PDA

View Full Version: Atrisinātas pielāgotu veidni mājas lapā saites



MOGmartin
15-09-10, 12:36
Hi,

Man ir bijusi, lai izveidotu pielāgotu veidni no nulles (mans dēlis ir ļoti pielāgota).

Viss strādā naudas sodu, izņemot, ja lietotājs seko saite uz sub-valodu, saites uz galvenās valodas (ti domain.com) tiek atjaunināta, lai būtu mājas lapā šajā valodā (ti domain.com / es /).

Kā es varu ignorēt pārrakstīšanu īpašu saikni, lai es varētu uzturēt saikni ar oriģinālvalodā (angļu), saglabājot galvenās atrašanās vietas logotipa izmantošana, jaunu linku uz konkrētu valsti mājas lapu?

paldies

MOGmartin

MOGmartin
15-09-10, 13:02
ja jums ir nepieciešams, piemēram,

1) lūdzu, dodieties uz manu valdes @ MOGmartin SEO Forums, FREE SEO Tools & SEO Blog@seoforums.org (http://tiny.cc/ipq4y)
2), noklikšķiniet uz citas valodas
3) Noklikšķiniet Atpakaļ uz angļu (pirmo karogu).

Man ir nepieciešams noteikt, ka saites, lai pārietu tieši mājas lapā galveno vietu.

paldies

vBET
15-09-10, 15:49
Es to redzu. Kādas izmaiņas jūs veiktas vBET veidni karogi paaudzei. Arī - vai jūs veicis vBET koda izmaiņas?

MOGmartin
15-09-10, 16:54
Es to redzu. Kādas izmaiņas jūs veiktas vBET veidni karogi paaudzei. Arī - vai jūs veicis vBET koda izmaiņas?

nekādas izmaiņas, es tikko izveidoju cieto kodētām veidnes html ar valodām, es gribēju, un norādīja tos pareizajā direktorijā:

ti. Spānijas karogu = saite uz / ES /
Francijas karoga = saite uz / fr /

nav loģikas tiek izmantots.

MOGmartin
16-09-10, 12:20
nekādas izmaiņas, es tikko izveidoju cieto kodētām veidnes html ar valodām, es gribēju, un norādīja tos pareizajā direktorijā:

ti. Spānijas karogu = saite uz / ES /
Francijas karoga = saite uz / fr /

nav loģikas tiek izmantots.

kaut ko? bump? palīdzēt?

uc

vBET
16-09-10, 15:51
nekādas izmaiņas, es tikko izveidoju cieto kodētām veidnes html ar valodām, es gribēju, un norādīja tos pareizajā direktorijā:

ti. Spānijas karogu = saite uz / ES /
Francijas karoga = saite uz / fr /

nav loģikas tiek izmantots.

Tātad jūs nomainīts pilnībā veidu karogi paaudzes. Lūdzu, ņemiet vērā, ka vBET rada karogi URL, kas parasti ir nav tulkots lapām un tulkoto lapu izlietojumi priedēkli vbet_flag-kas tiek atdalīts laikā tulkojums uzskaites (lai atpazīt Jūsu karogus saites un nevis pievienot tur valodas kods). Jūs mainījušies, un ka ir iemesls, kāpēc jūsu karogu, ir pievienota valodas kodu.

Tātad, lūdzu, atgriezties vBET veidni un modificēt, ja jums nepieciešams, vai jūsu kodu pārbaudītu eksistē $ _REQUEST ['valoda'], un šajā gadījumā pievienot vbet_flag-sākumā karoga URL (nav attēlā - saite ap attēlu).

MOGmartin
16-09-10, 16:29
Tātad jūs nomainīts pilnībā veidu karogi paaudzes. Lūdzu, ņemiet vērā, ka vBET rada karogi URL, kas parasti ir nav tulkots lapām un tulkoto lapu izlietojumi priedēkli vbet_flag-kas tiek atdalīts laikā tulkojums uzskaites (lai atpazīt Jūsu karogus saites un nevis pievienot tur valodas kods). Jūs mainījušies, un ka ir iemesls, kāpēc jūsu karogu, ir pievienota valodas kodu.

Tātad, lūdzu, atgriezties vBET veidni un modificēt, ja jums nepieciešams, vai jūsu kodu pārbaudītu eksistē $ _REQUEST ['valoda'], un šajā gadījumā pievienot vbet_flag-sākumā karoga URL (nav attēlā - saite ap attēlu).

Hi, paldies par atbildi.

Es iedzēru apskatīt savu kodu pēdējā naktī, couldnt strādāt, kā pielāgot to ... domāju, man būs pikējošais vēlreiz.

ar noklusējuma veidni, problēma ir tāda, kāda iemesla dēļ visiem augstumu un platumu ir nulle, tāpēc karogi tāpat parādās kā punkti.

jūs zināt, kāpēc tas ir?

paldies!

Martin

MOGmartin
16-09-10, 16:42
edited iepriekš post iekļaut problēma ar noklusējuma veidnes,

html Es šobrīd redzam, height = "0" un width = "0" attiecībā uz visiem karogiem .... ?

MOGmartin
16-09-10, 16:52
OK - atrod problēmu.

Jūs izmantojat clear.gif kā saikne filename, tas nav pretrunā ar clear.gif ka vb vajadzībām, kā arī.

Man ir pilnīgi uzstādīšanas visu attēlu izmēru atribūti vbseo, tāpēc tas rada šajā konfliktā.

Es ieteiktu jums mainīt nosaukumu clear.gif kas nākotnē release.

vBET
16-09-10, 19:08
edited iepriekš post iekļaut problēma ar noklusējuma veidnes,

html Es šobrīd redzam, height = "0" un width = "0" attiecībā uz visiem karogiem .... ?

Platums un augstums ir iekodēts kā skaitļi: width = "16" height = "11"
Tātad tas nevar būt vBET vaina - varbūt kādu citu mod ir analizējot jūsu attēliem.

vBET
16-09-10, 19:11
OK - atrod problēmu.

Jūs izmantojat clear.gif kā saikne filename, tas nav pretrunā ar clear.gif ka vb vajadzībām, kā arī.

Man ir pilnīgi uzstādīšanas visu attēlu izmēru atribūti vbseo, tāpēc tas rada šajā konfliktā.

Es ieteiktu jums mainīt nosaukumu clear.gif kas nākotnē release.

Nav konflikta, jo kas clear.gif ir citā direktorijā. Tātad ceļš ir pilnīgi atšķirīgs. Attēls ir noteikt, kas tas ir pilns ceļš pārlūkprogrammā ne tikai pēc nosaukuma. Tātad, lūdzu, mēģiniet konfigurēt savu vbseo, izmantojot vairāk nekā tikai attēla nosaukums:)

Kā es saprotu, jautājums ir atrisināts. Vai jums ir nepieciešams vairāk palīdzēt šeit? :)

MOGmartin
17-09-10, 09:24
Nav konflikta, jo kas clear.gif ir citā direktorijā. Tātad ceļš ir pilnīgi atšķirīgs. Attēls ir noteikt, kas tas ir pilns ceļš pārlūkprogrammā ne tikai pēc nosaukuma. Tātad, lūdzu, mēģiniet konfigurēt savu vbseo, izmantojot vairāk nekā tikai attēla nosaukums:)

Kā es saprotu, jautājums ir atrisināts. Vai jums ir nepieciešams vairāk palīdzēt šeit? :)

Nē, Im darīts, paldies!

(Izbraukšana integrāciju starp citu, MOGmartin SEO Forums, FREE SEO Tools & SEO Blog@seoforums.org (http://seoforums.org))

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations