PDA

View Full Version: Pietura meklē pēc x kļūmes (Database Cache)

Snake
08-02-11, 20:36
Tas ir noteikts 15

Teiktu 5 padarīt vbet ātrāk?

Tikpat droši, pēc 5 mēģinājumiem nav zināms, vai izmantot cache vai ne.

Youngster
08-02-11, 22:19
hmm, es runāt ar Kamil, bet es domāju, ka Tev taisnība, par 100%, es rakstīt, kad es apspriesties ar Kamil

Snake
08-02-11, 22:21
ok

Snake
09-02-11, 12:07
Vai tas tiešām, ka grūti atbildēt?

Youngster
09-02-11, 12:12
Nav īsti grūti, bet, ja Jūs vēlaties labu anwser, mums ir nepieciešams konsultēties ar to:)

Snake
09-02-11, 12:13
Pareizi, labi gan programmētāji ir tiešsaistē jau šodien, viņi atbildēja uz manu citu pavedienu!

Youngster
09-02-11, 14:36
Jā, Snake tev taisnība, 5 ir laba, lai vBET ātrāk, es esmu testē uz testa forumā, un Tev taisnība.
Paldies par Jūsu anwser

Snake
09-02-11, 14:39
Lieliski, ka es nonāku pie mana nākamā jautājuma, būtu zemākas labāks, teiksim 3.

Snake
14-02-11, 12:09
Kāpēc atbalstu vienmēr tik fricking lēni!?

Tas nav grūti jautājumu!

kamilkurczak
14-02-11, 12:44
hello,

Šī opcija ir aprakstīta AdminCP-> vBET-> cache
Tikai izlasīt: Ja ir šī vērtība ir pārāk zems tas samazināsies lapu paaudzes ātrumu.

Tas ir optionaly, par viena forums darbosies labāk ar augstu vērtību, uz citu - ar ļoti zemu. Uz mūsu galvenais vBET forums Mēs esam šo iestatīts uz 15.

Šis ir obligāta. Jums jāpārbauda, labākā iespēja, lai jūsu forumā.

Snake
14-02-11, 12:48
I dont saprast, kā šī pasliktina veiktspēju, protams, zemāka ir ātrāk, neatkarīgi forums.

Ja tas ir meklējusi 3 reizes, kas ir pietiekami, lai atrastu tulkojumu.

Kāpēc daži forumi nepieciešams meklēt 15x, un daži 5x, doesn't jēgas.

Arī AdminCP angļu ir tik slikti, tāpēc man ir nepieciešams skaidrojums. Es varu lasīt tikai naudas sodu, tāpēc, lūdzu, neliecina par mani kaut kur citur, es vēlos atbalstīt, tādēļ es esmu šeit.

kamilkurczak
14-02-11, 12:55
Tātad, kāpēc tas nav obligāti? Tā vienā forumā ir vairāk satura uc
Mēs strādājam pie mūsu un mūsu klientu pieredzi. Labāk, ja jūs varat mainīt vērtību šo iespēju:)

Tātad, lūdzu, pārbaudiet to, lai jūs forumu (arī tad, ja uzstādāt 0 - jūs atslēgt šo iespēju)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.99 brings automatic translations