PDA

View Full Version: Atrisinātas Problēmas ar vBet (vBadvanced / tukšas lapas)



contemptx
20-04-10, 15:50
Ok,

Im ir dažas nopietnas problēmas ar instalētu šo mod.

Im nav Newbie, kad runa ir uzstādot mods, un es esmu uzrakstījis custom mods, bet tas ir bojāts kaut ko.

Esmu sekojis guide pāri un lasīt, izmantojot FAQ, bet, šķiet, nevaram uzzināt, kāpēc mana vieta vairs nedarbojas pareizi.

Man instalēta mod uz cardshare.tv

Man ir vBadvanced setup saknes
. Htaccess in / root pārorientējot no non-www uz www

Man ir vBulletin instalēta uz / forums

Im arī darbojas vbseo & sitemap

Es edited failus un. Htaccess kā prasīts, vietu, tad semmed, darbojas,

Tomēr es devos, lai apskatīt pavedienu, un es tikai iegūt tukšu lapu.

Es arī pārbauda tikai gatavojas www, un es saņēmu tukšu lapu.
Es tad ieliek htaccess edited vērā / root.. Htaccess

Šī fiksētas tukšā lapā, tomēr, kad uzklikšķinot tulkot, šī ir apstrādāti, bet pievienotās forums vērā url, lai gan tā nav pārtraukuma neko tā tikai šķiet nedaudz dīvaini?

Es tad ļāva karogi uz forumu, tie uzskatāmi liecina par naudas soda / forum, bet man bija, lai kopētu attēlu mapi manu / root un mainīt iestatījumus, lai pielāgotu un manuāli pievienot varible, lai tas rādītu vbadvanced lapā.

Tātad, kā jūs varat redzēt im dažus jautājumus.
Es arī mēģināju atslēgt spraudnis, lai iegūtu vietu darbojas pareizi, bet tā joprojām ir tas pats, tāpēc es būs iet atpakaļ un atsaukt manus.

Es patiešām ceru, ka kāds varētu viesa nelielu skaidrību par maniem jautājumiem, kā es esmu dzirdējis daudzas labas lietas par šo mod, un tiešām vēlētos, lai saņemtu to izmanto.

contemptx
20-04-10, 16:55
OK,

Pēc vairāk tinkering man ir izdevies iegūt pirmajā lapā (vbadvanced) pārrēķinot, diegi tulkojot tāpēc lielākā daļa no jautājumiem ir noteikta.

Tomēr vienīgā lieta, lai gan joprojām ir svarīgs jautājums.

Default Language strādā kā tam vajadzētu

Taču

Ja jūs noklikšķiniet tulkot mājas lapā un tad noklikšķiniet forumos, jūs tiekat novirzīts uz mājas lapu.

Ja Jums ir par forumu indeksu un noklikšķiniet tulkot, jūs tiekat novirzīts uz mājas lapu.

Ja Jums ir par forumu indeksu un goto diegu un noklikšķiniet tulkot, jūs tiekat novirzīts uz mājas lapu.

Bet, ja jūs noklikšķiniet pavediens no mājas lapas (vbadvanced) to tulkos.

Šī ir problēma ar / root. Htaccess iestatījumiem, tomēr es esmu mēģinājis rediģēt tiem, bet tad es tikai iegūt tukšu mājas lapā.

contemptx
20-04-10, 17:38
Šī ir mana. Htaccess atrodas / forum




# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)

#RewriteBase /forum/

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.cardshare\.tv
RewriteRule (.*) http://www.cardshare.tv/forum/$1 [L,R=301]


RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]


#RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]


RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]



contemptx
20-04-10, 18:02
Es aizmirsu pieminēt, im izmantojot šādas versijas:

vBet: 3.3.2 (nopirkts šodien)
vBulletin: 3.8.0
vbSEO: 3.3.0

contemptx
20-04-10, 18:12
Woo Hoo! - Fiksētā.

Tas nāca uz leju, lai vBet iestatījumi.

Noņemts: Forums direktorija: / forum
Set: Forums galveno domēnu: CardSharing Card Sharing Forum Serveri CCcam Newcamd GBox Dreambox (http://www.cardshare.tv)

Tagad viss, šķiet, darbojas labi, es izvērtēju savu portālkartes un redzēt, kā lietas iet.

contemptx
20-04-10, 22:16
Update:

sitemap ir paplašināta par vairāk nekā 1.5million URL, ļaus jums zināt, kā, kas izpaužas, līdzko sitemap tās iesniegto nākamo.

Es tikko pamanīju lietotājs posting, kas šķiet nedaudz dīvaini?

Sveiki sveiki! - CardSharing Card Sharing Forum Serveri CCcam Newcamd GBox Dreambox (http://www.cardshare.tv/forum/general-discussion/39669-hello-hello.html)

viņš ir norīkošanu angļu valodā, vai arī tā šķiet, tomēr tā parādot viņam nosūtīšanas nav angļu valodā un to rādīt, tulkošana uz angļu valodu?

hotslot
20-04-10, 23:02
frants Es ceru, ka Jūs saņemsiet to rakstainas out .. Vai darbiniekiem nav atbildēt šeit tuvumā?

vBET
21-04-10, 02:07
frants Es ceru, ka Jūs saņemsiet to rakstainas out .. Vai darbiniekiem nav atbildēt šeit tuvumā?

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu produkts tiek izmantots klientus no visas pasaules. Mēs varam būt liels laiks atšķirības. Ja vēlaties atbildi uz jūsu jautājumu tieši atvērt jebkuru pavediens vēlaties par šo forumu. Paldies:)

vBET
21-04-10, 02:15
Woo Hoo! - Fiksētā.

Tas nāca uz leju, lai vBet iestatījumi.

Noņemts: Forums direktorija: / forum
Set: Forums galveno domēnu: CardSharing Card Sharing Forum Serveri CCcam Newcamd GBox Dreambox (http://www.cardshare.tv)

Tagad viss, šķiet, darbojas labi, es izvērtēju savu portālkartes un redzēt, kā lietas iet.

Priecīgs jums jārīkojas tā. Es redzu, ka mūsu noteikumi par vBET ir nepareizi. Mūsu instrukcija saka, ka, ja jūsu forums izmanto apakšdirektorijā ar URL, tad jums ir mainīt pirmajām 2 noteikumiem. Jums izdevās strādāt, mainot citos sastāvos, kas nav ieteicami, bet joprojām strādā - ja jums atrast viss ir OK - vienkārši atstāt to kā tas ir. Ja nē, tad, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs Jums palīdzēsim ar konfigurāciju:)

vBET
21-04-10, 02:21
Es tikko pamanīju lietotājs posting, kas šķiet nedaudz dīvaini?

Sveiki sveiki! - CardSharing Card Sharing Forum Serveri CCcam Newcamd GBox Dreambox (http://www.cardshare.tv/forum/general-discussion/39669-hello-hello.html)

viņš ir norīkošanu angļu valodā, vai arī tā šķiet, tomēr tā parādot viņam nosūtīšanas nav angļu valodā un to rādīt, tulkošana uz angļu valodu?

Jā - ir lang bbcode lieto nepareizi - vienkārši rediģēt pastu un noņemt lang BBCode. Visticamāk, šis happed jo lietotāja būt nepareiza iestatītās noklusējuma valodas viņa lietotāja CP.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka vBET ir vairākas iespējas, kā lai atzīmētu ziņu valoda:
- Manuāli pievienojot lang BBCode
- Automātiski, nosakot lietotāja noklusējuma valodu Lietotāja CP
- Automātiski automātisko valodas noteikšanu (jums ir pārvērst to par Google iespējām sadaļā)

Par out forumi mēs izmantojam pēdējais, jo tas novērš pret lietotājs nepareizi iestatījumi. Ar šo stratēģiju katru reizi, kad jauns ziņojums nāk Google tiek jautāts par to valodu un vBET automātiski atzīmē ziņojuma valoda (ja Google ir pārliecināts, ka nepietiek - arī konfigurējams).

contemptx
21-04-10, 12:35
Mājas lapa Tulkotājs = OK
cardshare.tv / TL /

Taču / forum rāda, kā šī:
cardshare.tv / TL / forum /


Es vēlētos, lai parādītu, piemēram:
cardshare.tv / forum / TL /

Bet es aprunāt, šķiet, strādā, kā to izdarīt, nesalaužot kaut ko.

Arī skatoties pēc tā izņemt / forum / pilnīgi.

piemēram cardshare.tv/tl/cccam-exchange-local/27526-lokal-sport-sky-alemanya-lahat-ng-hd-s.html

un tas rada dažus attēlus, lai netiek rādīta pareizi.


Ja jūs varētu man palīdzēt izlabot šo tas būtu daudz appreciated.

Es pamanīju, jūs kaut ko teica par modifiying pirmajām 2 noteikumus ... Piemērs?

Paldies

vBET
23-04-10, 03:24
Labi, tāpēc - jums ir nepareiza konfigurācija.

Lūdzu, konfigurējiet galvenās iespējas pienācīgi. Set forums direktorijā, tukšu domēnu (tur ir rakstīts, lai izmantotu tikai tad, kad apakšjomās tiek izmantotas), kas pienācīgi noteikumi attiecībā uz htaccess forumā direktorijā (jums ir piemērs šeit:. Http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet -integration-other-plugins/97-vbseo-integration.html ja jums ir nepatikšanas nosūtīt savu faktisko. htacces saturu, un es jums jālabo viens).

Tātad šis ir sākums - padarīt forumā tulkojumus strādā pareizi. Kad tas ir OK, jo visu līniju, tad sākt integrējot citas detaļas - piemēram, lapām ārpus foruma, ko atbalsta vB: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post54

Vai vbadvanced integrāciju. Šeit ir saite uz vbadvanced dinamiskums:
Ņemiet vērā, ka ne visi vbadvanced produktu integrācija ir atbalstīta tieši tagad - tāpēc, lūdzu, ir īpaša.

Lūdzu, pirmā daļa, pēc tam citiem. Jums nebūs tas strādā citā veidā. Base ir: foruma tulkojums strādā. Tad jums ir gatavi integrēt citas daļas.

Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums:) Tāpēc lūgt, dot faktisko stāvokli un tā tālāk. Ja Jums šķiet, labāk, ka kāds to izdarītu jums - izcilnis pirkt http://www.vbenterprisetranslator.com/upgrade-service.php, un mēs izdarīsim Jūsu vietā. Pirms jūs domājat par buing to - lūdzu, tikai papuves precīzi visas instrukcijas, - mēs darīsim tieši tāpat, ja jūs pērkat uzlabot pakalpojumu, mēs, tikai papuves rokasgrāmatu ...

contemptx
23-04-10, 13:16
Es esmu iegādājies uzlabot un ceru dzirdēt no jums drīz.

Es mēģināju iestatīšanas / forum un noņemot jomā un centās vairākus citus iestatījumus, tomēr tas izraisīja pavedieni tulkojumā, lai atgrieztos mājas lapā.

Es pieņemu, tas ir saistīts ar / root. Htaccess un / forum. Htaccess

vBET
23-04-10, 18:17
Es esmu iegādājies uzlabot un ceru dzirdēt no jums drīz.

Es mēģināju iestatīšanas / forum un noņemot jomā un centās vairākus citus iestatījumus, tomēr tas izraisīja pavedieni tulkojumā, lai atgrieztos mājas lapā.

Es pieņemu, tas ir saistīts ar / root. Htaccess un / forum. Htaccess

Mēs got vienu uzlabot pakalpojumu bez atbildes, kurām ir piekļuve datiem, - mēs sūtīt vēstules ar pārējiem. Ja tas ir jums, lūdzu, atbildi:) Mēs nevaram veikta atjaunināšana nav pieejams;)

vBET
24-04-10, 18:19
Atrisinātas:) Viens no jautājumiem, kuriem konstatēti vBAdvanced CMPS integrācija - arī atrisināt un risinājums tiks iekļauts nākamajā presei - tā darbosies bez izmaiņām.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1