PDA

View Full Version: Atrisinātas Ignorēt url nedarbojas

moman
13-02-10, 20:57
Agrāk, mēs pamācību risinājums, lai atrisinātu šo problēmu, taču tagad atkal tas ir pierādījis, ka jautājums.

Man ir forums, kas darbojas kā saites, un tieši norāda uz mysite.com / lensreviews.

I pievienotās 'lensreviews ", lai ignorēt url variants, taču katru reizi ar tulkojumiem lietotājs hits saiti, tā iet uz mysite.com / forums / lang / lensreviews

Kāds padoms? Varat pārbaudīt šo kā viesis manā forumā mājās.

moman
13-02-10, 22:58
Update: tas notiek tikai, lai reģistrētos ar valodu, noteikti savu profilu. Mēģiniet pieteikties kā *********

vBET
15-02-10, 12:38
Es esmu tikai gatavojas tur. Tāpat, lūdzu, jūsu drošībai, nesūtiet publisko visus piekļuves datus. Lūdzu, sūtiet tos pa PM. Es esmu mainot jūsu post, lai novērstu šos datus.

vBET
15-02-10, 12:48
Es devos tur, un pieteicies uz testa kontā. Tika novirzīts uz tulkojums vācu valodā (es pieņemu, ka tests lietotājs ir noteicis vācu noklusējuma valodu). Vispirms es atklāja avots HTML un atrast katru "lensreviews" tur - visas saites ir alright (tik bez valoda). Tad es pārbauda viens no tiem, noklikšķinot uz tā, un tas arī strādāja labi - galamērķa lapu nebija tulkota.

Lūdzu, pārbaudiet to. Ja problēma joprojām pastāv, lūdzu, sniedziet mums veids, kā atveidot. Kas aprakstīta šeit nav darba.

moman
15-02-10, 17:02
Nu, šīs ir labas ziņas ar mani! Daži dalībnieki aprakstīja šo jautājumu, un es esmu spēj reproducēt to agrāk, bet tas nenotiek vairs par mani vai nu. Varbūt tas ir tāpēc es to nomainījuši "lensreviews" uz "/ lensreviews", kas ignorēt URL opciju nesen. Paldies!

Arī paldies par izņemšanas pārbaudes kontu piekļuves informāciju:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.9.99