PDA

View Full Version: Atrisinātas VBET HIGH CPU / atmiņas izmantošana, jo mysql



magmf
04-06-10, 13:00
Guys,

Es tiešām ir nepieciešams ir vbet vairāk optimizēta uz manu mājas lapā.

VBet kļūst man daudz jaunu lietotāju Man ļoti patika rīks, bet lieto pārāk daudz resursu.


Mans CPU slodzi pirms VBET bija baurot 2, un tagad ir vairāk nekā 4 visu laiku

Tagad, piemēram,
08:32:18 up 11 dienām, 02:27, 1 lietotāja, slodze vidējā rādītāja: 7,45, 8,24, 8,26

pievieno pāris biļetes no pirms un pēc vbet ļāva manā mājas lapā


Es vēlos dalīties, ka man nolēca no 70,000 lapas indeksēti Google, lai 500,000 vairāk nekā

mans rank Alexa jumped arī
Nepietiekams linux.org - Site Info Alexa (http://www.alexa.com/siteinfo/under-linux.org)

un es esmu, kas saņem vairāk apmeklējumu ikdienā, bet man joprojām ir nepieciešama labāku optimizāciju, kā vbet rokturis ar vaicājumiem.

apskatīt manā augšu



top - 08:53:46 up 11 days, 2:49, 1 user, load average: 10.77, 9.81, 9.06
Tasks: 423 total, 5 running, 418 sleeping, 0 stopped, 0 zombie
Cpu(s): 15.7%us, 2.4%sy, 0.0%ni, 66.6%id, 9.8%wa, 0.1%hi, 5.4%si, 0.0%st
Mem: 12330536k total, 11619688k used, 710848k free, 24064k buffers
Swap: 995988k total, 994972k used, 1016k free, 2917568k cached

PID USER PR NI VIRT RES SHR S %CPU %MEM TIME+ COMMAND
29384 mysql 20 0 5722m 2.5g 4552 S 99 20.9 3661:46 mysqld



kā jūs varat redzēt mysql augšā, jo vbet


mysql rādīt processlist;



mysql> show processlist;
+********-+************+****************-+************+********-+****--+************--+****************************************************************************************************--+
| Id | User | Host | db | Command | Time | State | Info |
+********-+************+****************-+************+********-+****--+************--+****************************************************************************************************--+
| 3102552 | underlinux | localhost:49801 | underlinux | Query | 16 | Sending data | SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbvbenterprisetransla |
| 3102570 | underlinux | localhost:49843 | underlinux | Query | 12 | Sending data | SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbvbenterprisetransla |
| 3102597 | underlinux | localhost:49901 | underlinux | Query | 9 | Sending data | SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbvbenterprisetransla |
| 3102600 | underlinux | localhost:49907 | underlinux | Query | 9 | Sending data | SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbvbenterprisetransla |
| 3102617 | underlinux | localhost:49944 | underlinux | Query | 6 | Sending data | SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbvbenterprisetransla |
| 3102620 | underlinux | localhost:49953 | underlinux | Query | 6 | Sending data | SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbvbenterprisetransla |
| 3102632 | underlinux | localhost:49986 | underlinux | Query | 3 | Sending data | SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbvbenterprisetransla |
| 3102633 | underlinux | localhost:49988 | underlinux | Query | 0 | statistics | SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbvbenterprisetransla |
| 3102636 | underlinux | localhost:49994 | underlinux | Sleep | 1 | | NULL |
| 3102639 | underlinux | localhost:50000 | underlinux | Query | 0 | statistics | SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbvbenterprisetransla |
| 3102641 | underlinux | localhost:50005 | underlinux | Query | 0 | Sending data | SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbvbenterprisetransla |
| 3102648 | underlinux | localhost:50021 | underlinux | Sleep | 1 | | NULL |
| 3102649 | underlinux | localhost:50022 | underlinux | Query | 0 | statistics | SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbvbenterprisetransla |
| 3102651 | root | localhost | NULL | Query | 0 | NULL | show processlist |
| 3102652 | underlinux | localhost:50027 | underlinux | Query | 0 | statistics | SELECT translated FROM vbvbenterprisetranslator_cache_medium_vi WHERE originaltext='Cadastrar+200+cl |
| 3102660 | underlinux | localhost:50044 | underlinux | Query | 0 | statistics | SELECT translated FROM vbvbenterprisetranslator_cache_medium_fa WHERE originaltext='BackTrack+4+%28F |
| 3102661 | underlinux | localhost:50047 | underlinux | Query | 0 | statistics | SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbvbenterprisetransla |
| 3102663 | underlinux | localhost:50051 | underlinux | Sleep | 1 | | NULL |
| 3102664 | underlinux | localhost:50052 | underlinux | Query | 1 | end | UPDATE vbuser SET
profilevisits = profilevisits + 1
WHERE userid = 61484 |
| 3102666 | underlinux | localhost:50056 | underlinux | Query | 0 | update | REPLACE INTO vbdatastore
(title, data, unserialize)
VALUES
('cron', '1275652500', 0) |
+********-+************+****************-+************+********-+****--+************--+****************************************************************************************************--+
20 rows in set (0.16 sec)

mysql>




mysql un CPU izmantošanu pirms un pēc vbet

http://under-linux.org/wiki/images/1/14/Mysql-vbet.png

http://under-linux.org/wiki/images/f/f0/Vbetmysql2.png

http://under-linux.org/wiki/images/6/65/Vbet-cpuusage.png

vBET
04-06-10, 14:34
Hello.

Kā jūs wrote vBET tev daudz ko jaunu satiksmi. Tātad, salīdzinot CPU un mem izmantošanu pirms un pēc vBET, tiešām salīdzina CPU un mem izmantošanu pirms un pēc lielākiem satiksmes ...
Tātad šis salīdzinājums nav iespējams. Nav iespējams, ir pašas resursu izmantošana ar lielāku satiksmi. Tāpat, lūdzu, ņemiet vērā, ka vBET praktiski neuzņemas resursi normālu lapās (tikai rada karogi), lai visas jūsu papildu resursu izmantošana nāk no papildu trafiku - satiksmes tulkoto lapu. Vairāk satiksmes = vairāk resursu vajadzīga

Lūdzu, ņemiet vērā, ka vBET vaicājumi tiek optimizētas, visi ir, izmantojot indeksu, un veic visus datus pāris vaicājumiem. Lūdzu, pārbaudiet savu lēno vaicājumu log lai noteiktu, kas īsti notiek lielākā daļa no jūsu MySQL laiku. Arī - jūs vienmēr varat atjaunot indeksus tādā gadījumā, ja kaut kas crashed Jūsu MySQL DB.

Lūdzu, pastāstiet kāds ir izmēru jūsu cache tabulas? Tāpat, lūdzu, pateikt, kura versija vBET jūs lietojat, un dot savu forumu URL.

Lūdzu pārbaudiet mūsu sniegumu padomi: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html

Protams, mēs esam uzlabot vBET nepārtraukti. Nākamajā lielāko versiju mēs atbalstīsim file cache:) Tāpēc veiktspējas uzlabojumus, kas notiks:) Vēl, lūdzu, ņemiet vērā, ka savu ceļu salīdzinājums nav iespējams un nav parādīt, cik daudz līdzekļu nepieciešams vBET - tas parāda, cik daudz līdzekļu savu forumu, paņem savu lielāka satiksme.

magmf
04-06-10, 20:49
vBET,

failu kešatmiņu vai mysql nav kešatmiņā vaicājumiem izmantot daudz I / O padarot ierīci slodze ir augsta.

Mans ieteikums jums ir izmantot Memcache cache nevis o failu un mysql vai izveidot savienojumu ar vboptimise, kam jau ir atbalsts vbet daudzu veidu kešatmiņas

Piemēram izmantošanas vboptimise ar vbet būs kaut kas līdzīgs, ka


if ($cache = vb_optimise::$cache->get('unique language key'))
{
***//use cache
}
else
{
***// get from elsewhere
***vb_optimise::$cache->set('unique language key');
}



kāpēc jūs dont mēģināt runāt ar Deceptor no DragonByte Tech Forums - DragonByte Technologies Home (http://www.dragonbyte-tech.com/)

manā mājas lapā ir ietaupīt vairāk nekā 10 miljoni pieprasījumu dienu ar vboptimise, un, ja jūs strādājat ar viņu, lai labāk atbalstītu vbet ikviens var būt laimīgs

paskatīties
VB Optimizēt - Resursu statistikas (http://www.dragonbyte-tech.com/vboptimisesites.php)

vBET
04-06-10, 21:29
Paldies par jūsu ieteikumiem:) Es noliku savu pēdējo post TODO sarakstā.

Lūdzu, atbildi uz jautājumiem - kādi ir jūsu forums URL un izmantot vBET versija. Mēs vēlamies, lai pārbaudītu, vai jums ir piemērots uzstādīšanai - iepriekšējās vBET versijas izmanto dubultā redirects kuru neizmanto vairs, ja vBSEO tas prasa atbilstošu integrāciju.

magmf
04-06-10, 21:38
mans URL ir nepietiekami linux.org
vbet 4.2.2
vBulletin 4.0.3
vbseo 3,5 galīgā redakcija

vBET
04-06-10, 21:49
OK - jums nav divreiz novirzīšanas un pēdējo vBET versija. Tajā brīdī es varu tikai ieteikt Jums izmantot mūsu sniegumu mājieni (saites pirmā atbilde) - jo īpaši bloks nozīmes satura robots.txt - kā biedrs lapām, kalendārs, un daži citi (ņemiet vērā, ka šīs lapas pazudīs no indeksiem, bet tas ir labs jūsu SEO, jo tie ir galvenokārt uzskata par satura dublēšanos).

Arī - ja jūsu servera būs karsta apstrādā visus 52 valodās - lūdzu, apsvērt, lai izslēgtu dažus no tiem. Tajā brīdī es saprotu, ka tā rīkojas, jūs vienkārši būtu laimīgi, ja ar mazākiem resursiem;)

Mēs arī darbu, lai atbalstītu ne tikai failu kešatmiņu, bet arī esošo cache bibliotēkām:) Paldies vēlreiz par jūsu mājienu.

magmf
04-06-10, 21:58
VBET,

Es esmu tikai uztrauc ar nākotni. Tagad mana vietne var rīkoties, bet kopš vbet strādā es varu iegūt daudz jaunu lietotāju, un tas var padarīt mana servera iet uz leju: (

Arī es jau bloķēt nozīmes saturu manos robots.txt

vBET
05-06-10, 20:27
Hawing daudz jaunu lietotāju padarīs jūs domājat par mērogojamību, ja jums ir vBET vai nav. Esam patiešām gandarīti, ka vBET jums dāvā daudz jaunu lietotāju, un iespējams, reklāmas ienākumiem:) Kā es jau rakstīju mēs uzlabosim caching sistēma:)

vBET
10-06-10, 22:45
Nākamais presei būs pilnīga failu kešatmiņu, kas padarīs jūsu lapas, ģenerē ātrāku viesiem - pat tiem, kas nav iztulkots:)

bhanuprasad1981
14-06-10, 18:12
Nākamais presei būs pilnīga failu kešatmiņu, kas padarīs jūsu lapas, ģenerē ātrāku viesiem - pat tiem, kas nav iztulkots:)

ceru, ka mēs šo drīz:)

vBET
14-06-10, 23:11
Šī pārliecināts mēnesī:) Pilns failu kešatmiņu viesiem ir darba naudas sodu par mūsu forumu, tikai gribu pievienot dažas citas jaunas funkcijas:)

bhanuprasad1981
20-06-10, 17:03
visiem atjauninājumiem:)

vBET
21-06-10, 14:50
Šodien mums būs laišanu vBET3.x - par vBET4.x pirmajā nedēļā, nākamajā mēnesī:)

bhanuprasad1981
21-06-10, 18:53
Ohhh ne 15 dienu vairāk: (

vBET
22-06-10, 22:32
Mums ir vairāk jādara, ja VB4 (atbalsta Friendly URL + vairāku veidu tulkoto saites uz VBSEO). Arī šoreiz dos mums atsauksmes par šo jauno funkcionalitāti (ti, mēs jau esam ieguvuši ideja no viena lietotāja, lai varētu atslēgt to normālu lapas). Tātad, tas prasīs mazliet vairāk laika, bet beigās jūs saņemsiet risinājumu, kas ir labāks testē un papildu funkcijas:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations