PDA

View Full Version: Integrēt vBET ar vbMediaWiki



trevis
12-05-10, 16:34
Could you please post how to integrate vBET with vbMediaWiki (including changes in htaccess and other details)?

I'm having problems with this integration.

[]s!

vBET
12-05-10, 17:57
Es nezinu šo mod. Vai jūs varat aprakstīt man, kā tas darbojas? Vai tā ir tā paša apakšdirektorijā ar URL? Vai tas rada produkciju, neizmantojot no global_complete āķis (vienkārši izdrukā to produkciju)? Vai jūs varētu man precīzu URL, kur es varētu redzēt to darbībā?

Tāpat, lūdzu, pateikt, ko jūs jau mēģināt darīt, lai integrētu šo? Vai jūs izmantojat daži mājieni anketu šeit: - Kādi?

trevis
12-05-10, 19:01
Es nezinu šo mod. Vai jūs varat aprakstīt man, kā tas darbojas?
vbMediaWiki 4.0.2 RC 3 - vBulletin.org forums (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=235342)


Vai tā ir tā paša apakšdirektorijā ar URL?
Jā.
mandela.org -> Main Forum
mandela.org / wiki -> MediaWiki (ar vbMediaWiki integrācija)


Vai tas rada produkciju, neizmantojot no global_complete āķis (vienkārši izdrukā to produkciju)?
I dont zināt ... Es varu redzēt pareizo tekstu par pirmo valodu.


Vai jūs varētu man precīzu URL, kur es varētu redzēt to darbībā?
mandela.org / wiki un izvēlēties divas valodas


Tāpat, lūdzu, pateikt, ko jūs jau mēģināt darīt, lai integrētu šo?
N / A


Vai jūs izmantojat daži mājieni anketu šeit: - Kādi?
Es

trevis
13-05-10, 00:05
Michał Sveiki, esmu izlasījis un centās, bet nevarēja pat likt karodziņus ar "navigācijas joslas" MediaWiki :-( Vai ir kāda iespēja, jūs (ar visu savu plašo zināšanu) palīdz integrēt MediaWiki ar datorgrafikas forums (izmantojot tiltu kā vbMediaWiki ) Ja jūs nezināt, vai nav redzējis, tas mod rada viena-sign-on vBulletin un Izmainīt, un atstāt ar tādu pašu MediaWiki ādas vBulletin. E MediaWiki ir instruments sadarbības satura radīšanas,? tika izmantots par pamatu Wikipedia projektu. Ideja ir tāda, ka lietotāji forumā var veicināt materiālu Wiki jebkurā valodā, kā šajā forumā. Vai šī mijiedarbība nav iespējams šobrīd, tikai ir vBET darbojas nevainojami ar šo mod jau palīdz man daudz. Es gaida savu atgriešanos. Ar cieņu, Rafael Trevisan.

vBET
13-05-10, 18:45
OK - es redzu, ka šis mod ir, izmantojot global_ pilnīgs - man nebija taisnība, sakot, ka droši vien nav, jo "vbet_flag" jautājums. Es redzu šo jautājumu un es redzu, ka saites ir sadalīti pēc pirmo tulkojumu - tās ir sākot ar '.' (Dot) - bez www. Lūdzu PM man piekļuves informāciju, lai jūsu Admin CP un FTP - es pārbaudīs jautājumu un labot to.

trevis
13-05-10, 21:37
Vienīgās iespējas ir šie vbMediaWiki: http://www.mandela.org/vbMediaWiki.png

vBET
15-05-10, 01:03
Diemžēl šīs iespējas dod mums neko. Tajā brīdī mēs esam informēti par problēmu, bet zinu, nav iemesls. Lai iegūtu pilnu diagnosticēt un labot mums ir nepieciešams piekļūt jūsu forumā.

trevis
15-05-10, 01:32
Diemžēl šīs iespējas dod mums neko. Tajā brīdī mēs esam informēti par problēmu, bet zinu, nav iemesls. Lai iegūtu pilnu diagnosticēt un labot mums ir nepieciešams piekļūt jūsu forumā.
Ticiet man, es esmu nodrošinot pieeju caur FTP. Es esmu nodalot teritorijas no citiem lietotājiem, lai jūs varētu dalīties ar šo pieeju. Un tas radīja admin lietotāja, lai jūs par manu vBulletin vietā. [] S Rafael.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations