PDA

View Full Version: Lūdzu, palīdziet



daguar
29-05-10, 01:01
OK, OK, es uzstādītas bez kļūdām, bet tas bija problēma, lūdzu, palīdziet Brīdinājums: set_time_limit () [function.set-termiņš]: Nevar iestatīt laika ierobežojumu drošajā režīmā [ceļu] / includes / vbenterprisetranslator_functions.php par 148 line Kā es varu palīdzēt Acill

web: heroesuo.net / forum

haiduongbk
29-05-10, 01:50
oh. Vai jums ir problēmas Esmu radušās šo bezmaksas versiju. Šī kļūda notiek, ja jūsu serveris ir drošs mode = on. Programma tulko tās uz drošo režīmu = off. Tātad jūs varat pievienot kodu, lai konfigurētu htacess šo, lai izslēgtu to:

php_flag safe_mode off
Jautājums tiks atrisināts drīz - dažas uzņēmējas vadības blokā ar safe_mode Htaccess failus.. Tas ir php_flag safe_mode off nestrādās. Tāpēc var būt nepieciešams sazināties ar savu mītnes, darba devējiem, lai atrisinātu šo problēmu. - Bet ir problēma, kad es dzirdēju par drošu režīmā = off, potenciālu augstāku kapāt. Tātad, kā var atrisināt šo problēmu nav admin vBET

kamilkurczak
31-05-10, 12:44
Vienkārši izslēdziet drošības režīms


safe_mode = off

http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post15

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1