PDA

View Full Version: Sitemap Generator integrāciju



vBET
14-11-09, 14:46
Jūs varat vienkārši integrēt vBET ar vBSEO Sitemap Generator (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=206169) (tā ir bezmaksas), lai iekļautu saites uz tulkoto lapās rada sitemap.


Lūdzu, ņemiet vērā, ka lietošanas instrukciju zemāk ļaus jums pievienot jūsu sitemap saites pavedieni tulkoto lapu. Sakarā ar darbības dēļ šīm saitēm netiks tulkots - būs tikai pievienota valodas kodu. Google atradīs reālu lapu vienalga, jo jūs saņemsiet 301 novirzīt. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tā nav labākā pieeja - Google dod priekšroku būt galīgā saites sitemap nav pārprofilējot vienu, bet piespiežot tulkojumu tūkstošiem saites visus vienā laikā valodām var nogalināt jūsu serveris vai threated Google kā uzbrukums (ja saites nav kešatmiņā pagaidām).

Ja Jums ir kādi PHP programmēšanas iemaņas, jūs varat mainīt norādījumiem zemāk, lai atbalstītu arī citām sitemap - ne tikai tēmas URL. Risinājums turpmāk būs pievienot tulkots saites tikai pirmajās lapās diegiem.

Integrācija instrukcijas:
Jums tikai rediģēt vienu failu: vbseo_sitemap_functions.php in vbseo_sitemap direktorijā.

Find:


vbseo_log_entry("[showthread] forum_id: $forumid, thread_id: $threadrow[threadid], total posts: $totalposts, pages: $totalpages, views: $threadrow[views] $prior");

Un notiek pēc tam ...

SEO saites


//additional code
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','de','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, 1, $archived);
$currentthreadurl_before = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost);
$currentthreadurl_after = "/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
$vbseo_stat['t'] += sizeof($alanguages);
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl_before.$language.$currentthreadurl_after, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code

PIEZĪME: noņemt noklusējuma valodu CODE no $ alanguages
Arī tad, ja atspējojuši dažas valodas opciju panelī jums ir izdzēst savus kodus.

Saikni ar language = (NELIETOJIET booth - tikai atbilstoši jūsu saites veidu)


//additional code
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','de','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, 1, $archived) . '&language=';
$vbseo_stat['t'] += sizeof($alanguages);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl.$language, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code

PIEZĪME: noņemt noklusējuma valodu CODE no $ alanguages
Arī tad, ja atspējojuši dažas valodas opciju panelī jums ir izdzēst savus kodus.


************************************************** ******************************
IZVĒLE:
Ja vēlaties pievienot sitemap arī saites uz citu pavedienu lapām (ja pavediens ir vairākas lapas), tad papildu kods no pēdējo soli jāpievieno citā vietā - PIRMS:


$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(


Arī šo papildu kodu, jums ir mainīt "% 1" uz "$ p".

tavenger5
17-12-09, 16:33
Vai ir kāds veids, kā es varu izslēgt tulkots loceklis lapas vietnes kartes?

StarBuG
20-12-09, 07:50
Sveiki

Es pamanīju, ka tulkots forums lapas sitemap ir uzskaitītas ar seo valodas kodu (/ / en) in url bet dzimto valodu url titulu.
Tomēr, ja jūs apmeklējat lapu url tiek tulkots kā labi.

Piemērs:

Sitemap URL:
http://www.patientenfragen.net/en/vorstellungen/alle-neuen-herzlich-willkommen-t1810.html
(Url ir completly vāciski)

Ja apmeklēja url izpaužas iztulkots:
http://www.patientenfragen.net/en/vorstellungen/to-all-the-new-welcome-t1810.html

Ja jūsu sitemap parāda ne tulkots URL tiks URL neiekļauj vācu pārāk google, pat ja lapa ir tulkota angļu valodā?

Tas varētu sajaukt meklēšanu lietotāju google, nav you think?

Un vēl viens jautājums ....

kāpēc ir tā, ka Subforums nav tulkoti url, kā arī?

Piemērs:

Pašreizējais URL
http://www.patientenfragen.net/en/vorstellungen/ (vācu)

Tulkots URL
http://www.patientenfragen.net/en/introductions/ (šobrīd tā nenotiek)

kāpēc tā?

StarBuG

vBET
20-12-09, 18:04
Tajā brīdī mēs piedāvājam ļoti vienkāršu integrāciju ar sitemap ģenerators. Un būt mierīgs - Google netiks indekss nepareizu URL - ir 301 jāpārorientē, lai Google indeksa pēdējā lapā, kas ir labs URL. Mēs apzināmies, ka vislabāk būtu, lai nodrošinātu jau tulkota URL sitemap, bet tas varētu būt ļoti resursus patērējošām. Tātad šajā brīdī, ja jūs vēlaties integrēt tas ir veids, un nākotnē mēs varētu strādāt ar šo jautājumu.

Par kategorijas translation:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/feature-requests/62-translation-categorie-name-urls.html

vBET
08-04-10, 14:11
Integrācija kods tika optimizēts vēlreiz - lūdzu, skatīt pirmo ziņojumu par optimizētiem integrēšanas kodu

Taurus
07-05-10, 05:11
Es esmu noob, kad runa ir uz kodiem un stuff, tāpēc, lūdzu, piedod manu jautājumu šeit.

Manā vbseo_sitemap_functions.php man <? Php trīs reizes, tāpēc man būtu, tad jāpiebilst, ka kodu pēc visu trīs gadījumos?

Arī man vajadzētu pievienot SEO saites kods + saiknes ar valodas kods pēc "vbseo_log_entry" kodu. Citiem vārdiem sakot, ja viņi abi ir tur?

Paldies par palīdzību!

vBET
07-05-10, 10:26
Es esmu noob, kad runa ir uz kodiem un stuff, tāpēc, lūdzu, piedod manu jautājumu šeit.

Manā vbseo_sitemap_functions.php man <? Php trīs reizes, tāpēc man būtu, tad jāpiebilst, ka kodu pēc visu trīs gadījumos?

Arī man vajadzētu pievienot SEO saites kods + saiknes ar valodas kods pēc "vbseo_log_entry" kodu. Citiem vārdiem sakot, ja viņi abi ir tur?

Paldies par palīdzību!

Nav nekā atvainoties - mēs esam šeit priekš jums:)

Lūdzu, pievienojiet out kodu pēc pirmā <php - es izcilnis atjaunošana norādījums tā tas būs skaidrs nākotnē:)

Nē - likt tikai vienu bloku kods saites, kas jūs izmantojat. Jūs nevarat izmantot stenda veidu saites, lai jūs tikai uz vienu bloku kods (katrā ir aprakstīta kāda veida saites ir).

mario06
08-06-10, 16:26
Jūs varat vienkārši integrēt vBET ar vBSEO Sitemap Generator (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=206169) (tā ir bezmaksas), lai iekļautu saites uz tulkoto lapās rada sitemap.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka lietošanas instrukciju zemāk ļaus jums pievienot jūsu sitemap saites pavedieni tulkoto lapu. Sakarā ar darbības dēļ šīm saitēm netiks tulkots - būs tikai pievienota valodas kodu. Google atradīs reālu lapu vienalga, jo jūs saņemsiet 301 novirzīt. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tā nav labākā pieeja - Google dod priekšroku būt galīgā saites sitemap nav pārprofilējot vienu, bet piespiežot tulkojumu tūkstošiem saites visus vienā laikā valodām var nogalināt jūsu serveris vai threated Google kā uzbrukums (ja saites nav kešatmiņā pagaidām).

Ja Jums ir kādi PHP programmēšanas iemaņas, jūs varat mainīt norādījumiem zemāk, lai atbalstītu arī citām sitemap - ne tikai tēmas URL. Risinājums turpmāk būs pievienot tulkots saites tikai pirmajās lapās diegiem.

Integrācija instrukcijas:
Jums tikai rediģēt vienu failu: vbseo_sitemap_functions.php in vbseo_sitemap direktorijā.

Find:


vbseo_log_entry("[showthread] forum_id: $forumid, thread_id: $threadrow[threadid], total posts: $totalposts, pages: $totalpages, views: $threadrow[views] $prior");

Un notiek pēc tam ...

SEO saites


//additional code
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','de','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, 1, $archived);
$currentthreadurl_before = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost);
$currentthreadurl_after = "/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
$vbseo_stat['t'] += sizeof($alanguages);
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl_before.$language.$currentthreadurl_after, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code

PIEZĪME: noņemt noklusējuma valodu CODE no $ alanguages
Arī tad, ja atspējojuši dažas valodas opciju panelī jums ir izdzēst savus kodus.

Saikni ar language = (NELIETOJIET booth - tikai atbilstoši jūsu saites veidu)


//additional code
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','de','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, 1, $archived) . '&amp;language=';
$vbseo_stat['t'] += sizeof($alanguages);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl.$language, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code

PIEZĪME: noņemt noklusējuma valodu CODE no $ alanguages
Arī tad, ja atspējojuši dažas valodas opciju panelī jums ir izdzēst savus kodus.


************************************************** ******************************
IZVĒLE:
Ja vēlaties pievienot sitemap arī saites uz citu pavedienu lapām (ja pavediens ir vairākas lapas), tad papildu kods no pēdējo soli jāpievieno, pirms:


$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(


Arī šajā papildu kods, jums ir jāmaina 1 līdz $ lpp


Vai tas ir droši to darīt pēc tam?
Ja google aizliegumi jums?
Regards

vBET
09-06-10, 11:30
Vai tas ir droši to darīt pēc tam?
Ja google aizliegumi jums?
Regards

Jā, tas ir droši.
Nē - Google neuzņemas aizliegt jums. Jūs varat saņemt informāciju par redirects ar sitemap jūsu webmaster rīkus.

Tāpat, lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs uzskatām sitemap integrācijas nav nepieciešams. Google atradīs savu tulkoto lapas anyway, pārmeklēt jūsu parasto lapas. Ņemot saites uz tulkoto lapu, kas sitemap var vienkārši padarīt to indeksē straujāk, taču tas nav nepieciešams, lai saņemtu to indeksēti.

basketmen
07-09-10, 11:18
Jūs varat vienkārši integrēt vBET ar vBSEO Sitemap Generator (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=206169) (tā ir bezmaksas), lai iekļautu saites uz tulkoto lapās rada sitemap.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka lietošanas instrukciju zemāk ļaus jums pievienot jūsu sitemap saites pavedieni tulkoto lapu. Sakarā ar darbības dēļ šīm saitēm netiks tulkots - būs tikai pievienota valodas kodu. Google atradīs reālu lapu vienalga, jo jūs saņemsiet 301 novirzīt. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tā nav labākā pieeja - Google dod priekšroku būt galīgā saites sitemap nav pārprofilējot vienu, bet piespiežot tulkojumu tūkstošiem saites visus vienā laikā valodām var nogalināt jūsu serveris vai threated Google kā uzbrukums (ja saites nav kešatmiņā pagaidām).

Ja Jums ir kādi PHP programmēšanas iemaņas, jūs varat mainīt norādījumiem zemāk, lai atbalstītu arī citām sitemap - ne tikai tēmas URL. Risinājums turpmāk būs pievienot tulkots saites tikai pirmajās lapās diegiem.

Integrācija instrukcijas:
Jums tikai rediģēt vienu failu: vbseo_sitemap_functions.php in vbseo_sitemap direktorijā.

Find:


vbseo_log_entry("[showthread] forum_id: $forumid, thread_id: $threadrow[threadid], total posts: $totalposts, pages: $totalpages, views: $threadrow[views] $prior");

Un notiek pēc tam ...

SEO saites


//additional code
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','de','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, 1, $archived);
$currentthreadurl_before = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost);
$currentthreadurl_after = "/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
$vbseo_stat['t'] += sizeof($alanguages);
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl_before.$language.$currentthreadurl_after, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code

PIEZĪME: noņemt noklusējuma valodu CODE no $ alanguages
Arī tad, ja atspējojuši dažas valodas opciju panelī jums ir izdzēst savus kodus.

Saikni ar language = (NELIETOJIET booth - tikai atbilstoši jūsu saites veidu)


//additional code
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','de','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, 1, $archived) . '&amp;language=';
$vbseo_stat['t'] += sizeof($alanguages);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl.$language, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code

PIEZĪME: noņemt noklusējuma valodu CODE no $ alanguages
Arī tad, ja atspējojuši dažas valodas opciju panelī jums ir izdzēst savus kodus.


************************************************** ******************************
IZVĒLE:
Ja vēlaties pievienot sitemap arī saites uz citu pavedienu lapām (ja pavediens ir vairākas lapas), tad papildu kods no pēdējo soli jāpievieno, pirms:


$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(


Arī šajā papildu kods, jums ir jāmaina 1 līdz $ lpp
hehe jūsu norādījumiem ir nedaudz mulsinoša

Tātad, kas ir izskatās kods ir nepieciešams pievienot arī saites uz citu pavedienu lapām (ja pavediens ir vairākas lapas) SEO saites



kur pievienot $ vbseo_stat [$ arhivētas 'pie'? 't'] + = vbseo_add_2urls (

un kur pāriet no 1 līdz $ lpp



Vai tas ir pareizi


//additional code
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','de','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived);
$currentthreadurl_before = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost);
$currentthreadurl_after = "/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
$vbseo_stat['t'] += sizeof($alanguages);
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl_before.$language.$currentthreadurl_after, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(
//end additional code

vBET
07-09-10, 19:26
hehe jūsu norādījumiem ir nedaudz mulsinoša

Tātad, kas ir izskatās kods ir nepieciešams pievienot arī saites uz citu pavedienu lapām (ja pavediens ir vairākas lapas) SEO saites



kur pievienot $ vbseo_stat [$ arhivētas 'pie'? 't'] + = vbseo_add_2urls (

un kur pāriet no 1 līdz $ lpp



Vai tas ir pareizi


//additional code
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','de','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived);
$currentthreadurl_before = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost);
$currentthreadurl_after = "/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
$vbseo_stat['t'] += sizeof($alanguages);
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl_before.$language.$currentthreadurl_after, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(
//end additional code

NO. Jūs mainīts 1 līdz p $ pareizi - bet kāpēc jūs pievienot:

$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(
Mūsu isntructions nekas pievienot šādas līnijas. Jums vajadzētu pievienot savu kodu pirms šīs līnijas - tas jau ir sitemap kodu.

basketmen
07-09-10, 21:56
(Noņemts, nepareizu kodu, lūdzu, skatīt zemāk par pareizo kodu)

vBET
08-09-10, 09:10
Nē pievienot mūsu kodu vienu reizi. Es tikko atjauninājusi aprakstu, lai tagad tā raksturo skaidri, ka papildu kods ir pievienota citā vietā (ne 2. laika). Ja Jums ir kādi ierosinājumi, kā mēs varam uzlabot šo aprakstu ir vieglāk, lūdzu rakstiet - mēs labprāt kas to padarītu lietotājam draudzīgāku:)

basketmen
08-09-10, 10:11
Es domāju, ka ir nepieciešama tikai otrais kods, jo visi forums ir vairāk nekā 1 vītnes lapām, un es uzskatu, ka 99% cilvēku vēlas, cik vien iespējams, tās ir saites sitemap, lai iegūtu vairāk satiksmes



tāpēc mēs vienkārši tikai nepieciešams darīt, SEO saites?



Find:


$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(

Un pirms tam ...

SEO saites


//additional code
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','de','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
- $strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived);
$currentthreadurl_before = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost);
$currentthreadurl_after = "/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
$vbseo_stat['t'] += sizeof($alanguages);
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl_before.$language.$currentthreadurl_after, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code

PIEZĪME: noņemt noklusējuma valodu CODE no $ alanguages
Arī tad, ja atspējojuši dažas valodas opciju panelī jums ir izdzēst savus kodus.

vBET
08-09-10, 22:45
Ņemiet vērā, ka daži no mūsu klientiem ir ļoti huuge forumos. Tik liels, ka parastās sitemap paaudzes notiek ļoti ilgi. Tātad, tas aizņem ilgāku laiku, ja papildu saites generted tur. Šādā gadījumā vissvarīgākais ir, lai radītu to ātrāk. Tieši tāpēc instrukcijas stāsta, kā to darīt pirmais pavediens lapām. Tāpat, lūdzu, ņemiet vērā, ka Google būs indekss citu pavedienu lapas anyway - tas atradīs saites uz jūsu forumu lapās. Tātad tas nav nepieciešams likt visu uz sitemap.

basketmen
08-09-10, 23:14
Ņemiet vērā, ka daži no mūsu klientiem ir ļoti huuge forumos. Tik liels, ka parastās sitemap paaudzes notiek ļoti ilgi. Tātad, tas aizņem ilgāku laiku, ja papildu saites generted tur. Šādā gadījumā vissvarīgākais ir, lai radītu to ātrāk. Tieši tāpēc instrukcijas stāsta, kā to darīt pirmais pavediens lapām. Tāpat, lūdzu, ņemiet vērā, ka Google būs indekss citu pavedienu lapas anyway - tas atradīs saites uz jūsu forumu lapās. Tātad tas nav nepieciešams likt visu uz sitemap.
ok Michał, tāpēc iepriekš post jau pareizi SEO saites, vairāk nekā 1 vītnes lapām?

vBET
09-09-10, 07:31
ok Michał, tāpēc iepriekš post jau pareizi SEO saites, vairāk nekā 1 vītnes lapām?

Jā, tas ir:)

basketmen
09-09-10, 11:37
Lūdzu, ņemiet vērā, ka lietošanas instrukciju zemāk ļaus jums pievienot jūsu sitemap saites pavedieni tulkoto lapu. Sakarā ar darbības dēļ šīm saitēm netiks tulkots - būs tikai pievienota valodas kodu. Google atradīs reālu lapu vienalga, jo jūs saņemsiet 301 novirzīt. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tā nav labākā pieeja - Google dod priekšroku būt galīgā saites sitemap nav pārprofilējot vienu, bet piespiežot tulkojumu tūkstošiem saites visus vienā laikā valodām var nogalināt jūsu serveris vai threated Google kā uzbrukums (ja saites nav kešatmiņā pagaidām).



btw tas ir labāk jau tulkota saites sitemap, nevis oriģināls vienu saiti tikai ar pievienotās valodas kods

if the problem because can kill server resource, maybe it can be overcome by settings in admincp --> VBSEO --> vBSEO Sitemap Settings --> Delay izpildīšana Pēc katras Sitemap failu, mēs varam noteikt to, piemēram, 30, 60 sekundes vai vairāk, tik nav serveri var rīkoties ar to. Un mēs varam noteikt Max URL Sitemap failus skaita samazināšanos, piemēram, 5000 Lapas karte



lūdzu, apsveriet to, i get daudz sākotnējo tikai ar pievienotās valodas kodu saiti indeksēti Google, tikai nedaudz ar jau tulkota saites

vBET
09-09-10, 13:53
btw tas ir labāk jau tulkota saites sitemap, nevis oriģināls vienu saiti tikai ar pievienotās valodas kods

if the problem because can kill server resource, maybe it can be overcome by settings in admincp --> VBSEO --> vBSEO Sitemap Settings --> Delay izpildīšana Pēc katras Sitemap failu, mēs varam noteikt to, piemēram, 30, 60 sekundes vai vairāk, tik nav serveri var rīkoties ar to. Un mēs varam noteikt Max URL Sitemap failus skaita samazināšanos, piemēram, 5000 Lapas karte



lūdzu, apsveriet to, i get daudz sākotnējo tikai ar pievienotās valodas kodu saiti indeksēti Google, tikai nedaudz ar jau tulkota saites

Mēs pilnībā piekrītam, ka ir labāk, lai ir jau tulkota URL sitemap. Joprojām ir iemesls, kāpēc mēs neesam padarījuši jau - sniegumu. Tajā brīdī paaudzes 52 reizes vairāk saišu pavedieni var patērēt daudz laika, lielu forumos. Tulkošana no visiem tiem, tajā pašā laikā varēja padarīja patiešām, patiešām laikietilpīga un rada lielu vaicājumu datu bāzē. Uz doto brīdi mums ir daudz plānu, kā uzlabot vBET. Šis jautājums ir prioritārs, jo tas nav steidzami. Tomēr mēs jāpatur prātā.

CThiessen
12-09-10, 10:11
Sveiki, es nedomāju izmantot ģeneratoru Sidemap par tulkoto lapu. Es gribētu, lai būtu jākoncentrējas uz savu valodu. Bet vienā no RSS barotni no vairākām citām valodām Webmaster Tools. Tur, saites ir jau apkopoti. Google ir, kā vienmēr jaunākās saites un turpināt strādāt arī patstāvīgi. Christian Sveiciena

vBET
12-09-10, 13:35
Sveiki, es nedomāju izmantot ģeneratoru Sidemap par tulkoto lapu. Es gribētu, lai būtu jākoncentrējas uz savu valodu. Bet vienā no RSS barotni no vairākām citām valodām Webmaster Tools. Tur, saites ir jau apkopoti. Google ir, kā vienmēr jaunākās saites un turpināt strādāt arī patstāvīgi. Christian Sveiciena

Paldies par info. Kā es saprotu, jūs vienkārši dalīties ar savu pieredzi, vai jums ir nepieciešams zināms atbalsts šeit?

basketmen
02-10-10, 22:43
Es domāju, ka ir nepieciešama tikai otrais kods, jo visi forums ir vairāk nekā 1 vītnes lapām, un es uzskatu, ka 99% cilvēku vēlas, cik vien iespējams, tās ir saites sitemap, lai iegūtu vairāk satiksmes



tāpēc mēs vienkārši tikai nepieciešams darīt, SEO saites?



Find:


$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(

Un pirms tam ...

SEO saites


//additional code
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','de','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
- $strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived);
$currentthreadurl_before = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost);
$currentthreadurl_after = "/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
$vbseo_stat['t'] += sizeof($alanguages);
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl_before.$language.$currentthreadurl_after, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code

PIEZĪME: noņemt noklusējuma valodu CODE no $ alanguages
Arī tad, ja atspējojuši dažas valodas opciju panelī jums ir izdzēst savus kodus.
Michał i am sorry, es saprotu, šis kods, tikai papildinot citas valodas showthread lapām sitemap, jūs zināt, kur (vieta pēc vai pirms kāda), lai pievienotu citu lapu arī, piemēram, forumdisplay, arhīvu un citiem?

jo šie 2 lapas ir vissvarīgākie, lai padarītu google vieglāk indeksāciju pavedienu sarakstu, vismaz tā būtu jābūt arī integrācijas forumdisplay un arhīvu lapas pārāk sitemap

vBET
03-10-10, 01:16
Michał i am sorry, es saprotu, šis kods, tikai papildinot citas valodas showthread lapām sitemap, jūs zināt, kur (vieta pēc vai pirms kāda), lai pievienotu citu lapu arī, piemēram, forumdisplay, arhīvu un citiem?

jo šie 2 lapas ir vissvarīgākie, lai padarītu google vieglāk indeksāciju pavedienu sarakstu, vismaz tā būtu jābūt arī integrācijas forumdisplay un arhīvu lapas pārāk sitemap

Uz doto brīdi mums ir testēts tikai ar kodu, lai integrētu pavedienu lapas, ko mēs uzskata par svarīgāko. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Google būs indekss visiem jūsu lapas anyway, (pat ja Jums nav veikts sitemap integrāciju vispār ir), jo roboti indeksē visas jūsu lapās saites un jums ir iekļautas karogi ar saitēm uz tulkoto lapu. Protams, tai skaitā saites uz sitemap var veikt indeksāciju ātrāk. Tieši tāpēc mēs publicējām diegi saites integrācija - diegi mainās ātri, lai ātrāk lien var būt noderīga.

basketmen
03-10-10, 01:22
Uz doto brīdi mums ir testēts tikai ar kodu, lai integrētu pavedienu lapas, ko mēs uzskata par svarīgāko. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Google būs indekss visiem jūsu lapas anyway, (pat ja Jums nav veikts sitemap integrāciju vispār ir), jo roboti indeksē visas jūsu lapās saites un jums ir iekļautas karogi ar saitēm uz tulkoto lapu. Protams, tai skaitā saites uz sitemap var veikt indeksāciju ātrāk. Tieši tāpēc mēs publicējām diegi saites integrācija - diegi mainās ātri, lai ātrāk lien var būt noderīga.
ok, dodiet mums zināt, pārāk, ja jūs zināt, kur, lai pievienotu papildu kodu forumdisplay un arhīvu lapu

Lee G
06-10-10, 21:01
Kad es pievienojiet kodu no pirmās amatā sitemap failu, saņemu šādu kļūdas laikā sitemap paaudzes


Fatāla kļūda: Call to undefined funkciju vbet_vbseo_filter_replace_text () in / home / thespain / public_html / vbseo / includes / functions_vbseo_createurl.php par 47 līniju


Running Vbet 3.3.6 un vbseo 3.5.2 uz 3.8.1 forums

vBET
06-10-10, 23:19
vBET ietver nepieciešamo failu init_startup āķis:


if ('VBSEO_URI' == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_linkstype']) {
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');
}


Šķiet, ka tas nav iekļauts jūsu gadījumā, ko kāda iemesla dēļ. Šādā gadījumā, lūdzu nodot tikai saskaņā ar reqiure_once in mainīts faila sitemap ģenerators. Put to pirms papildu kods vBET. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tā nav pārbaudīta - tāpēc ir prātīgi padarīt kopiju failam pirms izmaiņām.

Lee G
07-10-10, 11:15
Cheers cepuru Michael, tas vairāk cilvēku kļūda no manas puses
Es googled kļūdu un konstatēja, tas bija mazliet es nekā izskatījās no iestatījumiem

Man nekad nav mainījies saiti tipa VBSEO_URI: o

Ja veicāt, ka nolaižamā iespējām, idioti, kā man būtu nepievērst uzmanību tā: o: D

Caur pagātnes pieredzes es zinu, lai uzstādītu paaudzei laiku sitemap ir jauka kavēšanās starp sitemap lapas. Mines, kas ar kaut ko 15 sekunžu aizture.

Bet Im apmierināti ar kopējo lappušu desmit valodās

Forum Displejs: 2904
Rādīt Thread: 1817821

Pavisam indeksētās URL: 1823149
Kopējais apstrādes laiks: 1,682.58 sekundes

Snake
20-10-10, 12:06
Vai šis kods strādā ar 2,6 sitemap? Paldies.

Simon Lloyd
21-10-10, 06:21
Snake kur jūs atradāt sitemap ģenerators 2,6?, I ir 2,5 un tas strādā ar to.

Snake
27-10-10, 21:26
Tā kā jūs mainīts kodu, tas doesn't darbu pareizi.

Skaits dont saskaitīt.

Forum Displejs: 327
Rādīt Thread: 886.054
Rādīt Post:
Dalībvalsts profili:
Poll Results:
Blog Ieraksti:
Blog Tags:
Album URL:
Sociālas grupas URL:
Tag URL:
Arhīvs: 169

Pavisam indeksētās URL: 837.931

beaconsfield
29-10-10, 07:45
Man ir tāda pati problēma.

I use Vbseo 3.5.2 Sitemap Generator 2,6 beta 2

Sitemap ģenerators nedarbojas. Tā sākas un nav pilnīga.

vBET
29-10-10, 19:07
Vai tas ir radušies pavediens saites? Ja jums ir daudz saites un sitemap paaudzes ņem ilgi tas var būt nav pietiekami daudz laika, lai pabeigtu. Lūdzu, pārbaudiet tas turpināsies, kad iedarbina to vēlreiz. Ja jā, un tiks pabeigta 2 vai vairākus pieprasījumus, tad jums vajadzētu apsvērt, lai dotu vairāk laika novērtējumu.

Ja nē - lūdzu pārliecinieties, vai koda izmaiņas ir atbilstošas.

furnivat
26-12-10, 15:10
Man ir "VBSEO sitemap ģenerators zelta v3.0". Nav kā jūs pieminējāt uz priekšējā lapā savā vbseo_sitemap.php faila kodu.


vbseo_log_entry ("[showthread] forum_id: $ forumid, thread_id: $ threadrow [threadid] Kopā iesūtītie ziņojumi: $ totalposts, lapas: $ totalpages, viedokļi: $ threadrow [views] $ pirms");

Ir daži, piemēram, šo kodu:


$ Addons = preg_split ('# [\\ r \\ n ]+#', $ vboptions [' vbseo_sm_addons ']);

vbseo_set_sitemap_type (addon ");
foreach ($ addons kā $ addon)
if ($ addon & & file_exists (VBSEO_DAT_FOLDER_ADDON. $ addon))
{
vbseo_log_entry ("[addon moduli] $ addon", true);
ietver (VBSEO_DAT_FOLDER_ADDON $ addon.)
}

vbseo_flush_index ();

vbseo_clean_progress ();

if ($ vboptions ['vbseo_sm_ping'])
{
vbseo_sitemap_ping ();
}

vbseo_log_entry (vietnes karte ir izveidota <a href="index.php"> Uzklikšķināt šeit, lai atgrieztos </ a>. ', true);

Ja es ievietot kodu uz priekšējā lapā tuvu, ka kods, lūdzu?

furnivat
26-12-10, 15:26
Es tikko nosūtīju e-pastu, lai sazinātos ar vbent *** slator.com par to. Paldies!

kamilkurczak
27-12-10, 15:05
hello,
3.0 versijai sitemap ģenerators risinājums ir ok, bet zelta izdevums - nav pārbaudītas.
Es pārbaudīt

furnivat
11-02-11, 10:32
Jebkuras norises, lūdzu?

kamilkurczak
11-02-11, 13:12
ok es to pārbaudīt, lai jūs:)

Juice
21-02-11, 15:12
Man ir tāda pati problēma.

I use Vbseo 3.5.2 Sitemap Generator 2,6 beta 2

Sitemap ģenerators nedarbojas. Tā sākas un nav pilnīga.


Pats ar mani. Ģenerators sāk un nāk klajā ar


"[IEDAĻA START] showthread [18,484.1 Kb atmiņu izmanto] [372.670 s (372.670-i)]"

tai pašā brīdī es noklikšķiniet uz pogas (tā es domāju atkārtojas rezultātu ar 372 sekundes, ir galīgi nepareizi) - un tad nomirst. Nr xml ir izveidota, ne impulsus, nekas. php_value max_execution_time ir iestatīts uz 540.

Un tā: es sazinājās vbseo atbalstu šim. Viņi atbildēja ar šo:


Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nepiedāvājam atbalstu dēļiem, kas ir vBEnterprice tulkotājs uzstādīta. Lūdzu, atgriezties pie jebkuras izmaiņas, ko piemēro vBSEO, vBSEO Sitemap Generator failus, atinstalēt, ko attiecīgas izmaiņas un mēģiniet vēlreiz.

Līdzīgi kā vBET un vbSEO būtu dažas nesaskaņas ..

Juice
07-04-11, 10:10
Pats ar mani. Ģenerators sāk un nāk klajā ar



tai pašā brīdī es noklikšķiniet uz pogas (tā es domāju atkārtojas rezultātu ar 372 sekundes, ir galīgi nepareizi) - un tad nomirst. Nr xml ir izveidota, ne impulsus, nekas. php_value max_execution_time ir iestatīts uz 540.

Un tā: es sazinājās vbseo atbalstu šim. Viņi atbildēja ar šo:



Līdzīgi kā vBET un vbSEO būtu dažas nesaskaņas ..

@ Mihala,
Vai jūs, lūdzu sniegt man atbalstu? Es nevaru atbrīvoties no šīs problēmas.

Regards,
Marv.

vBET
07-04-11, 14:17
@ Mihala,
Vai jūs, lūdzu sniegt man atbalstu? Es nevaru atbrīvoties no šīs problēmas.

Regards,
Marv.

Hi:) Es tikko atgriezies no atvaļinājuma. Lūdzu, atsūtiet man uz PM piekļuves datus jūsu Admin CP un FTP es pārbaudīt savu kodu, un redzēt, kas notiek tur.

wowglider.de
14-04-12, 12:00
Tāda pati problēma kā parasti. Jums vajadzētu sākt domāt viegli, tikai nodrošināt gala kodu katram vajadzīgs.

Mēģinu labot, bet tas nedarbojas. Skatīt cik ppl šis pavediens ir problēmas, tikai pārliecinieties, daži paraugi, piemēram:

Sitemap bez SEO saites

Sitemap SEO saites

Sitemap bez SEO saites vairākās lappusēs

Sitemap SEO saites, vairākas lappuses

Ļautu ietaupīt daudz laika.

Kā es saprotu jūsu pamācību es edited PHP šādā veidā:




vbseo_log_entry("[showthread] forum_id: $forumid, thread_id: $threadrow[threadid], total posts: $totalposts, pages: $totalpages, views: $threadrow[views] $prior");
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(
//additional code
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');
$alanguages = array ('en','fr');
if(!$archived) {
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, %p, $archived);
$currentthreadurl_before = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost);
$currentthreadurl_after = "/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
$vbseo_stat['t'] += sizeof($alanguages);
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl_before.$language.$currentthreadurl_after, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code

for($p=1; $p<=$totalpages; $p++)


Bet tas isn ' t darba...

Atradu kādas problēmas?

1) Atrast "vbseo_log_entry (" forum_id [showthread]: $forumid, thread_id: $threadrow [threadid] total posts: $totalposts, lapas: $totalpages, skati: $threadrow [views] $pirms ");"

Šī virkne nav. Theres "tikai" "vbseo_log_entry (" forum_id [showthread]: $forumid, thread_id: $threadrow [threadid] total posts: $totalposts, lapas: $totalpages, skati: $threadrow [views] $pirms ");"

Ja gribētu piebilst to, ja jums saka, tas saplīst kodu.

2) citus pasākumus, kas ir labi un saprotami.

3.) PĒC IZVĒLES:
Ja vēlaties pievienot sitemap arī saites uz citu pavedienu lapām (ja pavediens ir vairākas lapas), tad papildu kods no pēdējo soli jāpievieno citā vietā - PIRMS:
PHP kods:
$ Vbseo_stat [$ arhivētas 'pie'? 'T'] + = vbseo_add_2urls (
Arī šajā papildu kods, jums ir jāmaina 1 līdz $ lpp

Tas ir absolutly nav saprotams. Es nezinu, ko darīt. Es nevaru saprast, tas vienkārši. Vienkārši noskaidrot, kas un kur...

r.dziadusz
14-04-12, 16:13
Sveiki

Mēģinu labot, bet tas nedarbojas. Skatīt cik ppl šis pavediens ir problēmas, tikai pārliecinieties, daži paraugi, piemēram:

Mēs nevaram darīt, jo kodu pieder spraudnis "Sitemap Generator"


Kā es saprotu jūsu pamācību es edited PHP šādā veidā:
Ja vēlaties izmantot "Pēc izvēles" kodu no 3. solis:
pirmajā rindā:

$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, %p, $archived);

jāizskatās:

$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived);


Un, otrkārt, kā tas ir teikts

Jums ir jāpievieno kods no soli pirms šīs rindas:
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(

Un nodot to savā vietā, tur, kur vajadzētu būt kodu ja jūs nedarīja papildu solis 3, tikai, lūdzu, atrodiet rindu
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls( un pārvietot savu kodu ar līniju, es izlabojusi

Tas ir absolutly nav saprotams
Ja noderīga jums, lūdzu, dariet, kā zināt, kā jums patīk, tas ir, mēs centīsimies šo darbu atvieglo jums

wowglider.de
18-04-12, 12:44
Jums nav atļauts rediģēt daļu no to kodi? Jums vajadzētu post visu kodu šeit, vienkārši snipped mums ir jāmaina.

Jums vajadzētu veikt, tas izskatās:

ATRAST

$currentthreadurl = vbseo_url_thread ($threadrow, % p, $arhivēts);

MAINĪT UZ

$ Currentthreadurl = vbseo_url_thread ($ threadrow, $ p $ arhivēšanai);

Bet tur nav "$ currentthreadurl = vbseo_url_thread ($threadrow, % p, $arhivēts); "Es domāju, ka jūs domājāt"$ currentthreadurl = vbseo_url_thread ($threadrow, 1 $arhivēts); ".

Es tagad tryd:


$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(
//additional code
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');
$alanguages = array ('en','fr');
if(!$archived) {
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived);
$currentthreadurl_before = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost);
$currentthreadurl_after = "/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
$vbseo_stat['t'] += sizeof($alanguages);
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl_before.$language.$currentthreadurl_after, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code


Nedarbojas.

Pat nodot to kodu šeit servival reizes, tāpēc vajadzētu būt nekādu problēmu, lai daži paraugi, piemēram, sarakstā, līdz.

r.dziadusz
18-04-12, 21:22
Kā tas ir teikts instrukcijā

f vēlaties pievienot sitemap arī saites uz citu pavedienu lapas (ja pavediens ir vairākas lappuses), tad ir jāpievieno papildu kodu no pakāpiena citā vietā - pirms:
PHP kods:

$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(
Lūdzu ievietot pirms šīs rindas:)

wowglider.de
20-04-12, 02:38
Tas ir tāpat kā es teicu manu problēmu aprakstu, daļa nav saprotams vai spēj tulkot.

Būtu jāliek tā, (kas?) pirms šo rindiņu ("$ vbseo_sta..."?

r.dziadusz
20-04-12, 20:47
Likt


//additional code
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');
$alanguages = array ('en','fr');
if(!$archived) {
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived);
$currentthreadurl_before = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost);
$currentthreadurl_after = "/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
$vbseo_stat['t'] += sizeof($alanguages);
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl_before.$language.$currentthreadurl_after, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code


pirms līnijas



$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations