PDA

View Full Version: Sidebars rādīt teksts oriģinālvalodā



trevis
07-05-10, 15:24
Lietotāja 1Idioma lietotāja noklusējums: PortuguêsVisualizando vietas valodā: PortuguêsEscreveu ziņojumus forumā un blogu par valodas: PortuguêsUsuário 2Outro lietotājs (apmeklētāju) ievada vietā un tā priekšskatījums valodā: angļu (noklusējuma vietnes).Lietotājs vizualizē 2 sānu joslas CMS, foruma un Blog ziņojumi ar tulkoto titulu, bet teksts oriģinālvalodā.Ja lietotājs 2 mainīt valodu nevienam citam citu, nevis angļu valodā (noklusējuma Web vietas) kā, piemēram, spāņu, gan virsrakstu kā ziņojuma teksts tiek tulkots pareizi.Notīriet izskaidrojums?Mēģināja pievienojot attēlus, bet nevarēja. Visu kontaktpersonu.

vBET
07-05-10, 15:51
Mēs apzināmies, ka, un uz šo brīdi tā nav uzskatāma par kļūdu, bet funkcija (tik citiem vārdiem bug jauka jaka;)).

Lūdzu, ļaujiet man paskaidrot. Ko jūs esat rakstiski par to ir, ka dažos CMS blokos, piemēram, "Jaunākās Foruma ziņas" daļā teksts nav tulkots oriģinālvalodā. Patiesībā tas nav tulkots vispār pareizi, jo teksts parādīts šāds bloks ir bez BBCode. VB vienkārši ļauj, lai atbrīvotos no BBCodes bez izpildes tā. Un tas ir iemesls, kāpēc jūs redzat šo tekstu, jo netiek tulkotas.

Uz dažām valodām (piemēram, Japānas), jūs varat redzēt, ka teksts ir "tulko", jo patiesībā tas vienmēr ir tulkots, bet bez bbcode tas ir tulkots kā tas bija jūsu forumā oriģinālvalodā. Tātad, Google ņem tekstu ti, portugāļu, bet vBET teicis, ka tas ir citās valodās (forum noklusējuma), jo VB noņemt info par reālo valodu. Tātad Google izpaužas sajaukt, un dažreiz atgriežas tieši tāds pats teksts un dažkārt cenšas pārvērst to ar ļoti sliktu rezultātu.

Mēs nevaram neko darīt ar, ka bez VB kods izmaiņām, un mēs negribam to darīt. Mēs oficiāli lūdza vB komandai jaunu āķi, kas ļautu novērtēt izvēlēto bbcodes pirms visu bbcodes tiks noņemts. Skatīt šeit, lai uzzinātu: nav noņemams BBCODEs (http://www.vbulletin.com/forum/showthread.php?343784-Not-removable-BBCODEs)

Mēs nosūtīsim šo priekšlikumu vairāk nekā 2 mēnešus atpakaļ un vēl saņemt nekādu atbildi vispār ...

Tātad, pieņemot, ka - tas nav atkarīgs no mums, un tāpēc mēs uzskatām to par līdzekli nav kļūda. Kamēr vBulleitn ļaus tikai izņemt bbcodes bez analizējot to mēs nevaram palīdzēt. vBET zīme ziņa pienācīgi un deva loģiku, lai to tulkot, bet vBulletin vienkārši izvēlas dažās vietās to ignorēt. Jūs varat palīdzēt, rakstot savu balsi par mūsu diegu - varbūt vB komanda izskatīs šo priekšlikumu, tad.

Sorry es nevaru palīdzēt, šeit: o Ceru, ka jums saprast mūsu situāciju šajā jautājumā.

trevis
07-05-10, 18:23
Es pilnīgi saprotu :-) Vai to ir viegli īstenot šīs izmaiņas? Es mēģināšu. Vai jūs varat sniegt jebkādu padomus par to, apmaiņā pret ko? [] S Rafael

vBET
07-05-10, 19:16
Tas prasīs atrast VB funkciju, kas noņem bbcode, pārbaudiet, tas lang vai langtitle bbcode pastāv ievades teksta, un tādā gadījumā nepieciešama vBET failu ar bbcodes un lietot piemērotas funkciju, analizējot to (tās ir gatavas tagad).

Es to nedarīju tāpēc, ka mēs gribam saglabāt vBET uzstādīšana / atjauninājumus, kā pēc iespējas vieglāku, bet, protams, ja jūs patiešām vēlaties to darīt, tad, lūdzu, ļaujiet man zināt - es to izmēģināt un sniedz jums gatavs kods. Lūdzu, ņemiet vērā, ka būs nepieciešams to darīt katru reizi, kad tiks atjaunināti vBulletin - jo tu ignorēs veiktās izmaiņas. Tātad - ko sākt?

vBET
08-05-10, 00:55
Baurot ir ļoti ātrs risinājums tiem, kuri vēlas mainīt vBulletin failus. Ņemiet vērā, ka šis risinājums nav ideāls, bet sniegs jums teksts atbilstošs tulkojums. Nav perfekta jautājums ir, jo tas tiks tulkots divas reizes - pirmo reizi, kad bbcodes tiks noņemts; 2. laiks, kad visa lapa ir tulkots.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka parasti vBET ir veids, kā nepieļaut tādām lietām - un tas nav tulkots jomā. Diemžēl šeit ir redzams, ka vBulletin ignorē satura 2 veidos - ne tikai sloksnes bbcodes, bet arī kaut kur vēlāk izmaiņu pazīmes, piemēram, "<", lai "balto html" zīmes (notāciju <), tādēļ nav tulkots platība ir sadalīti. Mums nav jāmeklē sarežģītākas risinājums - faktiskais one dod tulkotie teksti, ne tik labi, kā tas varētu būt, bet visbiežāk 2. translation atgriežas pats teksts un neveic darbības, ja tas jau ir kešatmiņā. Ceru, ka būs ok tagad un ka vBulletin komanda beidzot atbilde uz mūsu āķis pieprasījuma:)

Ātrs risinājums:
1. Rediģēt failu / includes / functions.php
2. Find:


function strip_bbcode($message, $stripquotes = false, $fast_and_dirty = false, $showlinks = true, $stripimg = false)
{

3. Put pēc:


if (false !== strpos($message, '[/lang]')) {
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions.php');
$message = vbet_parseOnlyLang($message, true);
}

trevis
12-05-10, 16:11
Paldies! Es testu un daloties gūtajos rezultātos. [] S!

trevis
17-05-10, 19:56
Errr... tā strādāja daļēji. 1: teksts tiek parādīts pareizā valodā (pēc lietotāja izvēles) 2: bbcodes bija dīvaini... piemēram, "forum "Off" vai "Done! [Url ]..f=19 [/ url]".Skatiet piemēru mandela. orgTem, kā labāk

vBET
18-05-10, 17:07
OK - es to redzu. Šķiet, ka mums ir jāatceras, kas ir valoda, ļauj atcelt visus esošos tagus, un beigās to tulkot. Tas dīvaini lietas ir, jo bbcodes tika tulkota un pēc tam tie, ja nav noņemts. Es strādāšu par to.

Pastāstiet tu varat pagaidīt mazliet ar to - uz nākamo nedēļu. Šķiet, tāpat kā ideāls uzdevums mūsu jauno biedru. Bee cool - mums būs jāpārbauda risinājumu, pirms mēs publicē. Tātad - tas ir ok, lai sniegtu risinājumu, nākamajā nedēļā? :)

trevis
18-05-10, 18:08
Ok! Es varu gaidīt nekādu problēmu. Good luck uz jaunajām dalībvalstīm. [] S Rafael.

trevis
26-05-10, 01:41
Jebkura ziņas?

vBET
27-05-10, 06:25
Tikai piešķirts Kamil:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1