PDA

View Full Version: Kā zīmolu brīvas vides iespēja strādāt?

nlpconnections
11-04-10, 13:55
Es atbalstīju to, kad tas bija bezmaksas mod, bet jūs teicāt, ka nesaņēmāt manu ziedojumu - un tad pat, kad es deva jums Paypay darījuma id Jums vēl neatbildēja.

Tagad man ir jāmaksā par pilnu versiju, un branding brīva izvēle, kā arī - un man joprojām ir visas jūsu manā vietā zīmolu un nav par to, kā noņemt to detaļas.

Vai jūs varat atbildēt uz šo? Es domāju, ka tas ir negodīgi, ka man ir jāmaksā divreiz, un es joprojām nav, ko man maksā par. :)

Kā es varu noņemt branding? :):)

vBET
11-04-10, 14:37
Hello:)

Man nebija pārbaudīt savu ziedojumu, jo jūs arī raksta, ka jūs gatavojaties pirkt samaksātā versiju anyway. Tātad nebija jēgas zaudēt laiku. Es pārbauda šo ziedojumu tiesības tagad, un es redzu, ka es saņēmu ziedojumu no NLP Savienojumi janvārī (ar dažādām darījumu id) - jūs rakstījāt par to aprīlī ... Tātad šis ir iemesls, kāpēc es domāju, tā nav atnāca - I pārbauda tikai pēdējo ziedojumi netiek veikts dažus mēnešus atpakaļ.

Ja esat branding bezmaksas licenci, tad pēc noklusējuma tas ir noņemts kredītu saiti. Jums ir atļauts pēc tam noņemt informāciju par vBET versija vispār. Mēs nosūtīt instrukcijas, kā to izdarīt, PM vai e-pastu, ja kāds jautā.

Jums, kas jums jāmaksā par - jūs varat būt pārliecināti par to:) Es esmu sūtīšanu PM, lai jūs vienā mirklī:)

nlpconnections
11-04-10, 16:40
Paldies par šo!

Octavius
23-06-11, 05:47
Hello:)

Man nebija pārbaudīt savu ziedojumu, jo jūs arī raksta, ka jūs gatavojaties pirkt samaksātā versiju anyway. Tātad nebija jēgas zaudēt laiku. Es pārbauda šo ziedojumu tiesības tagad, un es redzu, ka es saņēmu ziedojumu no NLP Savienojumi janvārī (ar dažādām darījumu id) - jūs rakstījāt par to aprīlī ... Tātad šis ir iemesls, kāpēc es domāju, tā nav atnāca - I pārbauda tikai pēdējo ziedojumi netiek veikts dažus mēnešus atpakaļ.

Ja esat branding bezmaksas licenci, tad pēc noklusējuma tas ir noņemts kredītu saiti. Jums ir atļauts pēc tam noņemt informāciju par vBET versija vispār. Mēs nosūtīt instrukcijas, kā to izdarīt, PM vai e-pastu, ja kāds jautā.

Jums, kas jums jāmaksā par - jūs varat būt pārliecināti par to:) Es esmu sūtīšanu PM, lai jūs brīdi:) Kad es varu nopirkt branding bezmaksas versija ir visiem, ka sīkumi jau izņemta?

kamilkurczak
23-06-11, 13:07
Ja esat branding bezmaksas licenci, tad pēc noklusējuma tas ir noņemts kredītu saiti. Jums ir atļauts pēc tam noņemt informāciju par vBET versija vispār.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.9.99