PDA

View Full Version: ir jāiekļauj pirms visi noteikumi, lai vbseo.php

KaRiMoO
23-12-10, 05:30
ko `s nozīmē to. htaccess

have to be included before all rules to vbseo.php

Es mēģinu instalēt bezmaksas firist pirms pirkt versija, un es uzstādītas tā veiksmīgi uzzināt vairāk par tulkošanu, un tas ir iedodiet man vairāk no google satiksmes vai nē
Es to redzu tā `s darbu, naudas sodu, bet, kad mēģinu to izmantot ar vbseo tas` s nav darbs: mad:

piemēram, kad mēģinu izvēlēties
Rapidshare Forums - ReleaseHour.com (http://www.releasehour.com/forums/de/example.html)
tas dod man 404 kļūdas es domāju, ka problēma, jo man ir jāiekļauj
es noņemt to no jauna, jo it `s var dot man vairāk, 404 kļūdas manā google webmaster` s instrumenti

kamilkurczak
23-12-10, 11:10
hello, vienkārši ielīmējiet mūsu noteikumus pirms vBSEO noteikumus. htaccess.

piemēram:

#rules for SEO translation links with vbSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/index.php [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

#vbseo rules
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbseo.php [L,QSA]

KaRiMoO
25-12-10, 02:09
Lūdzu, es gribu kods
softsclub.com forumi i izmantot šo forumu, bez katalogs paldies ... : D

vBET
25-12-10, 21:05
Hi,
visticamāk piemērā ir OK, lai jums. Visticamāk, jo man ir nepieciešams zināt jūsu faktiskā. Htaccess faila saturam, lai dotu jums, kā tieši tas izskatās pēc pievienošanas vBET noteikumiem.

Īsumā vārdiem - tagad jums ir noteikumi, lai vbseo.php failu htaccess failā.. Un jums ir noteikt vBET noteikumus pirms rues uz vbseo.php failu - tāpat kā piemērā fails. Ja jūs joprojām neesat pārliecināts, ko darīt, tad, lūdzu, tikai dod mums savu pilnīgu. Htaccess faila saturu un mēs nosūtīsim jums atpakaļ kā tas izskatās pēc izmaiņām.

KaRiMoO
26-12-10, 02:03
Hi,
visticamāk piemērā ir OK, lai jums. Visticamāk, jo man ir nepieciešams zināt jūsu faktiskā. Htaccess faila saturam, lai dotu jums, kā tieši tas izskatās pēc pievienošanas vBET noteikumiem.

Īsumā vārdiem - tagad jums ir noteikumi, lai vbseo.php failu htaccess failā.. Un jums ir noteikt vBET noteikumus pirms rues uz vbseo.php failu - tāpat kā piemērā fails. Ja jūs joprojām neesat pārliecināts, ko darīt, tad, lūdzu, tikai dod mums savu pilnīgu. Htaccess faila saturu un mēs nosūtīsim jums atpakaļ kā tas izskatās pēc izmaiņām.

paldies par to, ka man palīdzēt:)

mans. htaccess

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /)
#RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forums/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbseourl=
RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|chat|cron)
RewriteRule ^(.*\.php(/.*)?)$ vbseo.php?vbseourl=$1 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !\.(jpg|gif)$
RewriteRule ^(archive/.*)$ vbseo.php?vbseourl=$1 [L,QSA]

RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php?vbseourl=$1 [L,QSA]

RewriteEngine On
RewriteRule ^((urllist|sitemap).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

mans forums bez katalogs

http://www.softsclub.com

kamilkurczak
27-12-10, 14:39

RewriteEngine On

#RewriteBase /

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#rules for SEO translation links with vbSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/index.php [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteEngine On
RewriteRule ^((urllist|sitemap).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

Lūdzu, mēģiniet šo vienu

KaRiMoO
28-12-10, 01:24
Es to izmantot, bet ir problēma
1 - kad mēģinu izvēlēties sadaļu to novirzīt mani forumiem mājas lapa
2 - kļūda log in it `s novirzīt mani mājas lapā too ..

kamilkurczak
28-12-10, 13:58
hello,
Es biju uz jūsu vietni, un viss ir ok,
ja nav - lūdzu ielīmējiet šeit url uz lapu ar šo jautājumu.

KaRiMoO
02-01-11, 16:21
Jā,, Tas ir tāpēc, ka es varu atspējot tas
visas forumos lapas pēc jārada iespējas
lūdzu, dariet man zināmu, ja jums ir kurjers vai dzīvot tērzēšana, lai instalēt ar mani
paldies **********.

kamilkurczak
05-01-11, 09:32
Es biju uz jūsu vietni, kad vBET tika aktivizēta .. Lūdzu, aktivizējiet vBET un ielīmējiet šeit url uz lapu ar šo jautājumu .. Es gribētu to pārbaudīt.

un mēģināt šo htaccess failu.:

RewriteEngine On

#RewriteBase /

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.9.99