PDA

View Full Version: Atrisinātas Saņemiet kļūdas ziņojumu katru pārvietojas pavedieni



basketmen
08-09-10, 11:34
Es varu saņemt šo kļūdas ziņojumu katru pārvietojas pavedieni


Fatāla kļūda: Call to undefined funkciju vbet_vbseo_filter_replace_text () in / home / username / public_html / vbseo / includes / functions_vbseo_createurl.php par 47 līniju


joprojām izmantojot noklusējuma valodas, tēmas ir pārvietoti, bet tā izskatās, nevis novirzot uz pārrakstīti url atkal pēc sekmīgi virzās pavedienu, tomēr ar domain.com / showthread.php? t = 123.456, un saņemat kļūdas ziņojumu, meklējiet screenshot






http://i291.photobucket.com/albums/ll284/basketmen/3.jpg

vBET
08-09-10, 22:51
Izskatās, ka dažas problēmas ar htaccess -. Es biju izdarot īpašas integrācijas tur (PM), lai jūsu noteikumiem nav standarta, un tas ir jautājums (pieprasījums nāk bez out SEO failu, lai mūsu papildu funkcijas, kas nav iekļautas un integrēta vBSEO kods nedarbojas ). Mēs vienojāmies ar PM, ka es joprojām strādā par šiem noteikumiem (par jūsu īpašu biedrs lapām), tāpēc es joprojām var piekļūt detaļām - es to labot uz vietas:)

basketmen
08-09-10, 23:16
Izskatās, ka dažas problēmas ar htaccess -. Es biju izdarot īpašas integrācijas tur (PM), lai jūsu noteikumiem nav standarta, un tas ir jautājums (pieprasījums nāk bez out SEO failu, lai mūsu papildu funkcijas, kas nav iekļautas un integrēta vBSEO kods nedarbojas ). Mēs vienojāmies ar PM, ka es joprojām strādā par šiem noteikumiem (par jūsu īpašu biedrs lapām), tāpēc es joprojām var piekļūt detaļām - es to labot uz vietas:)
ah tāpēc, ka tas ir ok, tad nav pārāk svarīgs / nav steidzama jau tagad, jo diegi tiek pārvietotas, tikai iegūt, ka kļūdas ziņojumu, tas ir vairāk svarīgi loceklis lappuses


šo pavedienu atrisināt

vBET
09-09-10, 07:34
Paldies par atsauksmēm. Es jau uzzināt risinājumu, ka, lai pēc tam risinot loceklis lapas, kuras es atrisinās arī šo problēmu.

vBET
10-09-10, 07:36
Šis jautājums, šķiet, ir vieglāk atrisināt Thant jūsu memberpages īpašs gadījums. Tātad tas ir atrisināts tagad (es stil darbu biedrs lapām).

Lūdzu, ievērojiet, ka jūsu pielāgotā. Htaccess normas, Jums būs veikti 1 papildu integrācijas pakāpe, ar vBSEO katru reizi, kad jūs veicāt atjauninājumu vBSEO. Šis solis ir vēl viens izmaiņas failā FORUM_ROOT / vbseo / includes / functions_vbseo_createurl.php. Tātad, kad jūs mainīt šo failu, saskaņā ar parasto integrācijas norādījumus, lūdzu, arī:
1. Find:

<?php
2. Pievienot PĒC:

require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

Šis atrisina problēmu ar kustīgu pavedieni:)

basketmen
10-09-10, 07:55
Šis jautājums, šķiet, ir vieglāk atrisināt Thant jūsu memberpages īpašs gadījums. Tātad tas ir atrisināts tagad (es stil darbu biedrs lapām).

Lūdzu, ievērojiet, ka jūsu pielāgotā. Htaccess normas, Jums būs veikti 1 papildu integrācijas pakāpe, ar vBSEO katru reizi, kad jūs veicāt atjauninājumu vBSEO. Šis solis ir vēl viens izmaiņas failā FORUM_ROOT / vbseo / includes / functions_vbseo_createurl.php. Tātad, kad jūs mainīt šo failu, saskaņā ar parasto integrācijas norādījumus, lūdzu, arī:
1. Find:

<?php
2. Pievienot PĒC:

require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

Šis atrisina problēmu ar kustīgu pavedieni:)
jā tā strādā, liels paldies:)

tāpēc mēs dont ir nepieciešams mainīt treknrakstā


require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

lai mūsu pašu ceļu, piemēram,

require_once(dirname(__FILE__). '/home/username/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

vBET
10-09-10, 11:53
Nemainiet to - tas jau strādā risinājums. Ja jūs vēlaties to mainīt uz īpašu ceļu sava servera, tad vienkārši noteikt, ka pilna iekodēts ceļu, bet pat tas nav vajadzīgs šeit.

basketmen
23-09-10, 13:07
Michał Es atvainojos tikko atradu šo


When i go to admincp --> tad iet uz Mērena BMW īpašnieku vortāls vai Ienākošās BMW īpašnieku vortāls, vai Outgoing BMW īpašnieku vortāls lapā, bet es tikai iegūt šo kļūdas ziņojumu:


Brīdinājums: require_once (/ home / username / public_html / modcp / includes / functions.php) [function.require vienreiz]: Neizdevās atvērt plūsmā: Nav šādu failu vai directory in / home / username / public_html / includes / init.php par 155 līnijas

Fatāla kļūda: require_once () [function.require]: Neizdevās atvērt nepieciešamo "/ home / username / public_html / modcp / includes / functions.php" (include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') in / home / username / public_html / includes / init.php par 155 līnijas


ja es noņemt šo līniju tiem, LinkBack lapa tiek atvērta atkal normāli, tāpēc tās izskatās veikt dažas vbseo funkciju nepareizu ceļu


require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');


jūs varat darīt, ka līniju vairāk perfect atkal? ja ne varbūt es izmantot, ja nav nosacījuma par tiem BMW īpašnieku vortāls lapā, piemēram,


if (THIS_SCRIPT != 'scriptname') {
require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');
}

vBET
23-09-10, 13:30
Šis risinājums nebija gatava strādāt AdminCP tikai uz foruma lapas. Jums ir pievienot nosacījumu, kas mainītu ceļu, ja AdminCP, vai arī vienkārši nav pievienotu šo vBET failu, tad.

basketmen
23-09-10, 17:09
got to tāpēc šeit ir tas, ko man darīt


-? In vbseo_moderate.php failu pēc <php i pievienotu šo

define('THIS_SCRIPT', 'vbseo_moderate');

- Tad functions_vbseo_createurl.php i wrap savu kodu, ja nav nosacījuma


if (THIS_SCRIPT != 'vbseo_moderate') {
require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');
}



tā darba tagad, ja kāds ir pārāk

vBET
24-09-10, 15:33
Jums bija šis jautājums, jo, kā es atceros jūsu serveris izmanto pielāgot. Htaccess noteikumiem. Tātad šis jautājums nav plaši izplatīta. Anyway - paldies par koplietošanas:) Tas var būt noderīgs tiem, kas arī prasīs pielāgotus htaccess normas sakarā ar kādu citu mods integrāciju..

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1