PDA

View Full Version: Atrisinātas Tabulā nav kļūdu.

vbetter
28-04-12, 17:27
Pastāvīgi saņem kļūda e-pasta vēstules ar ziņojumu sarakstā.
Vai varat lūdzu palīdzēt atrisināt šo?
Es esmu par jaunāko versiju vbet. 4.4.6.

Datu bāzes kļūda vBulletin 4.1.3:

Nepareizs SQL pieprasījums:
IZVĒLIETIES cache.originaltext kā originaltext cache.translated, tulkots no vbenterprisetranslator_cache_medium_az palīdzību, vbenterprisetranslator_cache_medium_az kešatmiņas kur help.originaltext='xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. " UN cache.serie=help.serie;

MySQL kļūda: Tabulas "xxxxx_xxxxx.vbenterprisetranslator_cache_medium_az" neeksistē
Kļūda skaits: 1146
Pieprasījuma datums: Sestdiena, aprīlis 28 2012 @ 10: 22: 55 AM
Kļūdas datums: Sestdiena, aprīlis 28 2012 @ 10: 22: 55 AM
Skriptu: http://xxxxxxx.com/members/xxxxxxxx.html
Referrer:
IP adrese: xxxxxxxx
Lietotājvārds: Nereģistrēts
Klases nosaukums: vB_Database
MySQL versija:

r.dziadusz
30-04-12, 23:52
Sveiki
Es centīšos, lai atjaunotu šo kļūdu, bet tikmēr varētu lūdzu jāpārbauda manuāli ja pastāv galda vbenterprisetranslator_cache_medium_az?
Un arī, lūdzu, pasakiet man, kad - pēc tam, kad ir noticis šīs kļūdas sāka apear?

vbetter
01-05-12, 01:39
Sveiki
Es centīšos, lai atjaunotu šo kļūdu, bet tikmēr varētu lūdzu jāpārbauda manuāli ja pastāv galda vbenterprisetranslator_cache_medium_az?
Un arī, lūdzu, pasakiet man, kad - pēc tam, kad ir noticis šīs kļūdas sāka apear?

Manas vietnes htaccess failu tika mainīta attāli novirzīt uz citu vietu. Šķiet, ka problēmas sākt tur. Man izdevās noteikt visu, bet pēc modernizētas, lai jaunāko versiju Vbet redid htaccess failu es sāku saņemt kļūdas. Es faktiski saņem to pašu ziņojumu par šādu:

vbenterprisetranslator_cache_short_az
vbenterprisetranslator_cache_short_hy
vbenterprisetranslator_cache_medium_ka
vbenterprisetranslator_cache_medium_eu
vbenterprisetranslator_cache_medium_hy
vbenterprisetranslator_cache_medium_ht
vbenterprisetranslator_cache_medium_az

I pārbauda datu bāzes, un šķiet, ka iepriekšminētās tabulas nav tur.

Ja jums nepieciešams vairāk info no manis, lūdzu, let me know. Paldies par palīdzību ceram noteikt.

r.dziadusz
02-05-12, 10:19
Lūdzu, pārbaudiet lodziņu PM

m_jankowski
19-06-12, 22:46
Nav atbildes, tāpēc ir nepieciešams, lai slēgtu šo pavedienu, ja jums ir vairāk jautājumu, ar šo jautājumu, es atveriet to.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.2beta gives automatic translations