PDA

View Full Version: Atrisinātas VB4 nav aktīvi tulkošanas ziņojumu



Jesh
21-04-10, 17:29
I ievietojis testa ziņojums, kas vācu jaunu tēmu par manu forumu: http://www.coinforums.com/forum/f65/translation-test-267/

Bet tas paliek vācu, neparāda tulkojumu automātiski, piemēram, šeit. Vai es miss iestatījums?

Jesh
21-04-10, 17:50
Ak, es esmu tik stulba! Es nezināju, tas ir atkarīgs no "Default Language".

: (Stupid me.

Atvainojiet!

vBET
22-04-10, 14:05
Ne tikai - jūs varat arī iestatīt automātisko valodas noteikšanu Google iespējas:) Šī iespēja strādās visi lietotāji - nav svarīgi, viņi noteikti to noklusējuma valodu, vai ne. Arī tas ir vairāk darbības rezultātu dārga, jo katru jaunu ziņu Google tiek jautāts par savu valodu, bet tas dod lieliskus rezultātus.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1