PDA

View Full Version: Iestatījumus, lai izmaksātās tulkojumi netiek noņemtas

tavenger5
12-09-12, 16:45
Es neesmu 100% pārliecināts mani dārgi maksā Google tulkojumi netiek noņemts no datubāzes kešatmiņu. Es protams negribu frāzes, kas ir tulkots kādreiz noņemt šajā brīdī, jo tie ir diezgan dārgi.

Tomēr šķiet, ka tulkojumi nekad "gatavs" neskatoties tikai ņemot 6 valodas iespējots. Katru dienu Google pārveido 500,000 rakstzīmes (kvota, ka es noteikti), lai ne tērēt vairāk nekā $ 10 (USD) dienā.

Vai ir uzstādījums, ka es esmu trūkst kaut kas izraisa tulkojumi tulkot vairākas reizes? Vai jebkurš uzlabojumus attiecībā uz sistēmu, lai samazinātu skaitu tulkojumu, kas nepieciešami, lai pienācīgi tulkot? Piemēram, ja frāze tiek tulkota vienā amatā, un ka pati frāze pastāv citā amatā, ir tā, ka pati frāze tiek nosūtīta uz Google divreiz?

vBET
15-09-12, 10:52
Tas ir atkarīgs no konfigurācijas kešatmiņu vai ir noskaidroti vai ne. Var vienkārši atspējotu mijieskaita kešatmiņu funkcionalitāti, nosakot Admin CP -> vBET Cache-bāzes kešlaika Live (TTL) > 0. Vai vienā vietā Cache klīringa stratēģiju invalīdiem. Arī lūdzu pārliecinieties, vai datu bāze atrodas (izmantot datu bāzes kešatmiņa). Lūdzu, ņemiet vērā, ka pēc noklusējuma datu bāzes kešatmiņa ir ieslēgta un mijieskaita ir izslēgts.

Ja būtu jātīra kešatmiņu, jums būs iespēja arī redzēt žurnāliem par to Admin CP -> Scheduled Tasks -> plānota uzdevuma žurnālā.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka visu saturu, kas nav tulkots vēl ir aizbērt kešatmiņu. Jūs varētu pavadīt mazāk dienu, tā nav problēma, tikai kešatmiņas aizpildīs lēnāk.

Arī es iesaku, lai konfigurētu Apertium tulkojumi - kas ir bez maksas. Ne visiem valodu pāriem tiek atbalstīti, bet tiem, kuri Apertium tiks izvēlēts pirms Google translation darīt. Apertium servera ne vienmēr ir sasniedzams, bet vBET var rīkoties, kas - mēs vienkārši vienmēr izmēģināt pirmo lētāko variantu un, ja tas nav pieejams, tad pāriet uz nākamo.

Un tas ir iemesls, kāpēc es arī iesakām, lai konfigurētu Microsoft tulkojums - ir arī bezmaksas tulkojumus ar 2 miljoniem rakstzīmju skaitu mēneša limitu. Tas nav daudz, bet tas arī padara lēnāku - citi gudrs tu izmaksas būs jāmaksā Google par šiem 2 miljoniem rakstzīmes:) Un šeit arī Microsoft tiks izvēlēts pirmais ja tāda ir pieejama. Tik Apertium, tad Microsoft, tad Google - tas ir noklusējuma kārtība tulkojumi, ja visi pakalpojumu sniedzēji ir konfigurēti. Šo secību var mainīt, ja jūs vēlaties konfigurācijas failus, bet tas nav ieteicams.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi, lūdzu, vienkārši jautājiet.

tavenger5
03-10-12, 22:23
Paldies - es tikai lejupielādēt jaunāko versiju un ieguva jaunu Microsoft lietas strādā. Diemžēl es varu izmantot 2 miljoni rakstzīmes (Rediģēt) 30 min. Yikes!

tavenger5
03-10-12, 22:39
Arī es esmu bijis tulkojot aptuveni 500 k rakstzīmes dienā caur Google gandrīz gadu tagad. Diemžēl tas ir izmaksas ir daudz naudas.

basketmen
04-10-12, 06:01
Arī es esmu bijis tulkojot aptuveni 500 k rakstzīmes dienā caur Google gandrīz gadu tagad. Diemžēl tas ir izmaksas ir daudz naudas.

Wow, jums ir nopietni?
365 dienas x $10 (500 k rakstzīmes perday) = $3650

jums ir ļoti liels forums, kas nopelnījis vairāk nekā $ 3650/gadā un ļoti daudz post jātulko
vai vidējā forums un vbet cache nav sev uzstādījuši tiesības, pārbaudīt manu pavedienu pārāk http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/3139-how-make-database-cache-never-deleted-cleaned-so-no-need-translated-again.html, vienmēr izveidot dublējumkopiju un ar savu risku, cheers

Marcin Kalak
04-10-12, 20:19
Izmaksas ir atkarīgas no Google un Microsoft, bet var samazināt tekstu, kas nosūtīti tulkošanai.
Lai samazinātu savus izdevumus apmaksātu tulkojumus Lūdzu skatīt šeit (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post10411).
Jaunāko versiju vBET ir jauna iespēja, kas samazina tulkošanas izmaksas: Don't translate numuru. Jūs atradīsiet šo opciju AdminCP -> vBET -> Tulkošanas opcijas.
Arī, pārliecinieties, ka jums ir labas noteikt cache tīru.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.9.2beta