PDA

View Full Version: Lūdzu palīdziet man



haiduongbk
27-05-10, 02:50
Mans forums ir veiksmīgi instalēta un nodot labi izmantot apmēram 1-2 mēnešus. Tuy nhiên tā nedarbojas šodien. Man nav, lai tekstu nešķiet, kā šī kļūda:

Teksta tulkojums izzūd Galu galā - kas ir nepareizi?
Divas iespējas:
- Jums nav atmatā uzstādīšanas instrukciju. Jums ir vismaz Forum konfigurētu opciju valodā. Just konfigurēt mod
- Jūs noteikti nepareizi Google API atslēgu - vienkārši noteikt atbilstošo vērtību tur.
[Lang = vi] Piereģistrējos tas ir normāli iespēja.
Variants valoda: Vjetnamiešu
API atslēga windowsz.net: ABQIAAAAs2IPs1XLHdPymfri5WkD_xTf8GI3vNs3mVb8WN39cuNcTc-qzhRwT5Df7M1wFJSUzwlCiKHBDolgnw
Esmu pārinstalēta, bet tas joprojām neizdodas. Lūdzu, palīdziet me.thank jums tik daudz.
Mans forums ir windowsz.net

kamilkurczak
27-05-10, 10:40
propably aizliegums no google, lūdzu, mēģiniet šo risinājumu

1. padarīt googletest.php failu ar šo kodu:


<?php
echo "Starting translation test<br/>\n";
$connection = curl_init();
curl_setopt($connection, CURLOPT_URL, 'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair=en|pl&q=welcome');
curl_setopt($connection, CURLOPT_USERAGENT, 'Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; en-US; rv:1.4) Gecko/20030624 Netscape/7.1 (ax)');
curl_setopt($connection, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);
$time = microtime(true) * 1000;
$result = curl_exec($connection);
$time = microtime(true) * 1000 - $time;
echo 'Test result: '.$result."<br/>\n";
echo 'Test error: '.curl_error($connection)."<br/>\n";
curl_close($connection);
echo 'Connection time (ms): '.$time;
?>

2. nosūtītu šo googletest.php failu uz servera, lai jūsu forums saknes mapi
3. palaist windowsz.net / root_folder / googletest.php

šeit jums ir pilns risinājums:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729 \\

haiduongbk
27-05-10, 11:20
Paldies par palīdzību. Man ir izveidojis failu: googletest.php un palaist adreses: windowsz.net / googletest.php. Un man ziņu:

Sākot tulkošanas testā,
Testa rezultāts:
Testa kļūda: Neizdevās savienoties ar 74.125.95.95: Tīkls ir sasniedzams
Savienojuma laiks (ms): 26,974853515625
Tas nav ziņots, jo

vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729
- Tātad, ko tas nozīmē?

kamilkurczak
27-05-10, 15:56
Labi, tas nav aizliegums no google. Jums ir tīkla problēma. Jūsu tīkls ir sasniedzams. Tā ir problēma starp serveri un google.

pirmkārt: pārbaudiet, vai ugunsmūris nebloķē piekļuvi google.

otrkārt: Jums jāsazinās ar savu mītnes sniedzējs un jautāt viņam par problēmu ar savienojumu.

PS Ja jūsu forums ir izvietots Hostgator vai theplanet, jūs saņemsiet šo rīcību, jo staurday

haiduongbk
27-05-10, 18:15
Paldies. Es mēdzu Justhost. Kā jūs teicāt. Problēma ir noticis ar manu serveri. Man ir sazinājušies ar mani uzņēma, un problēma tika atrisināta. Šodien es esmu mājās, lasīt lietderība un skaistums tirdzniecības un izmantot savu forumu dzinēju demo man patika. Es gribu nopirkt to, jums nav kupons? Hi

kamilkurczak
28-05-10, 07:36
Nav problēmu,

Jūs varat iegādāties licenci .. pa kreisi logo ir "nopirkt!" pogu.

haiduongbk
28-05-10, 16:25
Šodien es nopirku to pēc tam. Izmantojot to ir ļoti labs, ātri un vieglāks. Bet es atradu sava datu bāze turpina pieaugt cache tabula. Tas ietekmē veiktspēju manu mājas lapu? Bezmaksas versija nav daudz tabulas, piemēram, kešatmiņu

vBET
30-06-10, 10:06
Bezmaksas versija ir arī cache tabula, un cache uzlabo veiktspēju. Jūs varat atslēgt, ja vēlaties, bet tas ir ļoti pārsteidzīgs. Ja jūs atslēgt visus tulkojumus dosies no Google katru reizi - tas ir ļoti laikietilpīgs. Cache ļauj iegūt tulkojumi formas vietējo resursu - daudz, daudz ātrāk:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1