PDA

View Full Version: Atrisinātas LiteSpeed



Taurus
20-07-10, 19:47
Labdien, kā varu iegūt kādu info vai apstiprinājums, vai vBET darbojas ar LiteSpeed lūdzu?

Paldies!

vBET
20-07-10, 19:56
Tajā brīdī mums nebija mēģināt izmantot vBET saskaņā LiteSpeed. Tam jādarbojas bez jautājumu ar saitēm tipa valodu parametrs. Bet, ja jūs vēlaties izmantot to ar SEO tintes tad ir jābūt atbalstam redirection noteikumus. Lūdzu, pastāstiet mums vai šāds atbalsts pastāv, - ja Jūs lietojat vBulletin ar vBSEO saskaņā LiteSpeed, un tas strādā, tad, lai pārliecinātos, jūs varat izmantot vBET tur - tikai nepieciešams pārrakstīt noteikumus LiteSpeed. Tādā gadījumā - lūdzu, sniedziet mums savu pilnu redirection noteikumiem un mēs jums atpakaļ atjaunina noteikumus vBET:)

Taurus
20-07-10, 20:37
Tas ir tas, ko es saņēmu no mana hostinga uzņēmums:


Litespeed ir saderīgs ar apache 2.x stilu pārraksta. Vienkārši nometiet tos. Htaccess, kā jūs parasti ar apache.

Tātad, jūs zināt, ko darīt, no turienes man domāt.

Paldies Michal!

vBET
20-07-10, 21:01
Šādā gadījumā vBET parasti vajadzētu strādāt LiteSpeed bez problēmām un ar normālu uzstādīšanas instrukciju:) Vai - jo mums nebija testa, bet jūs vienmēr varat to izdarīt ar bezmaksas versiju, ja jums ir vēl domāt par iepirkšanu maksā vienu. Tātad jūs varat to pārbaudīt bez riska, lūgt palīdzību, ja par jautājumiem, un pēc tam palikt ar bezmaksas vienu vai nopirkt izmaksā vienu, ja jūs vēlaties, ir daudz labāk un ātrāk:)

Pastāstiet jums nepieciešams mūsu turpmākā palīdzība šeit? :)

Taurus
21-07-10, 03:24
ehhhh ********** paldies Michal. Man ir jāmaksā versiju, piemēram, 3 mēnešiem jau. (CreativX **********. iSpy ....)

vBET
21-07-10, 07:20
Jā - bet kāds cits bija jautā par to arī, tāpēc es sniedza vispārīgu atbildi, un deva viņam link tur PM - sorry par apjukums;)

Kā es tagad saprotu, tā strādā LiteSpeed un mēs varam atzīmēt šo jautājumu atrisināt - jā? :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1