PDA

View Full Version: Atrisinātas Problēma



Taurus
23-06-10, 11:34
Atvainojamies par dubultu post.

Man steidzami vajadzīga palīdzība. Pēc modernizācijas Man ir šī kļūda virsū manu forum:

Brīdinājums: array_merge () [function.array sapludināšanas]: Argumentu # 1 nav masīvs in [ceļš] / global.php (400): eval () 'd kodu 1153 line

Visa mana forums ir pilnīgi messed up. Kādu iemeslu dēļ tas notiek tikai tad, ja nav pieteicies collas Tātad viesiem. Ja pieteicies, viss ir labi.

EDIT: Labi, es sapratu, ka pēc tam, kad es invalīdiem, izmantojiet "Full failu kešatmiņu Viesiem (BETA!)" viss ir labi. Tāpēc ir jābūt kaut ko nepareizi tur. (Un man bija CHMOD 777-R vbet_guestcache)

kamilkurczak
23-06-10, 12:56
hello,

Jūs varat ielīmējiet šeit URL, lai jūsu forumā? Es gribētu to pārbaudīt.

Taurus
23-06-10, 13:13
Man ir ieslēgts Full failu kešatmiņu Viesiem off. Citādi mans forums ir pilnīgi bojāts. Man ir pārāk daudz dalībnieku un viesi pat ir šī gada 5 minūtes mate. Piedodiet.

CreativX - vBulletin (http://creativx.net/forums/)

EDIT: lol .... sorry, es tikai redzēju, ka jums ir darbinieki. Ļaujiet man zināt, ja jūs varat to pārbaudīt, un es dos iespēju viesis cache vēlreiz.

kamilkurczak
23-06-10, 13:25
Neieslēdziet tā vēl, mēs centīsimies atrisināt, neizmantojot savu forumu.

Taurus
23-06-10, 13:58
Labi, labi dzirdēt. Gaida risinājums!

kamilkurczak
23-06-10, 14:39
ok, atvainojos par šo problēmu, tas joprojām ir BETA funkcionalitāti.

Tāpat, lūdzu, vispirms mēģināt vienkārši izņemt attiecīgus kešatmiņas failu (jūs atradīsiet to / vbet_guestcache / lv / direktoriju - jums vajadzētu atzīt to ar vārdu -. Tā ne tikai noņemt visus failus iekļautas tur Varbūt VB tieši rada šādas lapu kāda iemesla dēļ un vBET kešatmiņā, un tagad tas tiek parādīts kešatmiņā rezultāts.

Pēc tam vienkārši ieslēgtu šo funkcionalitāti.

Ja tas notiek atkal pēc cache mijieskaita - nosūtiet mums piekļuves datus (piekļuvi jūsu Admin CP un FTP) un mēs to atrisināt.

Taurus
23-06-10, 15:17
lietderīgi kešatmiņas failu

Sorry, bet kāda ir šī faila nosaukums man vajadzētu noņemt?

Taurus
24-06-10, 01:14
Jebkas ... anyone??

kamilkurczak
24-06-10, 09:38
izdzēst visas failu šajā mapē. Ja tas nedarbojas sūtīt man PM ar piekļuves datus uz jūsu forumu (s) FTP

Taurus
24-06-10, 11:07
FTP informācija ir nosūtīta!

kamilkurczak
24-06-10, 13:48
ok, paldies.
Tagad mēs cenšamies atrast šo kļūdu

un man joprojām ir nepieciešama piekļuve jūsu AdminCP (PM lūdzu)

steve
24-06-10, 13:51
Tas būs saistīts ar failu kešatmiņu.

kamilkurczak
24-06-10, 13:57
jā, mēs tagad:)

Taurus
24-06-10, 14:45
Detaļas PM'd! Paldies

kamilkurczak
24-06-10, 16:11
Es pieteicies AdminCP un man palika šī iespēja ir ieslēgta.
Pēc tam man bija jūsu galvenais forums vietni un tulkota vietni un I un neredzēju jautājumu.

Tagad šī iespēja ir izslēgta no jauna.

1.please ieslēgtu šo opciju,
2.find vietu ar šo jautājumu,
3.copy šo url,
4.turn off šo iespēju un ielīmējiet šeit url ar jautājumu

:)

Taurus
24-06-10, 16:18
ehhhhhh ********** šis jautājums rodas tikai tad, ja esat viesis forumā. Tas nenotiks, ja esat pieteicies collas Tātad, ieslēdziet to. Atteikties kā admin. Un doties uz URL kā viesis.

EDIT: Un kā viesis, dodieties uz kādu diegu vai pastu, jūs redzēsiet, forums ir pilnīgi bojāts. Ne mājas lapā. On mājas lapā ir tikai kļūda tiesības uz augšu.

kamilkurczak
24-06-10, 16:29
es biju kā viesis ofcourse, bet viss bija normas robežās (piemēram, vietne ar šo iespēju izslēgta)

plese ielīmējiet šeit url uz vietnes ar šo jautājumu

Taurus
24-06-10, 16:36
Es tikai ieslēgt to. Un devās uz manu mājas lapu CreativX - vBulletin (http://creativx.net/forums/)

Sākumā tas ir labi. Iet uz jebkuru diegu vienreiz, tas ir labi. Iet atpakaļ uz sākumlapu .... sprādziena ... kļūda uz augšu. Iet uz diegu tagad **********.. sadalīti. Tas joprojām ir ieslēgts tagad.

Taurus
24-06-10, 16:45
Atvainojiet, bet es nevaru saglabāt šo ieslēgts. Man ir gandrīz 400 viesi, kas tagad meklē sadalīti forums. Es esmu izslēdzot. Lūdzu, pārbaudiet to, ja varat.

kamilkurczak
24-06-10, 17:03
ok ok, vienkārši izslēdziet šo iespēju:)

kamilkurczak
24-06-10, 18:28
ok. Atrisinātas:)

Esam atraduši pretrunā ar CT Birthday Image Post global_start āķi.
Tas ir pretrunīgi kodu:

global $globaltemplates;
$globaltemplates = array_merge($globaltemplates, array('postbit_ct_birthday_box'));

Tas nav vBET jautājums, bet mēs atrisināt to.
Mēs nezinām, kas īsti izraisa šo kļūdu, jo vBet nelietojiet šo mainīgo lielumu (globālā $ globaltemplates;). tas var kļūdu php vai vBulletin

Tagad viss strādā labi. Izmantojiet Full File Cache Viesiem ir ieslēgt!

Ja jūs kādreiz darīt atjaunināt šo CT Birthday Image Post spraudnis, kas Jums jādara šīm darbībām:
1. iet uz AdminCP -> Plugins & Products -> Plugin vadītājs
2. atrast CT Birthday Image Post
3. noklikšķiniet uz CT birthday - Pievienot globaltemplates

Tagad jūs varat rediģēt iespējas šo kodu. Tātad:

4. atrast Izpildes rīkojums jomā,
5. tikai rediģēt 5-6
6. noklikšķiniet uz pogas Saglabāt

Taurus
25-06-10, 00:42
Liels paldies par jūsu lielo pakalpojumu! Jūs guys rock liels laiks! Gonna to pārbaudīt out tagad!

Taurus
26-06-10, 16:37
Par laimi man lai pārliecinātos, vai viss joprojām strādā labi, kad pieteikties kā viesis. Un tā nav! Mana visā forumā ir pilnīgi messed up atkal! Pat manā mājas lapā. Es invalīdiem viesis cache vēlreiz. Un tas ir labi!

Lūdzu guys, es tiešām ceru, ka jūs varat atrisināt šo out.

Paldies!

vBET
27-06-10, 00:07
Lūdzu, ir īpaša. Dod URL uz lapu, kas nedarbojas pareizi, ar viesu kešatmiņa un pateikt, kas ir nepareizi tur.

Taurus
27-06-10, 02:17
Kad viesis cache ir ieslēgts, katrā lapā ir sadalīti. Tātad, ļaujiet man zināt, kad jūs vēlaties skatīties, un es var ļaut viesu caching, un jūs varat redzēt.

kamilkurczak
28-06-10, 10:59
Im sorry Vērsis, bet es nevaru atrast šo jautājumu jūsu forumā.
Es biju uz jūsu vietni, un es savukārt par šo viesu cache iespēju.

Es pārlādēšanas dažas vietnes, kā viesis, bet es nevaru atrast šo jautājumu.
viss ir normāli (piemēram, ja šī iespēja ir izslēgta)

Taurus
28-06-10, 11:23
Nu es tikai ļāva, un devos uz savu forumhomepage par IE, un tas ir pilnīgi messed up!

Taurus
28-06-10, 11:25
Es to izslēdzu vēlreiz.

Kaut kas cits. Tā kā jūs mainījāt izpildes rīkojumu, ka citas mod, 2 no maniem citiem mods pārstāja darboties. Viens no tiem ir automātiska welcome pavediens par reģistrāciju, un otrs ir automātiska welcome apmeklētājs ziņu reģistrāciju. Vai jūs, lūdzu izpētīt šo arī.

Paldies.

kamilkurczak
28-06-10, 11:27
ok es centīšos to IE. Es varu ieslēgt šo opciju, lai es centīšos atrast šo jautājumu

Taurus
28-06-10, 11:30
OK. Es arī rediģēt manu iepriekšējo post. Lūdzu, skatīt, ka arī.

Paldies

kamilkurczak
28-06-10, 15:55
par jautājumu par mājas lapu: Es esmu meklējumos un joprojām nevarat atrast to ehh.

par šo divu plugins. Kā es varu atveidot šo jautājumu savā forumā? Kad es varu to atrast?

Taurus
28-06-10, 16:01
Es nezinu, ko jūs, bet, šķiet, ir darba tagad. Par foruma jautājumā ir saplēstas, ka ir. Šķiet OK tagad.

Es nezinu, kā mēs varam atkārtot jautājumu ar 2 plugins. Viena izveido jaunu diegu Welcome forumā, kad jaunu dalībnieku reģistru. Sveicot viņu. Citi rada Visitor ziņu sveikt viņu. Savā profila lapā.

kamilkurczak
28-06-10, 16:41
pietiekama, lai novērstu veco cache:)

par šo 2 plugins. Lūdzu, deaktivizējiet vBET un mēģināt atrast šo jautājumu vēlreiz.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1