PDA

View Full Version: Vbet ar lieliem forumiem Systems? Ko jūs sakāt?

dacho
02-11-10, 10:07
Es vēlētos apspriesties ar Jums par lielu plāksnes ar kombināciju Vbet
Mana sistēma darbojas uz ilgu laiku un darbojas diezgan labi .... tāpēc man ir iznīcināt bailes

Man ir apmēram 350 000 jautājumiem un aptuveni 2 miljoni komentāri
Mana datu bāze ir diezgan liels un ar Vbet Viņš, iespējams, pieaugs vairāk
Datu Usage 3,66 GB
Index Usage 1,45 GB

Vai jūs domājat par šo izmēru sistēma varētu attiekties arī ar Vbet?
Kas notiek ar sistēmu, tās datu bāzi pieaugs ievērojami Vbet?
Vai mana sistēma būs smags un lēns?

Michael, savu vietņu saraksts .... (Ka viņi strādā ar Vbet) -
Pirmo atjaunināto sarakstu, vairums no tiem Vbet nepastāv
Otrkārt, es neesmu redzējis ar lielu Forumu saraksts (mana apjoma vai vairāk) veikt salīdzinājumu

Atvainojiet par manu bailes: sajaukt:
Es vienkārši negribu kļūdīties

vBET
02-11-10, 12:12
Hello:)

Pirmkārt - jums nav jāatvainojas par neko. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums:)

Par mūsu klientu saraksts - mēs vēlreiz pārbaudiet to un atjaunināt. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šo sarakstu bāzes par informāciju, ko klienti - dažkārt jums ir noklikšķiniet forumā saites ir uz klienta portālā. Mēs pārbaudīsim visas saites no jauna - tas tiks izdarīts līdz gada beigām nākamajā nedēļā.

Protams, jūsu datu bāzi pieaugs, kad lietojat vBET. Still lūdzu, ņemiet vērā, ka tas neietekmē jūsu parasto lapās paaudzes (nav tulkots), jo vBET izmanto savu galdus cache - ne pievienot datus vBulletin tabulas (tikai lietotājiem noklusējuma valodas lietotāju tabulu, bet tas ir ļoti mazs datu apjoms ). Mums nav atsevišķu forumu saraksts pēc tās lieluma - jūs varat to pārbaudīt un izveidot savu izmēru salīdzinājumiem.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka vBET ir ļoti konfigurējams. Ja jums ir lagre forumā, un jums ir bail par sniegumu, lūdzu, sākt ar tikai 2 valodas - savu oriģinālo un daži citi. Tad jūs varat pārraudzīt four forums veiktspēju un pievienot jaunas valodas, no laika uz laiku. vBET atbalsta 52 valodas (nākamo izlaišanas mēs pievienot vairāk), un jūs varat izvēlēties, kuru vēlaties, lai jūsu forumā. Daži no mūsu klientiem nav ieinteresētas, kam ir visas iespējams, ar dažiem mūsu klientiem ierobežojumos, ko tā veiktspēju, daži no mūsu klientiem izmantot visas valodas.

Arī mēs esam viesu cache, kas prasīs daudz cietā diska vietas, bet ļaus sniegt tūlītēja atbildes reakcija un bez datu bāzes vaicājumu uz paaudzi - tas ir tāpēc, lai viesi vBET var cache pilnu atbilžu, kā statiskā failus.

Tāpēc mums ir daudz veiktspējas uzlabojumus. Es iesaku redzēt mūsu sniegumu mājienus lai saņemtu sīkāku informāciju:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html

Ņemiet vērā, ka vienkārši salīdzināt amatu skaits un lietotājiem par citiem forumiem nebūs jums pietiekami daudz informācijas - jūs neredzēsiet svarīgāko informāciju - cik liela ir resursi šajā forumā. Es domāju skaits un CPU jauda, atmiņas, svarīgi arī, var būt īpašas konfigurācijas Apache, MySQL, vBulletin. Viena lieta ir hardware, 2 ir tuning programmatūras labāku sniegumu.

Tāpēc labākais veids, kā pārbaudīt, kā tā rīkosies uz savu forumu, ir uzstādīt to tur. Kā es rakstīja par drošību var sākt ar tikai 2 valodas, un laiku pa laikam (kad cache tiks sasniegti), Jūs varat pievienot jaunas valodas.

Es domāju, ka jūsu sistēma var saistīt arī ar vBET - es nevaru pateikt, vai tā tiks galā arī visas valodas - tas nav atkarīgs tikai no foruma lieluma, bet arī uz resursiem. Bet noteikti varu pateikt, ka es esmu pārliecināts, ka vBET strādās labi uz jūsu forumu un valodas, kas jūsu faktisko aparatūru varēs rīkoties summa ir kaut ko pārbaudīt.

scottct1
06-12-10, 18:13
Es jums zināt atbildi uz šo pēc pāris nedēļām.

Es tikko samaksāta, lai būtu šī uzstādīta uz mana vieta, kas ir Amerikas lielākajiem satelītsakaru tehnoloģiju diskusiju forums ar vairāk nekā 160,000 biedru un gandrīz 3 miljoni posts.

Man ir mana pirkstiem šķērsojuši ka tas būs strādāt un strādāt labi. :)

kamilkurczak
07-12-10, 16:23
tāpēc mēs gaidām informāciju no jums:)

dacho
11-01-11, 12:04
Šobrīd tas dod man daudz servera problēmas, es vēršos lēnām vairāk un vairāk tulkojumus tulkošanas sistēma pabeidz visus servera resursus, un es esmu nepārtraukti karo viens pret otru

kamilkurczak
12-01-11, 09:50
Neliels skaits aktīvo valodu laiks ir labs. (Labs padoms)
Ja kešatmiņas aktīvo valodu būs pilns - mēģināt atslēgt nākamo valodām (pa vienam).

Mēs meklējam vairāk optimizācijas visu laiku

wowglider.de
16-01-11, 04:09
Es jums zināt atbildi uz šo pēc pāris nedēļām.

Es tikko samaksāta, lai būtu šī uzstādīta uz mana vieta, kas ir Amerikas lielākajiem satelītsakaru tehnoloģiju diskusiju forums ar vairāk nekā 160,000 biedru un gandrīz 3 miljoni posts.

Man ir mana pirkstiem šķērsojuši ka tas būs strādāt un strādāt labi. :)

Es "tikai" ir aptuveni 50k biedri, bet viņi ir ļoti aktīvi dažreiz, tāpēc man ir dažreiz par 600ppl vienlaicīgi on. Par google man ir par 1mio indeksē lapas, un es varu teikt vbet dara labi

dacho
25-02-11, 00:44
Es tikai ceru, ka pa ceļu, tiks uzlabota lielu sistēmu, es aizvēru tulkošanas sistēmu pilnībā, manu Serveris nevar rīkoties tā

vBET
26-02-11, 11:41
Es tikai ceru, ka pa ceļu, tiks uzlabota lielu sistēmu, es aizvēru tulkošanas sistēmu pilnībā, manu Serveris nevar rīkoties tā

Ja jums ir veiktspējas problēmas, lūdzu, atveriet jaunu pavedienu traucējummeklēšanas sadaļu, un mūsu darbinieki sniegs jums padomus. Jūs varat arī lasīt sniegumu padomus šeit: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html
Vissvarīgākais - ja jūsu serveris nespēj apstrādāt visus tulkojumus uzreiz, tad vienkārši izslēdziet dažus tulkojumus. Sākt ar maz, un, ja jūs vēlaties vairāk, tad to pievienot pa vienam no laika uz laiku. Lūdzu, ņemiet vērā, ka lielākā daļa laika tiek pavadīt gaida Google tulkošanas atbildi, pēc tam vBET kešatmiņas rezultātus un nākamā tulkošana ir daudz, daudz ātrāk.
Arī vBET ir viesu kešatmiņu, kas padara kešatmiņā lapu paaudzes viesiem vēl ātrāku, ka tīrs vBulletin tas! Protams, par kešatmiņā lapā.
Tāpēc mēs aicinām jūs izmantot mūsu padomus un baudīt vBET:)

vBET
27-02-11, 20:37
Tas var būt liels ziņas par lielajām forums - in nākamo izlaišanas mēs plānojam atbalstīt vBET kešatmiņu (motoriem: Memcache, APC, eAccelerator un XCache):)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.9.2 you can enjoy automatic translations