PDA

View Full Version: Sveicināti

Spiritu
25-11-09, 11:43
Ja es pērku vBET tagad, kad jūs atbrīvot vBET par vb4.0 man būs jāmaksā papildu maksa par jauninājumu?

Paldies uzlabotas

vBET
25-11-09, 13:17
Kad jūs pērkat vBET tagad jums ir tiesības, kas veikti bez atjauninājumus uz 1 gadu. Tātad - nē, jums nav jāmaksā papildu maksa par jauninājums.

Mums nav noteikts konkrētā dienā 4 vBET atbrīvošanu, bet mēs garantējam jums, ka tas būs mazāks nekā gadu. Tieši tagad mums ir tikai daži pieprasījumi saistībā ar jaunām funkcijām, kas mēs vēlamies īstenot pirms atjauninājumu, lai VB4. Tātad tas būtu kaut kas starp 1-3 mēneši, lai atbrīvotu vBET 4.

Tātad, nevis gaida, varat veikt smart pārvietoties un nopirkt to tagad veicināšanas puscenu, un tad jāgaida pastu, ka mums ir vBET 4:)

Spiritu
25-11-09, 22:36
Paldies par atbildi. Es esmu gatavojas iegādāties, un es ceru, ka mēs varam strādāt labi togheter.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.9.2