PDA

View Full Version: Atrisinātas Google pastu uz mani



bhanuprasad1981
24-04-10, 20:37
Googlebot radušās problēmas, kamēr indeksēšanu jūsu vietnē Pdaapps (http://www.pdaapps.org/).

Googlebot saskaras ļoti lielu skaitu saites uz jūsu vietni. Tas var norādīt uz problēmu ar vietnes URL struktūru. Googlebot var nevajadzīgi būt pārmeklēt lielu skaitu atšķirīgu URL, kas norāda uz identisku vai līdzīgu saturu, vai pārmeklēt jūsu vietnes daļām, kuras nav paredzēts pārmeklēts ar Googlebot. Tā rezultātā Googlebot var patērēt daudz lielāku joslas platumu, nekā nepieciešams vai arī var nespēt pilnībā indekss visu vietnes saturu.

Vairāk informācijas par šo problēmu: -

Googlebot radās ļoti daudz jūsu vietnes URL - Webmaster Tools Help (http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?answer=76401)

Lūk parauga URL saraksts ar potenciālām problēmām. Tomēr šis saraksts nedrīkst ietvert visus sarežģītos URL jūsu vietnē.


Vai man jāuztraucas par kaut ko?

vBET
25-04-10, 00:26
Lūdzu:
1. Bloķēt nozīmes satura robots.txt (skatīt šeit: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html)
2. Reģistrēšanās webmaster rīkus sasniedzams saites. Un ievērojiet mums, ja tas ir kādā veidā saistīts ar vBET.
3. Ja jūs atrast jūsu forumā daži "looped" saites, kur Jūs redzēsiet vairākas valodas kodi pašu saiti - note to mums.

PS.
Jūs varētu domāt arī par likvidējot dažus izejošās saites (piemēram, Norton, McAfee), arī jums ir 5 reklāmas baneri savā galvenajā lapā (IEVĒROT: tas nebūs helm šajā jautājumā, bet galīgi būs labāk par jūsu SEO).

bhanuprasad1981
25-04-10, 07:08
ok šeit ir tas, ko es izdarīju: -
1. jau noticis
2. webmaster rīkus teikt tikai 8 saites nesasniedzams
3. nevar saprast

arī es noņemt lieko reklāmas tagad tikai divas reklāmas bannerus, izņem Norton un McAfee saites


vairāk ieteikumi?

vBET
25-04-10, 19:57
Par 3. Ja jūs atradīsiet mūsu kaut uz jūsu forumu saites, piemēram, / lv / AF / pl ... - Lūdzu, ņemiet vērā to mums. Es rakstīt to tikai gadījumā, jo vBET nevajadzētu uzrādīt šādu saišu (tas tika izlabots ilgu, ilgu laiku atpakaļ).

Galvenokārt līdzīgas lapas nāk no kalendāra un biedru lapas. Jūs bloķējis tagad ar robots.txt - domāju, ka tas būtu pietiekami. Ne vairāk mājieni uz šo brīdi - lest pārbaude Google būs laimīgs;)

bhanuprasad1981
28-04-10, 08:30
noooo mans indeksētas urls uz leju no 80K + līdz 14k, kas notiek es esmu noraizējies: (satiksme ir noteikta pārāk: (

vBET
29-04-10, 01:10
noooo mans indeksētas urls uz leju no 80K + līdz 14k, kas notiek es esmu noraizējies: (satiksme ir noteikta pārāk: (

Jūs bloķēta lapām robot.txt - lai viss ir OK. Bloķētie lapas ir izņemta no indeksa. Un jūsu satiksme uz leju, ir tikai satiksmes, kas tika ražots ar roboti uz lapas, kas tiek bloķētas tagad:) Tātad, viss ir kā tam vajadzētu būt. Robots nav rāpo nav atbilstošās lapās (mazāk viltus satiksme - labāku servera veiktspēju:)) un nav nozīmes lapas izņem no indeksa (mazāk satura dublēšanos, vairāk reālu saturu indeksā, labāk SEO, un ļauj cerēt, visbeidzot PageRank tiks uzlabota: )).

Šķiet labs man:)

bhanuprasad1981
29-04-10, 05:44
robots.txt bija vietā pēdējo 3 mēnešu laikā tā, ka nevar izdot: (īstas URL ir samazinājies.

vBET
29-04-10, 22:25
robots.txt bija vietā pēdējo 3 mēnešu laikā tā, ka nevar izdot: (īstas URL ir samazinājies.

Sorry - es pārprata vienu no mūsu iepriekšējās atbildes - Es domāju, ka jūs tikko mainīts robots.txt - tas būtu iemesls satiksmes izmaiņām. Vai tiešām jums nav nesen izdarītās izmaiņas robots.txt - lūdzu, pārbaudiet faila modificēšanas datums.

Tas joprojām šķiet iemesls pazūd lapas no indeksi. Plese ņemiet vērā, ka Google ir nemainot tās indeksi immediatelly. Un 2-3 mēnešu periods reakcija vietnes izmaiņu ir standarta.

Vai jūs varat noteikt, kuras lappuses pazūd no indeksa - kā es ceru, ka tie ir lapas bloķē robots.txt un jūs varat būt mierīgs. Tātad, lūdzu, noteikt, kas izzūd - varbūt vienkārši notiek tas, ko jūs lūdza, bloķējot lapas robots.txt.

badawidollah
21-05-10, 12:44
i got šo problēmu too ..
tā pati problēma mums ir
mans rādītājs samazinājies no 134,000 līdz 128,000
un ieguva e-pastu no Google, piemēram, jūsu

manu sitemap ģenerators nedarbojas šajā vbet

vBET
22-05-10, 23:14
i got šo problēmu too ..
tā pati problēma mums ir
mans rādītājs samazinājies no 134,000 līdz 128,000
un ieguva e-pastu no Google, piemēram, jūsu

manu sitemap ģenerators nedarbojas šajā vbet

Vai jūs atstāti atmatā instrukcijām, kas dotas šo pavedienu? Lūdzu, ņemiet vērā, ka Google redzēt lielāko daļu no neatbilstošās lapās, kā satura dublēšanos (ti, loceklis lapas, callendar, utt.). Šī iemesla dēļ ir vise bloķēt to pirms Google uzskatīs to šādā veidā. Lūdzu, izmantojiet robots.txt, lai bloķētu nozīmes saturu, un atzīmē, ka vairāki indeksē lapas būs uz leju, jo bloķēts lapas tiks izņemta no indeksa, kas ir gaidīts un labs.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations