PDA

View Full Version: vbSEO 3,5 Zelts un vBET



Jesh
03-05-10, 16:24
Michal,

Jebkura ideja, ja tādas ir bijušas būtiskas izmaiņas ar vbSEO 3,5 Gold vs RC3 un ar vbSEO savietojamību es šaubos, bet nepieciešams, lai pārliecinātos, mums nav uzskriet problēmas modernizāciju.

Es redzu, jūs vēl joprojām darbojas 3.3.2 vbSEO, vai tu uzlabot to?

vBET
03-05-10, 16:42
Hello. Jā, mēs joprojām darbojas vBSEO 3.3.2 būt pārliecināti par mūsu forumu stabilitāti. Mēs izmēģināt jaunus vBSEO versiju drīz. Es tikai glabāt to kā uzdevumu (un daži citi) mūsu jaunu darbinieku, lai pārliecinātos, ka viņš varēs sniegt mūsu klientiem atbalstu visaugstākajā līmenī.
Mēs joprojām laikā darbā pieņemšanas procesu, lūdzu, esiet pacietīgi.

Varbūt daži no mūsu lietotājiem, kas jau to pārbaudīt uz reālo, vai testa forums, un vēlaties dalīties ar rezultātiem? :)

Jesh
03-05-10, 17:31
Hello. Jā, mēs joprojām darbojas vBSEO 3.3.2 būt pārliecināti par mūsu forumu stabilitāti. Mēs izmēģināt jaunus vBSEO versiju drīz. Es tikai glabāt to kā uzdevumu (un daži citi) mūsu jaunu darbinieku, lai pārliecinātos, ka viņš varēs sniegt mūsu klientiem atbalstu visaugstākajā līmenī.
Mēs joprojām laikā darbā pieņemšanas procesu, lūdzu, esiet pacietīgi.

Varbūt daži no mūsu lietotājiem, kas jau to pārbaudīt uz reālo, vai testa forums, un vēlaties dalīties ar rezultātiem? :)

Es, izmantojot 3,5 RC3, un tas strādā lieliski. Es mētāties uz zelta versiju šonedēļ, un ļaujiet jūs zināt.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1