PDA

View Full Version: Atrisinātas Forum Blocks Izstādes lantittle =.. URL, saiti?



Jesh
07-06-10, 15:22
Es neesmu pārliecināts, bet es domāju, ka tas tika noteikts? Forum blokiem parādās kā:



"Moneta rasta , bet internete nieko nepavyko apie ja rasti , tai gal mazdaug kanors apie ja noreciau suzinot...
14 Hours Ago 11:39 PM
Padekit nustatyt..."

vBET
07-06-10, 18:21
Es esmu pārliecināts, ka mums bija noteikt šādu lieta langtitle. Arī viens noteikt nebija izlaists vēl (ātrs aprakstīts diegus). Es neesmu pārliecināts, tas bija pats jautājums vai nav: sajaukt:

Jūsu ziņojums ir dīvaini, jo ir atvērts langtitle un slēgtās lang bbcode - tāpēc varbūt tā ir tikai kāds rakstīt to no rokas, un mēs esam sadalīti BBCode ziņojumā, kas ir vajadzīgas korekcijas ...

Jesh
08-06-10, 17:24
Es esmu pārliecināts, ka mums bija noteikt šādu lieta langtitle. Arī viens noteikt nebija izlaists vēl (ātrs aprakstīts diegus). Es neesmu pārliecināts, tas bija pats jautājums vai nav: sajaukt:

Jūsu ziņojums ir dīvaini, jo ir atvērts langtitle un slēgtās lang bbcode - tāpēc varbūt tā ir tikai kāds rakstīt to no rokas, un mēs esam sadalīti BBCode ziņojumā, kas ir vajadzīgas korekcijas ...

Tas ir tāpēc, ka tas ir kā saite ir liecināja par bloku.

http://www.jesh.com/Capture.JPG

vBET
10-06-10, 22:51
Tas viens bija noteikta pagājušā release. Kuru versiju jūs lietojat?

vBET
14-06-10, 23:12
Nav atbildes - uzskatīja atrisināta. Lūdzu, ņemiet vērā šeit, ja ne:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1