, lietotāju skaits un ienākumi no reklāmām!
   Mēs atbalstām vBulletin 5. x, 4. x un 3.8.x!


   VBulletin DEMONSTRĀCIJĀ, LIVE 5. x


   vBET ir tulkojums vBulletin forums spraudnis, kas pārvērš foruma 53 valodām (izmantojot ārējo tulkojumu) un atļauj lietotājiem rakstīt amatu dažādās valodās.
   • Izmantojiet bezmaksas un lēti machine translations

   Jums ir iespēja izmantot vBET ar pilnīgi brīvu mašīntulkošanu. vBET atbalsta integrāciju ar vairākiem datorizētās tulkošanas un valodas noteikšanu API: Apertium (FREE), Yandex (FREE ar lielo kvotu), DetectLanguage (FREE ar lieliem kvotu), Microsoft (FREE ar zemu kvotas), IBM Watson (FREE ar zemu kvotas), SDL Valodas Mākonis, Google (FREE ar zemu kvota). vBET automātiski izvēlas brīvo un lētāku tulkošanas pakalpojumu sniedzēju pirms vairāk dārgu. Atbalsta arī manuālo tulkošanu.
   • Piesaistīt vairāk apmeklētāju

   vBET uzreiz padara jūsu forumā ir 53 reizes vairāk satura, jo 53 valodās! Tas nozīmē, ka 53 reizes vairāk, URL, uz tēmas, kas tagad apmeklēs lietotāji, kas meklē saturu viņu dzimtajā valodā.
   • Piesaistīt vairāk lietotāju

   Making cilvēki nāk, ir viena lieta, ka vBET dara. Making cilvēkiem palikt ir vēl viens! vBET atbalsta vairāku valodu kopienas, tāpēc tagad jūs saņemsiet kā lietotāji cilvēki, kas neizmanto savu foruma noklusējuma valodu.
   • Uzlabot AdSense ieņēmumu

   Vairāk satiksmes nozīmē vairāk potenciālo klikšķu uz reklāmām, nozīmē lielākus ienākumus no jūsu forumā.
   • Uzlabot kvalitāti un samazināt izmaksas

   Blakus Mašīntulkošana (no kases bezmaksas un izmaksā motoriem) vBET atbalsta rokasgrāmata tulkojumi. Lietotāji var viegli tulkot manuāli un labot mašīntulkošanu, lai sniegtu jums labāku kvalitāti un mazāku izmaksu-

   Ātri, 5 minūšu uzstādīšana vBET dod jums 53 reizes vairāk satura uz jūsu forumu un paver durvis jauniem lietotājiem. Kā arī jaunu ienākumu no visas pasaules.

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33