PDA

View Full Version: Atrisinātas Kods nevēlamu atbildē post titulus



pepito69
13-07-10, 21:02
Hi,
Kad kāds atbild uz tulkoto trheat saņem šo kodu atbildes titulu:



What's that...??

kamilkurczak
14-07-10, 13:22
Hi,



this is not translated area code,

This is an issue of course but I can't reproduce it on my test forum.
Firstly I would like to ask you about conflict with other mods. You know, just disable all another mods and try to find this issue again.

pepito69
14-07-10, 21:32
Paldies.
Es zinu, ka ir, kas notiek ar daudz cilvēkiem, vienkārši ielieciet google meklēšana: you will see....
I will try what you said.

kamilkurczak
15-07-10, 13:39
Es gaidu atbildi;)

pepito69
16-07-10, 15:51
Es atslēgt opcija rādīt titulus, atbildot post, ko tagad, kamēr es atrast problēmu.

kamilkurczak
16-07-10, 17:27
Vai tas vBulletin risinājums? tiesības? Tā strādā tagad?
Kur es varu atrast šo iespēju

pepito69
16-07-10, 17:37
Protams, ir VB iespēju, un zinu, strādā (uz)

vb iespējas> iespējas veidot un rediģēt post>

Es domāju, ka tu eksperts VB.

kamilkurczak
16-07-10, 17:44
Es zinu, VB, bet es nevarēju atrast šo iespēju. Paldies,

Tātad, ja šī iespēja ir atslēgt, viss strādā labi.
Kad ir ļaut nedarbojas labi, vai ne?

pepito69
16-07-10, 18:44
Ja šī opcija ir atslēgt nerādīt titulus atbildēt pastu, un tad, jūs nevarat redzēt problēmas par titulus (kods no vbet).
Bet visas citas problēmas, es runāju par citu treaths joprojām pastāv: nav gzip, problēmas tulkojumus utt

Am i pietiekami skaidri tagad?

kamilkurczak
17-07-10, 19:11
problēma tulkošana - atbildēja,
šajā jautājumā - es esmu darba par to.

kamilkurczak
18-07-10, 10:03
tā 69 pepitio,
Es nevar reproducēt šis jautājums par manu testa forums ..
Jūs rakstīja, ka kā opcija ir atspējota nav redzamas, bet jums vajadzētu pārbaudīt to (atrast konflikts ar citu mods), ja šī iespēja ir enalbed.
Tātad, ja vari - šī opcija ir iespējota, un atrast konflikts ar citu mods (vienkārši atslēgt visas mods pa vienam, un mēģināt atrast šo jautājumu)

Paldies, jo es aprunāt atveidot šo jautājumu savā pārbaudes forumā, un i aprunāt salabot

pepito69
19-07-10, 07:11
Thanks anyway.

kamilkurczak
19-07-10, 08:35
Ja jūs varat to pārbaudīt (konflikts), es varētu jums palīdzēt, jo es aprunāt atveidot uz mana testa forums.

vBET
20-07-10, 20:58
Hi pepito69:)

Es zinu, ka jums ir problēmas, bet, lūdzu, ņemiet vērā, ka bez possiblity reproducēt jautājums, mēs nevaram rīkoties ar to. Tātad, ja jums ir nepieciešama mūsu palīdzība šeit, tad mums ir nepieciešams vairāk info. Kamil lūdza jums heck par konfliktu. Es varu arī jums jautāt par vBET versiju, kuru jūs izmantojat, - ja tas nav pēdējais atbrīvot, tad lūdzu, atjauniniet.

Un tas būtu lieliski, ja mēs varētu pārbaudīt to uz jūsu serveri, ja mēs nevaram se to mūsu - iedarbināšanas laikā vienkārši sniegt mums jebkādu testu kontu un diegu, kur mēs varam pārbaudīt to (savukārt variants atkal) - maye tikai pārbaudīt izeja mums dos kādu mājienu. Ja nē, tad mēs jums lūgsim par piekļuves datus. Arī - varbūt mēs darām kaut ko nepareizi mēģina atveidot jautājumu. Kamil ieslēgts variants, bet, lūdzu, pateikt, kā tieši to atveidot. Vai jūs varat pavairot to pats uz pēdējo atbrīvošanu? Kā tieši?

I pārbauda to personīgi, par mūsu testu instancē, un tas ir darba naudas sodu. Lūdzu sadarboties, ja jūs vēlaties, lai būtu šis jautājums atrisināts - mēs esam šeit priekš jums, bet šajā gadījumā mēs nevaram palīdzēt, jums bez jums:)

pepito69
21-07-10, 07:56
Paldies es centīšos sadarboties, bet zinu, man ir lielāka problēma, tad šo.

vBET
07-08-10, 12:27
Tātad, mēs varam redzēt, un to atrisināt jūsu forumā? :)

kamilkurczak
09-08-10, 11:38
Es joprojām gaida atbildi. nav atbildes - Es pieņemu, ka ir ok.
Ja nē ok, lūdzam rakstīt šeit, un es atdarīšu šo pavedienu vēlreiz

Taurus
14-08-10, 10:30
Hi,
Kad kāds atbild uz tulkoto trheat saņem šo kodu atbildes titulu:



What's that...??

I have always had this issue. Even on the latest update it is still there.

vBET
14-08-10, 12:21
Great - mēs saņēmām nekādu atbildi šajā jautājumā, lai nevarētu doties ar to. Lūdzu, aprakstiet, kā precīzi atkārto šo jautājumu? Vai jūs varat atveidot uz mūsu forumu?

pepito69
14-08-10, 13:38
Camon Michal lūdzu, veikt pasākumus, lai jūsu klienti, protams, mēs nevaram reproducēt visas problēmas jūsu forumu, bet šī problēma ir daudzos forumos internetā, kas izmanto savu produktu. Man ir saistībā ar citiem atbalsta dienestiem, un viņi cenšas rast risinājumu meklē iemeslu.

Vai nav dusmīgs ar mani, lūdzu, jūsu produkts ir Greta, un tagad es love it:) bet jums protestu un darīt vairāk, lai jūsu klienti, ne tikai par šo konkrēto jautājumu, es domāju vispār es neredzu enought netieši, un tas ir kaut kas, kas padara mani skumjš.

Paldies

Taurus
14-08-10, 14:03
Es nezinu, vai jūs varat pavairot to šeit, vai ne. Tas ir tas, kas notiek. Svešvalodu pavediens ir sākusies. Nosaukums ir viņa valodā un tiek tulkots.
Tomēr jebkuru šajā konkrētajā pavediens atbilde ir nosaukums, ar šiem dīvaini kodiem aptīt ar to
And on another note. You are aware of this, for you were already trying to fix it on my forum, but was never able to.

Taurus
17-08-10, 04:20
Jebkurš palīdzēt šeit?

kamilkurczak
17-08-10, 10:20
Mēs joprojām strādājam pie risinājuma, bet tas nav viegli, jo mēs nevaram atveidot uz mūsu testa forums.
Vērsis vai esi pārliecināts, ka šī nav konflikta ar kādu mods?

kamilkurczak
19-08-10, 09:23
Es atklāju šo jautājumu jūsu forumā. tagad es esmu strādā pie risinājuma

vBET
22-08-10, 22:42
Es esmu jūsu forumā, un nevar reproducēt problēmu. Lūdzu izveidot pavedienu, kur man būs iespēja redzēt un pavairot to:) PM man ar informāciju.

kamilkurczak
23-08-10, 13:54
ok mēs noskaidrojām, ka šo jautājumu šeit:
Skatīt BSOD (blue screen) crash dump informāciju glabā fi - CreativX
Vai jūs varat aprakstīt, kā padarīt pastu ar šo jautājumu atkal?

Taurus
23-08-10, 14:03
Es tikko mēģināju atbildēt uz šo pavedienu, un tā ir veikusi milzīgu putru. Vai jūs, lūdzu, apskatīt, ka Kamil!

kamilkurczak
23-08-10, 14:57
Es biju tur, es post, un tas strādā labi. kas notika?

Taurus
23-08-10, 15:10
Man, dodieties uz šo pavedienu, un paskatīties uz pēdējo ierakstu, kas tur.

kamilkurczak
23-08-10, 15:12
tagad es esmu par jūsu serveri un es esmu pārbaudīt pēdējo reizi rediģēts fails.
Jā, es to redzu.

Taurus
23-08-10, 18:40
Es nezinu, kāpēc jums ir nepieciešams uzdot jautājumu par "Attach" BBCode .. Jums ir šeit jūsu forumu too ... tas ir standarts visiem vBulletin Boards - http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/editor/attach.gif

vBET
24-08-10, 05:13
Lūdzu, ņemiet vērā, ka vBuletin ir milzīgs. Es esmu īpašnieks, 2 forumos. Viens no šiem es skrienu daudzus gadus, un es joprojām neesmu lietojis 90% no tās iespējām. Un uzskatu, ka es esmu arī atbalsta desmitiem forumu ar dažādām konfigurācijām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu darbiniekiem ir uzdodot jautājumus, mēs darām to, lai risinātu jautājumus ātrāk un vairāk drošā veidā:)

Tāpat, lūdzu, ņemiet vērā, ka guesses var izraisīt nepareizā virzienā, tāpēc mūsu darbinieki var arī uzdot jautājumu, tikai, lai saņemtu apstiprinājumu par kaut ko. Personīgi es daru ļoti bieži.

Arī jūsu forums ir tiešām daudz plugins lai es atrast domu apstiprina kaut ko dara, ir noklusējuma uzvedību jūsu forumā kā ļoti noderīgs.

Un, lai atbildētu uz jūsu jautājumu, "kāpēc mums vajag lūgt kaut ko", vairāk vispārīgā veidā: jo wee ir nepieciešama šī informācija no jums;)

kamilkurczak
24-08-10, 13:05
sveiki Taurus,

Pirmkārt, jūs novērojat jautājumu ar or [langtitle] in your reply post again or not? because I can't reproduce it on your forum now and i made many posts in the test thread.
You worked on the old files. (Probably cache files). This could be a reason for this ussue. This is confirmed by the logs that you sent to Michał. If you cant reproduce it and now this issue does not exist - I will close this threas

Secondly. Now I am working on the issue with the attachment and image. Can you make a new thread on our forum in Troubleshooting? This will facilitate the work.

pepito69 can you write something about this issue here. is this still on your forum?

Thanks.

kamilkurczak
24-08-10, 17:13
Sveiki Taurus,

Mēs strādājam pie savu forumu, un tagad mēs zinām vairāk par attēlu jautājums par jūsu forumā.
Mēs, ko izmanto print_log, lai pieteiktos un vBET tulkot šo amatu normāli. Tas darbojas pēc tulkošanas.
Šis ir URL uz šo attēlu pēc vBET translation:

http://creativx.net/forums/attachment.php?attachmentid=13403&thumb=1&d=1282517797
Tātad tas nav vBET jautājums, jo, kā jūs redzat pēc tulkošanas nav bojāts. vBET rada šo url pareizi, bet jebkurā mod pievienot šo vietu, lai url.

http://creativx.net/forums/attachments/customization/13403d128251 7797t-alienware-wmp-skin-ultimate-123-jpg
Tas ir integrācijas jautājumu - propably ar vBSEO. Kaut kad vBET translation izputējis šo saiti.

Protams, mēs joprojām strādājam pie šī integrācija. tas es esmu strādā pie šī ilgu laiku un joprojām mēģinās atrast risinājumu, bet, ja man neizdodas, jums būs nepieciešams rakstīt vBSEO

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1