PDA

View Full Version: Atrisinātas Neizmantojot vBSEO

Smaug
22-09-10, 18:24
Hello,

Es neesmu, izmantojot vBSEO, tomēr šis skripts ir aicinājums vbseo.php. Man bija radīt fiktīvu vbseo.php lai novērstu kļūdas.

Es gribētu, tīrākas noteikt, kas man ir nepieciešams mainīt, lai izņemtu šo aicinājumu vbseo.php?

Paldies

vBET
22-09-10, 23:13
vBET darbosies bez vBSEO bez izmaiņām!

Lūdzu, aprakstiet, ar informāciju, kur jums ir jautājums? Mēs labprāt jums palīdzēs:)

Lūdzu, ņemiet vērā, ka vBET izmanto dažādas. Htaccess noteikumus ar un bez vBSEO. Tāpēc pārliecinieties, ka Jums izmantot attiecīgus noteikumus:)

Smaug
23-09-10, 23:52
vBET darbosies bez vBSEO bez izmaiņām!

Lūdzu, aprakstiet, ar informāciju, kur jums ir jautājums? Mēs labprāt jums palīdzēs:)

Lūdzu, ņemiet vērā, ka vBET izmanto dažādas. Htaccess noteikumus ar un bez vBSEO. Tāpēc pārliecinieties, ka Jums izmantot attiecīgus noteikumus:)

Tas ir naudas sods tagad bez failu.

Atzīmēt atrisināja. :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.9.99