PDA

View Full Version: Atrisinātas Nevar atspējot vBET? (Steidzams)

Simon Lloyd
27-10-11, 20:18
Sveiki visiem es cenšos izsekot problēmu, kas kļuva skaidrs, ka apmēram nedēļu atpakaļ, tādēļ man ir nepieciešams, lai atspējotu visas spraudnis, tomēr, kad es varu atslēgt vbet forums nav slodze visiem, tikai pilnīgi tukšu lapu?

Var apmēram vienu palīdzēt, jo man vajadzēs izdarīt steidzami, jo mans forums ir sadalīti viesiem.

Regards,
Simon

Simon Lloyd
28-10-11, 06:23
Michael, ja jūs lasīt, tas joprojām ir admin piekļūt, skatīt forumu reģistrēto ārpus Viesu statusā, un jūs redzēsiet, ka stils ir pazudusi, pieteikties un stils ir tur, tas ir iemesls, kāpēc man ir nepieciešams, lai atspējotu vbet likvidēt kā possibile radīt.

r.dziadusz
28-10-11, 12:26
Sveiki michal pašlaik dara seminārā, viņš jums atbildēsim pēc iespējas ātrāk, bet šeit ir tas, ko esam ieguvuši, kā atspējot vBET:

1. Atslēgt to Admin CP
2. Komentāru vBET htaccess noteikumiem. Ja jūs neatceraties, kas tiktu šīs izvēles vBET iepakojumā vai-ne-augšupielādes/rīki/pārprofilējot-noteikumi Directory
3. Atjaunot integrāciju izmaiņas vbseo failus. Vienkāršākais veids - tikai augšupielādēt oriģinālo failu. Ja jums nav zip - lejupielādēt to no nodrošinātāja lapu. Vissmagāk tā - vienkārši atveriet readme.html vBET iepakojumā un tur jums ir precīzi aprakstīts, kādas izmaiņas tika veikts - tikai to darīt pretējā veidā.

Simon Lloyd
28-10-11, 17:22
Paldies par atbildi, es esmu snowed saskaņā ar darbu brīdī, tāpēc mans forums, viesiem būs joprojām ir sadalīti līdz rītdienai, kur var veikt šo darbību, lai gan man ir nekrietns aizdomas, ka tas ir ļoti jaunāko vbet izraisa šo - es gribu updaate rīt, kad var veiksmīgi atspējot vBET.

vBET
28-10-11, 21:37
Michael, ja jūs lasīt, tas joprojām ir admin piekļūt, skatīt forumu reģistrēto ārpus Viesu statusā, un jūs redzēsiet, ka stils ir pazudusi, pieteikties un stils ir tur, tas ir iemesls, kāpēc man ir nepieciešams, lai atspējotu vbet likvidēt kā possibile radīt.

Vai jums ir viesu Cache ieslēgts? Ja atbilde ir "Jā", lūdzu, mēģiniet izslēgt (tikai īslaicīgi pārbaudei) un pārbaudiet vēlreiz. Visticamāk tas ir ieslēgts un veicāt dažas stila izmaiņas un jūsu stili tiek glabāti faili. Tik pēc tam, kad izmaiņas stila faili ir dažādas (dažādi nosaukumi) bet kešatmiņā pilns HTML rezultātiem kādā Viesu kešatmiņas joprojām ir URL vecā stila faili. Tas pilnīgi izskaidrot, kas notiek. Tātad, ja tas ir patiešām iemesls tad lūdzu:
1. Tikai gaidīt, kamēr Viesu Cache beidzas un problēma izgaisīs pati
2. Vai ja nevēlaties gaidīt tikai tīru Viesu Cache

Ja tas nav iemesls tad lūdzu, dariet mums to zināmu un mēs pārbaudīsim vēlreiz.

Simon Lloyd
28-10-11, 22:51
Michael, regulēšanas pie Viesu kešatmiņas strādāja, bet tikai jebkad ir izmantojušas vienu stilu kaut ko kādreiz kešatmiņā vai pierādīts, ka viesi ir mans stils, ka es izmantoju tagad lietotājs nekad kādreiz norādīts cits stils,!, es uzskatu, ka ja vbulletin uzstādījumus mainīt stilu, kas rāda viesiem tas nevar atlīdzināt mana izvēle tieši, tās rezultāts vai mis, bet lielākoties nav veidoti versiju pašreizējo stilu. Ja man, kā jūs lūgt un izslēdziet Viesu kešatmiņas tā uzvedas, kā tas būtu nozīmē ka vbet iscausing jautājums!.

Simon Lloyd
29-10-11, 21:31
Es pa kreisi Viesu kešatmiņas izslēgts kopš vakar 22: 15 un nereģistrētu/nav pieteicies, ņemot viesu viedoklis bija kā tam vajadzētu būt, kad man palika to atpakaļ uz 21: 20 šodien Viesu viedokli tika sadalīti vēlreiz, ja es pēc tam mainīt stilu ka pieejams pēc noklusējuma vbulletin id nevar atlīdzināt šo pārmaiņu insted viesu domām izpaužas noteikta, bet rāda, tā noteikta iepriekšējā stilā, pēc tam, kad kāds mēģina skatīt pavedienu skatu atgūst savu izskatu, stilu, es tikko mainīts?

Esmu kļuvusi Viesu kešatmiņu, izslēgšanai, tāpēc, ka manu stilu nosaka, kā es minēts iepriekš man nav mainījušās stilu vai meklēt, tāpēc nav nekāda iemesla, kāpēc vBET vajadzētu likt šo jautājumu, var jūs lūdzu atbrīvot noteikt vai man pateikt, ko es varu darīt, lai iegūtu šo darbu pareizi?

Simon Lloyd
30-10-11, 12:04
Man atrisināt šo jautājumu, es bet vBET joprojām vajag fiksēt, lai šo doen't jāveic manuāli:

Piekļūt Admincp > vBET Cache
> Viesu Cache
Atspējot viesu kešatmiņu un saglabāts
Mazāk svarīgas lappuses vērtību nulle, kas viesiem Cache laiks līdz tiešraidei & viesu Cache laiks līdz tiešraidei
Aktivizē Viesu Cache & saglabāto
Viesu viedokli tagad izrāda savu pareizo stilu
Lika dzīvot Cache laikā viesi un viesu Cache laiks līdz tiešraidei mazāk svarīgas lappuses vērtību man bija tos pirms un saglabāts
Pārbaudīt reģistrēto, skatu apstiprināt stils bija vēl ok

Tagad skatīt viesiem ir noteikta, bet i guess, kad kešatmiņā laika beigām, ja Viesu viedokli manā mājas lapā un ir problēma ar modelēšana vai kādu kļūdu, tad katram viesim pēc tam redzēsiet šķelto stilu vai kļūdu, ja tiešām, ka kļūdas vairs neeksistē!

r.dziadusz
31-10-11, 09:47
Žēl, ka to atrisināt patstāvīgi, mēs pārbauda iespējas, kāpēc šķiet, un to, kā atrisināt to vienreiz visiem

vBET
31-10-11, 13:21
Man atrisināt šo jautājumu, es bet vBET joprojām vajag fiksēt, lai šo doen't jāveic manuāli:

Piekļūt Admincp > vBET Cache
> Viesu Cache
Atspējot viesu kešatmiņu un saglabāts
Mazāk svarīgas lappuses vērtību nulle, kas viesiem Cache laiks līdz tiešraidei & viesu Cache laiks līdz tiešraidei
Aktivizē Viesu Cache & saglabāto
Viesu viedokli tagad izrāda savu pareizo stilu
Lika dzīvot Cache laikā viesi un viesu Cache laiks līdz tiešraidei mazāk svarīgas lappuses vērtību man bija tos pirms un saglabāts
Pārbaudīt reģistrēto, skatu apstiprināt stils bija vēl ok

Tagad skatīt viesiem ir noteikta, bet i guess, kad kešatmiņā laika beigām, ja Viesu viedokli manā mājas lapā un ir problēma ar modelēšana vai kādu kļūdu, tad katram viesim pēc tam redzēsiet šķelto stilu vai kļūdu, ja tiešām, ka kļūdas vairs neeksistē!

čau. vBET nav nepieciešamas izmaiņas šajā jomā - nebija neviena kļūda vispār - mēs jau izskaidroja, kā tas darbojas. Tā darbojas kā tā domāt - rāda pilnīgi kešoto HTML lapas, līdz tās derīguma termiņa beigām. Un tas pats strādā jūsu forumā. Jūsu apraksts par to, kā atrisināt šo problēmu ir pierādījums. Var mainīt kešatmiņas TTL uz ļoti zemu vērtību, tāpēc visas lapas beidzies derīguma termiņš, un to aizvietoja parādījies jauns pieprasījumi. Viss strādā perfekti. Tāpat, kā es aprakstīts šeit - mana pirmā atbilde jūsu lapu saglabātās kopijas punkts nav pastāvošs CSS failus, jo droši vien daži CSS tika mainīta jūsu forumā. Un, tāpat _ kā es aprakstīju pirms tādā gadījumā jūs varat vienkārši gaidīt, līdz kešatmiņu termiņa beigām (ja laiks dzīvot ir zemākās vērtības) viļņi Viesu kešatmiņas. Lūdzu, atcerieties,-nav Ausma bāzes kešatmiņa - šis viens darbojas pilnīgi neatkarīgi no tā, kādas izmaiņas jūs jūsu forumā:)

Arī jums nebija atrisināt sev. Faktiski tikai darīja to, ko es uzrakstīju jums manu pirmo atbildi this thread:

Tātad, ja tas ir patiešām iemesls tad lūdzu:
1. Tikai gaidīt, kamēr Viesu Cache beidzas un problēma izgaisīs pati
2. Vai ja nevēlaties gaidīt tikai tīru Viesu Cache
Jums tikai skalo Viesu Cache, kā tika uzdots jautājums. Lūdzu, ņemiet vērā, daudz vienkāršāks veids, kā tas ir - jums nav darīt visu, kas tiem soļiem, tas ir pietiekami, lai dotos uz Admin CP - > vBET Cache - > Cache tīrāku. Diemžēl nav minējis šo opciju pēdējās atbildes - es pieņemts, tu to zini.

Simon Lloyd
31-10-11, 21:10
Paldies par atbildi Michael, un man nebija saprast, perfekti, es veikti soļi bija, kā jūs sakāt, diezgan daudz tāds pats kā skalošanas kešatmiņā, tomēr pēc darot un apstiprinot normālskatā, es pacēlu kešatmiņas TTL virs 3600 (3 reizes summu), kurā tas tika noteikts veiktas nekādas izmaiņas manu forumu stundas vai arī tā vēlāk pārbaudīt reģistrēto no skata un atkal visi CSS bija missing. Man tagad ir tas, kas 3600, lai lielākā daļa, kad cilvēks redzēs bez CSS Forums būs vienu stundu.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.9.99