PDA

View Full Version: Daži jautājumi For You



Goanna
16-06-10, 21:29
Hi there,

1. Cik daudz ir branding bezmaksas maksa par samaksātā versiju (Cena Austrālijas dolārs):. Sajaukt:
2. Cena Austrālijas dolāri par vBet Automātiskā Translations lūdzu: sajaukt.:

3. Vai jūs varētu man dažas idejas par to, cik ilgi nepieciešams, lai saņemtu šo skriptu uzstādīts un darbojas pareizi: sajaukt:

wowglider.de
18-06-10, 02:43
lol.
de.finance.yahoo.com / waehrungen / waehrungsrechner / # no = USD, to = AUD; amt = 1
šeit jums iet

vBET
18-06-10, 10:08
Hi,

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu cenas ir ASV dolāros un cik daudz tas būs Austrālijas dolāri atkarīga no pašreizēja kursa - ko var mainīt katru reizi. Tātad, jums ir pārbaudīt to, kas ir faktiskais kurss Paypal.

1. Brendings bezmaksas izmaksas $ 135 (USD)
2. vBET licenču izmaksas $ 90 (USD)

3. Uzstādīšana ir vienkārša un ātra. Augšupielādējiet failus, importa ražojuma dokumentāciju un konfigurēt, kā aprakstīts readme.html Ja jums konfigurēt tā, pienācīgi jūs varat pabeigt uzstādīšanas procedūru pāris minūšu laikā.
Ja jums konfigurēt tā nepareizi, ir daži konflikti ar citiem plugins vai integrēt vBET ar citiem plugins nav atbilstoši, tad tas notiks tik ilgi, kamēr jūs noteikti viss atbilstoši. Lūdzu, ņemiet vērā, ka gadījumā, ja jautājumi jums ir mūsu bezmaksas tiešsaistes atbalstu, un, ja jūtat, ka tas ir labāk par mums darīt visu iekārtu, tad varat vienkārši nopirkt uzstādīšana pakalpojumu ($ 30).

Goanna
21-06-10, 15:36
Hello,

Vai ir kādas problēmas iesniegšanas secībā.
Jūsu veidlapa nav darba.

Nevar ievietot info.

Goanna

Goanna
21-06-10, 15:48
Hmm, Sorry,

Man nav ērču vienojas pogu. He he
Nezināja, ka man bija, lai atzīmēt vienošanos pogu pirms es aizpildīt veidlapu.

vBET
22-06-10, 22:16
Tātad, kā es saprotu viss strādā labi:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1