PDA

View Full Version: Atrisinātas Unsuccess Story?

mario06
14-07-10, 04:27
Ņemot vērā, ka vBET tur servera CPU slodze diezgan liela un no 350K vietās tikai 2% no tēmas tiek indeksētas dažādās valodās, ir tā vērts?

Jums ir vBSEO uzstāda tā tas ir jābūt, lai padarītu vBET do tas darbs pilnībā?

Vai | bija šis mod testēts uz non vBSEO kuģa?

Cik procentu ir dota vBSEO un vBET indeksācija?

Ar veiksmes stāstus ļoti maz informācijas givin padarīt lietas nedaudz neskaidrs par mani.
vBSEO uzstādīta | iestatījumus?
Servera iestatījumus?
vBET iestatījumus?
vBSEO iestatījumus?
vBulletin iestatījumus?
Google PR?
utt?

mario06
16-07-10, 16:18
Daily up:)

Ramses
16-07-10, 19:49
Man nav vbseo uzstādītas un, ciktāl es varu teikt, es diez vai var redzēt aizvien apmeklētāju. Ok, varbūt daži vēl angļu, poļu un citu valodu apmeklētājus, bet ar cipariem mēs runājam no varbūt 500-1000 papildu apmeklētājiem mēnesī. Dienas varbūt 30 papildu apmeklējumiem, procentos ir aizvien lielāku par 1%.
Tāpēc es domāju, ka labākais efekts būs tikai tad, ja vbseo ir instalēta.

pepito69
16-07-10, 20:31
Hi,
Es neesmu, izmantojot VBSEO.
Es sāku izmantot vbet 5. šajā mēnesī. 10 dienās apmeklējumu pieaug. In%:

(15,79%)
apmeklējumi: 24,813
Pirms: 21,429
Es lieta, ko es būs vairāk nekā 1000 papildu apmeklētāju dienā dažas laika.
Bet man nav visu manu tīmekļa tulko, tikai forumos. Šis produkts (vbet) ir labs (ok. .. lieliska ...) ideja, bet tas drives me crazy ar daudzām problēmām. Īsā laikā tas ir viegli teikt, tas ir ok, bet pieņemsim redzēt, kas notiek dažus mēnešus ...

mario06
17-07-10, 18:29
i nevar redzēt atšķirību vairāk lietotāju, jo mana forumā ir audzis stabili pēdējos gados, un mans adsense ienākumi ir palicis nemainīgs turklāt es esmu monitoringa viss cieši sadarbojas ar Google Analytics, es esmu pārliecināts, ka vBSEO ar url pārraksta ir jānodrošina, lai redzētu dažus būtiskus rezultātus, lūdzu, ņemiet vērā, ka man pieder vBSEO bet atinstalējāt, jo tā piebilst, vairāk uzsvērt uz serveri un tā kā es esmu pat daudzus gadus, es, protams, nevar pievienot url pārraksta lai šajā brīdī es domāju, tas ir nederīgs

Reāls risinājums uz panākumiem ir kvalitatīva satura un augstas PR atpakaļsaišu tas ir mans personīgais viedoklis, bet man ieteiktu vBET vienkārši savu tulkošanas funkciju, kas ir vērtīga

pepito69
17-07-10, 18:41
Reālu risinājumu veiksme ir kvalitātes saturu un augstu PR

Tas ir vissvarīgākais, protams.

mario06
18-07-10, 10:45
Hi,
Es neesmu, izmantojot VBSEO.
Es sāku izmantot vbet 5. šajā mēnesī. 10 dienās apmeklējumu pieaug. In%:

(15,79%)
apmeklējumi: 24,813
Pirms: 21,429
Es lieta, ko es būs vairāk nekā 1000 papildu apmeklētāju dienā dažas laika.
Bet man nav visu manu tīmekļa tulko, tikai forumos. Šis produkts (vbet) ir labs (ok. .. lieliska ...) ideja, bet tas drives me crazy ar daudzām problēmām. Īsā laikā tas ir viegli teikt, tas ir ok, bet pieņemsim redzēt, kas notiek dažus mēnešus ...

Tā kā jūsu forums ir jauns, tas var būt sagadīšanās vai varbūt mans forums ir lielāks, lai tas aizņem ilgāku laiku, vienalga, laiks rādīs. Bet zinot, uzstādījumus un tweaks no veiksmes stāstiem būtu ievainots vai nu.

Best Regards

mario06
18-07-10, 10:51
Man nav vbseo uzstādītas un, ciktāl es varu teikt, es diez vai var redzēt aizvien apmeklētāju. Ok, varbūt daži vēl angļu, poļu un citu valodu apmeklētājus, bet ar cipariem mēs runājam no varbūt 500-1000 papildu apmeklētājiem mēnesī. Dienas varbūt 30 papildu apmeklējumiem, procentos ir aizvien lielāku par 1%.
Tāpēc es domāju, ka labākais efekts būs tikai tad, ja vbseo ir instalēta.

Bet kā jau teicu iepriekš, tas pievienot papildu jautājumus, un bez url pārraksta to nebūtu efektīva, jo ar url pārraksta un mēs visi, kas uz vidēja / liela forum tas nav ieteicams, tāpēc es esam hit strupceļā un dod ne uzstādot to.

vBET
20-07-10, 20:24
Ņemot vērā, ka vBET tur servera CPU slodze diezgan liela un no 350K vietās tikai 2% no tēmas tiek indeksētas dažādās valodās, ir tā vērts?

Jums ir vBSEO uzstāda tā tas ir jābūt, lai padarītu vBET do tas darbs pilnībā?

Vai | bija šis mod testēts uz non vBSEO kuģa?

Cik procentu ir dota vBSEO un vBET indeksācija?

Ar veiksmes stāstus ļoti maz informācijas givin padarīt lietas nedaudz neskaidrs par mani.
vBSEO uzstādīta | iestatījumus?
Servera iestatījumus?
vBET iestatījumus?
vBSEO iestatījumus?
vBulletin iestatījumus?
Google PR?
utt?

Ņemiet vērā, ka vBET neko nedod normālu lapas - ja jūsu CPU slodze pieaug, tas nozīmē, ka jūsu tulkoto lapu ir apmeklējuši - tā jums veiksmi, ņemot papildu trafiku uz tulkoto lapu. Jauni satiksmes būs vienmēr vairāk resursu no jūsu servera nav svarīgi, vai jums ir tas, ko vBET vai jebkādā citā veidā.

Tāpat, lūdzu, ņemiet vērā, ka vBET ir plaši konfigurējams ant Jūs vienkārši varat samazināt jūsu CPU slodze - tikai redzēt veiktspējas padomi: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html
Mūsu klienti izmanto vBET ar tiešām milzīgs forums, bez veiktspējas problēmas, ja jums ir tā, tad jums ir tā par savu pieprasījumu. Jums ir vienkāršs veids, lai novērstu to, izmantojot mūsu sniegumu mājieni.
Tagad, pateicoties vBET jums ir 52 reizes vairāk satura - to nevar izdarīt maģiski. Ir nepieciešami daži vairāk resursu - ja jūs nevar rīkoties tā uz servera - vienkārši konfigurēt tā:) Tā, piemēram atslēgt dažas valodas. Bet patiesībā es tikai bija par jūsu forumā, un es redzu, ka tulkojumi ir forking ātri, tāpēc es nedomāju, iesakām, lai novērstu jebkādu tulkojumus šādā gadījumā. Jūs rakstāt par vairāk CPU izmantošana - tas nav jautājums. Kamēr jūs vēl joprojām ir dažas bezmaksas CPU resursu un atbildes ir ātri, tas tikai nozīmē, ka jūs izmantojat savus resursus.

vBET var strādāt pilnīgi bez vBSEO - jūs izmantojat to šādā veidā, lai jūs jau zināt to. Un vBET tas darbs pilnīgi bez vBSEO - vbseo nav nekā kopēja ar tulkojumiem un atbalsta daudzvalodu sabiedrībā. Arī vBulletin 4.x ir savi SEO saites, atbalsta un vBET atbalsta arī tā tulkojumu.

vBET ir pilnībā pārbaudīta, bez vBSEO un mums ir daudz klientu, kas izmanto to šādā veidā - arī jums. Tātad jūs varat se sev, ka tas darbojas. Es tiešām nesaprotu avotu šajā jautājumā ... Ja jūs uzzināt kaut ko strādā nepareizi uz jūsu kuģa, - lūdzu, tikai ņemiet vērā to kļūdu ziņojumi sadaļā.

Procentuālais indeksācija doti booth vBSEO un vBET ir 0% - neviens no tiem padara indeksēšanu. Un nav kāds rīks, kas darīs indeksēšanas, lai jūs par jūsu forumā. Indeksācija tiek darīts ar Google zirnekļi, kas strādā kā viesi uz savu forumu.

Veiksmes stāsti ir, ko mūsu lietotājiem - Jūs varat vienkārši lūgt viņiem par detaļām. Bet tas ir galīgi nepareizi sadaļā par šo - šeit vBET darbinieki Stropu atbalstu. Just lūgt tos, PM - jūs redzat, kurš raksta, kas stāsts. Mēs likām dažus piemērus veiksmes stāsti, bet tikai forums īpašnieks var sniegt sīkāku informāciju par tās konfigurāciju, ja viņš grib.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.9.2