PDA

View Full Version: Atrisinātas Saspiešanas kļūda!



Taurus
03-05-10, 10:59
Es domāju, ka viss ir pareizi uzstādīts, bet, ja tas ir iespējots, man šī kļūda par manu mājas lapā:

Satura kodējums kļūda
Lapā jūs mēģināt apskatīt nevar uzrādīt, jo tas izmanto nederīgs vai neatbalstītu veida kompresija.
* Lūdzu, sazinieties ar mājas lapas īpašniekiem, lai informētu par šo problēmu.

Vai jūs varat lūdzu palīdzēt!

Taurus
03-05-10, 12:51
Tāpat, pat ar invaliditāti produktu, mana portāla lapā tagad ir tikai tukšu lapu.

vBET
03-05-10, 13:36
Ja jums ir problēma ar invaliditāti vBET tas nav vBET vaina.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja jūs ufing vBSEO un invalīdu vBET by Admin CP, tad vBET nav invalīde vēl - jo tou joprojām novirzot uz vBET ar htaccess un joprojām izmanto vbet funkcijas 2 mainīta failus vBSEO..

Vispirms mums ir jānosaka tas ir vBET vaina. Lūdzu, pārliecinieties, ka vBET ir completly dissabled. Ja jā, un jautājums joprojām notiek pēc tam vBET nav iemesls.

Vai jums, izmantojot vBSEO? Kāds ir stāvoklis, kad vBET ir completly invalīdiem (jo Admin CP + htaccess noteikumi + atsaukt izmaiņas vBSEO)?

Taurus
03-05-10, 13:42
Kad tā ir pilnīgi invalīdi, kā jūs iepriekš aprakstīto arī (es atgriezt visas izmaiņas), tad viss ir atpakaļ uz normālo.
Jā, es izmantot VBSEO. Kad es varētu šo man "Compression" kļūdu, un mana portāla lapa ir tukša lapa.

vBET
03-05-10, 14:09
Labi, tāpēc - mēs esam pārliecināti, tagad, ka tas ir saistīts ar vBET. Jūsu jautājums nav standarta vienu - tāpēc es gribētu jums jautāt par citu mods ko jūs lietojat. Vai jums ir dažas modifikācijas kompresijas?

Nākošā mājienu par tukšu lapu - lūdzu, pārliecinieties, ka datorā ir instalēta PHP moduļi: čokurošanās un ICONV (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post8)

Pastāstiet tu izmanto translation SEO saites? Vai jūs pievienot vBET noteikumus. Htaccess? Ja jā - kāda ir jūsu foruma URL? - Tas izmanto pakārtotas direktorijā URL (šajā gadījumā noteikumi ir jāmaina, kā aprakstīts norādījumos)?

Lūdzu, kopijas no visiem failus, kas jums mainīsies laikā, uzstādīšanu un integrāciju, un instalējiet visam produktam vēlreiz no ubagošanas. Lūdzu, pārliecinieties, ka Jums atmatā instrukcijas precīzi. Ja jūs vēlaties, lai mēs, kas iekārtai jūs varat iegādāties uzstādīšana pakalpojumu 30 $: http://www.vbenterprisetranslator.com/installation-service.php

Taurus
03-05-10, 14:12
O jeez cilvēks **********. es esmu gatavojas maksāt par uzstādīšanu tagad. Es tikai vēlos zināt, pirmkārt, kad tas tiks darīts, lūdzu. Jo es nevaru atļauties, lai man portāls tukša. Paldies par jūsu ātru atbildi. I appreciate it.

vBET
03-05-10, 14:25
Lūdzu PM vai mail piekļuves informāciju, lai mēs varētu darīt veikta uzstādīšana.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1