PDA

View Full Version: Atrisinātas Problēma ar "Post Paldies Hack 7,82"



trevis
08-05-10, 21:35
labdien!"Post Paldies Hack 7.82" nedarbojas, ja apmeklētājs ir atvēris vietni citās valodās, nevis pēc noklusējuma.Vai ir veids, kā noteikt šo? : sajaukt: thank you, Rafael.

trevis
08-05-10, 21:51
Es pievieno līniju "post_thanks.php" sadaļā "Ignore URLs" bet tā vēl nedarbojas. Es redzu, ka URL vairs informācija valodu, bet joprojām nedarbojas.[] s.

vBET
08-05-10, 21:57
Lūdzu, iedodiet man URL - es to redzu.

trevis
08-05-10, 22:11
Ļoti dīvaini... jo Chrome darbus jebkurā valodā, bet ne IE. Izskaidrojums tam ir?Mājas lapa: Mandela Community-The Front Page (http://www.mandela.org) I dos jums login, lai pārbaudītu PM

vBET
08-05-10, 22:52
Atvainojiet, bet lapu jūs man iedeva pārtulko. Lūdzu, sniedziet precīzu saite, kas būs crash pēc tulkošanas, tāpat kā jūs to raksturoja - Es neesmu iepazinies raganu mod jūs raksturotu tāpēc man ir nepieciešams tieši tajā vietā.

Par IE un citos pārlūkos: VB ir īpaša bloki kodu uz "īpašās" pārlūku;) Tātad, jā - kaut ko citu, var notikt IE.

trevis
08-05-10, 23:10
Šis ziņojums ir rakstīts portugāļu valodā (http://www.mandela.org/showthread.php?t=8) http://www.mandela.org/tks.jpgEu attēls. nevar pievienot attēlus šajā forumā... šādi: (

vBET
08-05-10, 23:21
Apstiprina arī strādā saskaņā Opera.

Es redzu šo jautājumu saskaņā ar IE - lapa ir radīts labi, bet skriptus pievienojot / noņemšanas paldies nedarbojas pareizi. Es redzu, ka kaut kas notiek tik pārlūkprogrammā redzēt skripti - varbūt tas atteici uz servera pusē.

Nevar pateikt kaut ko konkrētu bez iespējas rakstīt kādu baļķi un analizē tos. Lūdzu PM man piekļuves informāciju jūsu FTP.

Ja jūs vēlaties inverstigate tas pats, tad kā mājienu, es piebildīšu, ka, ja jūs pateiktos tad uz servera pusē tas tiek izmantots fails post_thanks.php un koda izvērtējot pieprasījums ir šajā gadījumā bloks:

if ($_REQUEST['do'] == 'post_thanks_add')

vBET
15-05-10, 00:49
Jebkura atsauksmes? Vai jautājums ir slēgts?

trevis
15-05-10, 01:01
Jebkura atsauksmes? Vai jautājums ir slēgts?
Es strādāt ar to šīs nedēļas nogalē, dodiet man vēl dažas dienas ... lūdzu. [] S!

vBET
15-05-10, 01:04
Nekādu problēmu - mēs varam piedāvāt jums atbalstu šajā jomā, ja vēlaties:)

trevis
15-05-10, 01:11
Ok! Tu esi liels ****** trūkst dažas detaļas par manu vietu, kas darbojas ražošanas režīmā:)

vBET
20-05-10, 17:18
Tikai, lai pārbaudītu, jo ir grūti, lai saglabātu sinhronizāciju starp amatiem un PMS (daudz klientu). Vai jautājums ir atrisināts, vai vēl atrodas?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1