PDA

View Full Version: diviem jautājumiem



Ramses
18-05-10, 13:48
Man ir bezmaksas versija uzstādīta, vakar man bija ~ 200 zirnekļi online spidering tulkoto lapu, un mans serveris piegāja 10-30 un man bija atslēgt kapāt, lai atgrieztos normālā servera slodzi.
Es esmu par 3,8 vb, ir gaidāms samaksātā versiju nebūs pārslodzes mana servera, kā bezmaksas versija ir darīt to?
Otrkārt, vai samaksātā versiju pārvērst hacks, piemēram, vbadvanced cmps, vbadvanced saites direktorijā, photopost vbgallery?
Ja nē, vai ir veids, kā atslēgt uzņēmumam tulkotājs uz šo lapu, lai izvairītos no saitēm nonākšana nekur?
Kādas ir maksājumu iespējas (cc / banktransfer)?
Tā sakot, "bezmaksas atjauninājumiem vienam gadam" pēc šī gada man ir nepieciešams, lai pilnībā no jauna, vai arī ir jauninājums maksa? Tas ir svarīgi, jo 90 $ nav īsti lēti.
Ja es izmantot 3.x versiju, es varu vienkārši jaunināt uz 4.x vai man ir jāmaksā vēlreiz?
Paldies.

VGF
18-05-10, 15:14
protams, es esmu vēl gaida tikai, lai saņemtu manu kopiju funkcionāla, bet man ir šis pats jautājums, kā labi.

Man ir diezgan liela forumā (vairāk nekā 500000 posts), un vēlētos, lai samazinātu slodzi, kas sākotnēji, cik vien iespējams, ja esmu to pareizi ievietota.

Es vēlētos arī piereģistrēties, ka Google API lieta drošības pasākumi ... bet nezinu, kur tieši, lai pierakstītos.

vBET
18-05-10, 17:20
Hi. Apmaksātais versija vBET ir daudz labāku sniegumu, un jūs varat sagaidīt, ka tulkojums būs ātrāk un servera noslodzi mīļāko. Vai jums dot nekādu īpašu numuri - tie var iet tikai ar darbības mērījums jūsu īpašās forumu, bet varu pateikt, ka maksā versija ir optimizēta cache, algoritmi un papildu darbības rādītājiem.
Apmaksātais versija var tikt integrēta ar dažādiem plugins. Es varu pateikt, ir pārliecināti, ka photopost var integrē, vbadvanced mods arī - nevar pateikt, tas visu šo, bet daži for sure. Lūdzu, skatiet Integrācijas nodaļas sīkāk.
Arī maksā versiju ir īpaša iespēja noteikt URL, kas tiks ignorētas (bez karogiem tur, ne tulkojuma sekošanas saites uz šīm lapām un automātiski novirzīt ja kāds likts valodu URL no rokas).
Patiesībā mēs atbalstām tikai Paypal maksājumu iespēja.
Pēc Jūsu bezmaksas atjauninājumus beidzas tas ir pietiekami, lai atjaunotu licenci, un tas ir daudz lētāk. Faktiskais atjaunot cena ir $ 30, un nākotnē mēs plānojam, ka tā cena būs aptuveni 1 / 3 no normālā licences cenu, taču nav pret to kā uzņēmumu pienākumu.
Buying vBET licence jūs pērkat licence vBET 3.x/4.x - nav nekādu papildus maksu, jauninājums:)
Ja jums ir nē papildu jautājumi - lūdzu, tikai lūgt. Mēs labprāt palīdzēs jums.


Man ir bezmaksas versija uzstādīta, vakar man bija ~ 200 zirnekļi online spidering tulkoto lapu, un mans serveris piegāja 10-30 un man bija atslēgt kapāt, lai atgrieztos normālā servera slodzi.
Es esmu par 3,8 vb, ir gaidāms samaksātā versiju nebūs pārslodzes mana servera, kā bezmaksas versija ir darīt to?
Otrkārt, vai samaksātā versiju pārvērst hacks, piemēram, vbadvanced cmps, vbadvanced saites direktorijā, photopost vbgallery?
Ja nē, vai ir veids, kā atslēgt uzņēmumam tulkotājs uz šo lapu, lai izvairītos no saitēm nonākšana nekur?
Kādas ir maksājumu iespējas (cc / banktransfer)?
Tā sakot, "bezmaksas atjauninājumiem vienam gadam" pēc šī gada man ir nepieciešams, lai pilnībā no jauna, vai arī ir jauninājums maksa? Tas ir svarīgi, jo 90 $ nav īsti lēti.
Ja es izmantot 3.x versiju, es varu vienkārši jaunināt uz 4.x vai man ir jāmaksā vēlreiz?
Paldies.

Ramses
18-05-10, 19:08
Paldies Michal, drīz es ņemšu izvietot savu rīkojumu.

VGF
18-05-10, 19:25
# 1 Vai es varu saņemt saiti parakstīt Google API lieta ASV? (Es labprātāk ir droša nekā sorry ar Google)

# 2 Arī jebkuras iespējas, lai konfigurētu sākotnēji pazemināt servera stresa slodze par lielu forumā? (Es jau esmu gaidījis to, lai traucētu servera sākotnēji)

vBET
19-05-10, 15:56
# 1 Vai es varu saņemt saiti parakstīt Google API lieta ASV? (Es labprātāk ir droša nekā sorry ar Google)

# 2 Arī jebkuras iespējas, lai konfigurētu sākotnēji pazemināt servera stresa slodze par lielu forumā? (Es jau esmu gaidījis to, lai traucētu servera sākotnēji)

# 1 Google API lieta ASV? ... Ja tu domā Google API atslēgu, tad jums ir saite aprakstā parametru vBET iespējas. Tā ir:
Izmantojot AJAX API Key - Google AJAX Search API - Google Code (http://code.google.com/intl/en/apis/ajaxsearch/key.html)

# 2 lūdzu, skatiet šeit vBET un veiktspējas padomi:
par vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html
par vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html

Subis
25-05-10, 03:37
Mani pazīmes, ja izlikties, ka es nevarēju instalēt šo bezmaksas versija būs smieties uz mani vairāk ta grūti.Onkulis, kurš gribēja pārdot man darbu teica, ka nav ne vairāk bezmaksas versija testos... ;): Rolleyes:

vBET
25-05-10, 06:29
Mani pazīmes, ja izlikties, ka es nevarēju instalēt šo bezmaksas versija būs smieties uz mani vairāk ta grūti.Onkulis, kurš gribēja pārdot man darbu teica, ka nav ne vairāk bezmaksas versija testos... ;): Rolleyes:

Ja Jums ir kādi jautājumi, laikā bezmaksas versiju uzstādīšanu - vienkārši palūdziet, lai atbalstītu:) Lūdzu, ņemiet vērā, ka šajā forumā, jūs saņemsiet atbalstu ātri. Ja jūs lūgt vBET atbalstu vbulettin.org forumā, tad jūs varat pagaidīt, ilgāk par to - tas nav mūsu oficiālo forumu, lai atbalstītu tur iet ne tik bieži, bet tomēr iet.
Lūdzu, rakstiet mūsu bezmaksas versijā sadaļu par šo forumu to, ko jūsu jautājums un mēs Jums palīdzēsim:)

Tāpat, lūdzu, ņemiet vērā, ka bezmaksas versija nav vērtēšanas laiks - varat to lietot tik ilgi, cik vēlaties, pirms jūs nolemjat iegādāties labāku un ātrāku vienu:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1