PDA

View Full Version: Atrisinātas Problēma ar stiliem un vBET



Santori
15-08-10, 18:13
Sveiki: es aprakstīt manu setup. VBulletin-4.0.5 un man ir uzinstalēta jaunākā versija vBET. "Man ir vbseo darbojas, bet nav integrēti ar vBSEO vBET. I mainīts failus un vBSEO sitemap vBSEO forums un es pazuda. Tāpēc es pa kreisi oriģinālus. "Es neesmu mainījies Htacess nu.. Vbeta šķiet, darbojas labi bez integrēts ar vBSEO, corrígame ja es kļūdos, lūdzu. Mana problēma:-Man ir trīs dažādu stilu izvēlēties, ko lietotājs izvēlas tos usuario.El un viss ir labi. -Man ir vairāki forumi ar noklusējuma stilu, lai tad, kad jūs ievadiet saņem šo stilu. -Ar aktivēto vbeta nedarbojas. Nevaru piesaistīt forumos stilus. Lūdzu, pastāstiet man, kā atrisināt šo problēmu. Liels paldies.

Santori
16-08-10, 20:41
Lūdzu, man ir nepieciešams risinājums, lai šo.

vBET
16-08-10, 22:34
Lūdzu, ņemiet vērā, ka jums nav integrēt vBET ar vBSEO, tad tas būs darbs, bet saites netiks tulkota. Ii ir labāk jūsu SEO ir integrēt un ir saites tulkota, tāpēc mēs iesakām šo. Ja jums ir problēmas ar integrāciju - vispirms pārliecinieties, ka jūs, viss, kā tas ir parādīts. Tad atveriet jaunu pavedienu ar kļūdas ziņojumu par to. Tāpat, lūdzu, rakstiet kas vBSEO versiju jūs lietojat.

Par noklusējuma stilus forumos. Pirmais - lūdzu, izstāstiet arī tā nedarbojas, ja viesis cache ir atspējota. 2. - lūdzu, aprakstiet, kā jūs pārī noklusējuma stilu ar forumu? Vai tā ir sava vBuletn konfigurācija (kur), vai tas tiek darīts ar kādu mod. Mums ir nepieciešama informācija, lai varētu reproducēt jautājumu un atrisināt to. Tāpat mums ir jāzina, vai tas tiešām ir bug, vai daži integrācijas jautājums.

Santori
17-08-10, 00:48
Hello:

Es mainīt opcija: izmantojiet pilnu faila Cache Viesiem (BETA!) Nr

Es noteikti noklusējuma stilus vBulletin normālās funkcijas. nē mods.

Varat pārbaudīt šo: Iet uz AdminCP-Forum un moderatoriem.

Veikt jebkurā forumā un nodot individuālu stilu jebkurā forumā.
Set Rewrite ievēlēšanu lietotājs: jā

Ja ievadāt šo forumu stila izmaiņas. Nav svarīgi, kāda stila jūs izmantojat brīdī.

Tagad doesn, t darbi.

Thanks a lot

Santori
18-08-10, 15:14
Hi, vairāk info: Man ir uzstādītas vBulletin 4.0.6. Nr nigún mod vai vBSEO. Nevar gulstas uz jebkuru stilu, lai jebkurā forumā vbeta

Santori
19-08-10, 10:32
Lūdzu apskatiet man tas ir normālas vBulletin kas ne.

kamilkurczak
19-08-10, 11:00
tu domā. forums style chosing lietotājs? Man ir jābūt pieteicies, vai ne?

Santori
19-08-10, 13:47
Nē Tas nav nepieciešams.


Jūs varat redzēt šo manā lapā:

aquaterraria.com - Inicio (http://www.aquaterraria.com)

Šī lapa ir trīs vispārīgi stili, lietotāji var izvēlēties tie:

balts
Zaļā
Brūns

Ja jūs iet uz forumu:

Dendrobates (http://www.aquaterraria.com/dendrobates)

Stila izmaiņas (krāsa, header ...). Šis stils ir tikai šajā forumā, un lietotājs nevar izvēlēties to.

Kad es aktīvs Vber, ne darbi.

kamilkurczak
20-08-10, 18:17
Vai jums ir vBET aktīvajām tagad? vai ne? jo es biju uz jūsu vietni, un šis stils ir Darbadienas Darba tikai uz galveno lapu.

Santori
20-08-10, 21:28
Protams, man nav aktivizēts! Es nevaru ieslēgt vBET kamēr šo kļūdu!

Santori
20-08-10, 21:50
Izskaidrot to atkal redzēt, ja jūs saprotat. Tas ir mans galvenais sitio:pagina: white, zaļas vai brūnas. Lietotājs var izvēlēties kuru prefiera.aquaterraria.com (http://www.aquaterraria.com/forum.php), tas ir forums: zaļa. Ar dažādām logo. Tas notiek automātiski. Lietotājs nevar izvēlēties to. vai mainīt to.Dendrobates (http://www.aquaterraria.com/dendrobates/) tas ir parasta iezīme vBulletin. Kad aktīva VBET šajā forumā meklē ar noklusējuma stilu forums. Izskatās balta. Green nav. Es nevaru laist VBET jo vairākos forumos, izmantojot pielāgotus stilus, un ja jūsu programma izskatās man visu pats.

vBET
21-08-10, 16:56
OK - Es domāju, ka es tagad saprotu šo jautājumu. Bet, lūdzu, apstipriniet (vBulletin ir milzīgs - esmu forumus jau gadiem un joprojām neizmanto lielākā daļa no variantiem).

Par subforum kuru norādāt esat izvēlējies noklusējuma stilu - to nevar mainīt ar lietotājiem, un tas ir noteikts šajā forumā pēc noklusējuma. Tātad, ja kāds iet tur, automātiski pārslēdzas uz šo stilu. Un, ja kāds ir tur viņš nevar mainīt stilu. Vai tas ir labi?

Lūdzu, pastāstiet mums, kur mēs varam noteikt šo iespēju, lai mēs varētu reproducēt jautājumu.

Tāpat, lūdzu, pastāstiet mums tas pārstāj darboties, kad vBET Viesu Cache ir invalīds, un ir iespējoti vai booth gadījumos. Ja tas strādā ar Viesu invalīdiem Cache, tad, lūdzu ieslēdziet vBET un vienkārši atspējot Viesu Cache, kamēr mēs atrisināsim šo problēmu.

Santori
21-08-10, 22:56
Labi paldies par atbildi.Ar kešatmiņu, kas ļāva viesiem: vairs nedarbojas.Ar kešatmiņu invalīdiem viesiem: vairs nedarbojas.Vislabākais veids, kā testēt šo e:1. izveidot jaunu stilu no stila, jaunu stilu, lai mainītu kaut ko līdzīgu krāsu struktūra vai logo.3 defecto:2.. Izveidot stilu nav atlasāmas, usuarios.4. Iet uz "Foruma & moderatoriem": iet uz: Admin forumos atlasiet jebkurā forumā, un dodieties uz stila opcijas. Atlasīt: Stilu šajā forumā: ievietot jaunu stilu. Atlasiet pārrakstīt stilu izvēlas lietotājs: Jā. Kad pārslēdzas uz šo forumu stila izmaiņas. Es domāju, ka tas ir viss.

kamilkurczak
23-08-10, 14:27
Paldies par šo aprakstu, tagad es varu nokopēt. Apstiprināts un tas ir jānorāda.
Paldies vēl vienu reizi. :)

Santori
24-08-10, 02:08
Nav par ko. Tas ir reti izmanto šo iespēju. Es esmu apmierināts ar savu produktu, un es ceru, ka tas ir atrisināts tuvākajā laikā. Sveicieni!

vBET
24-08-10, 04:24
Atrisinātas, un tiks atbrīvota nākamajā versijā. Lai ātri noteikt, lūdzu:
1. Iet uz Admin CP -> Plugin vadītājs
2. Atrast un labot spraudnis "vB Enterprise Translator - redirections"
3. Atrast tur:

$this->load_style();
4. Put PIRMS:

$this->read_input_context();

Santori
24-08-10, 17:52
Paldies! Darbi ideāls: D

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1