PDA

View Full Version: Es wan padarīt forums

onlinemovierocks
01-07-12, 13:26
Sveiki vB grupa vēlas, lai pelnītu jaunu foruma vietā webmasters, bet lūdzu man pastāstīt, kā es veicu. man ir hostinga netfirms.com bet netfirms instalēšanas pakalpojums nav pieejams vB. tāpēc lūdzu, palīdziet man, kā es varu instalēt un cik $ vajag par šo darbu.
1 - uzstādīšana
2 - dizains
3 - pārvaldīt manu dizains saskaņā ar manu ierosinājumu un kategorijas

Atbildiet man es m gaidīšanas

vBET
02-07-12, 19:32
Mēs esam ne vB grupa - mēs esam vBET komanda. VBulletin atbalsts lūdzu doties uz vBulletin Forums:)

onlinemovierocks
03-07-12, 08:37
Hello sir, ko nozīmē no vBET vietā galvenē vBulletin. Lūdzu, pasakiet man par jūsu pakalpojumu
thnx

vBET
03-07-12, 21:19
Mēs esam pārdošanas un atbalsta spraudnis vBulletin - vBET (vBulletin Enterprise Translator), kas pārveido 53 valodām, izmantojot Google, Microsoft un Apertium tulkošanas API pieredzes apmaiņas forumu.

onlinemovierocks
05-07-12, 07:42
labi thnx tagad saprotu,
bet vbulletin man nav devis iespēju jaunu pavedienu, kā sazināties ar mums.

vBET
07-07-12, 14:33
Lūdzu, izmantojiet kontaktu formu, to forumā un meklēt tur.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with Google translations by vB Enterprise Translator 4.9.2