PDA

View Full Version: Atrisinātas Trouble pēc CMS tikai VB modernizācijas



brubros
14-04-10, 05:18
Man bija vBulletin atbalstu uzlabot manu uzstādīšana, lai 4.0.3 šodien. Tagad, kad es noklikšķiniet uz tulkojumu karoga CMS es saņemšu bojātu saiti kļūda. Piemēram, ja es noklikšķiniet uz Somijas karogu tulkošanas Google Chrome ziņojumus bojātu saiti un iesaka kļūda var atrast šeit: / forum / vbet_flag-/ forum / fi / content /

Kad es noklikšķiniet uz Somijas karogu Forum displejs, tomēr, pienācīgas tulkošanas parādās.

Ieteikumi? Paldies!

vBET
14-04-10, 23:08
vBET netika testēts uz 4.0.3 vBulletin yet. Diemžēl vB komanda izmaiņas daudzas lietas, ko var izraisīt blakusparādības, piemēram, kas jums ir tagad. Mēs testa vBET saskaņā ar 4.0.3 vB rīt un meklēt iemeslu.

Arī varētu lūdzu sniegt mums to URL uz lapu, kur tas notiek?

vBET
03-05-10, 22:52
Cik es atceros tas bija atrisināta ar PM - jautājums slēgts.

VGF
20-05-10, 01:06
Man ir līdzīga problēma ... kā tā tika atrisināta?

brubros
20-05-10, 05:26
Mans tulkojums ir pārtraucis strādāt ar CMS, kā arī vēlreiz. Tā šķiet, darba fine forumos. Es neesmu modernizētas kādu daļu no vietas, ne arī jebkuras veidnes izmaiņas kopš tā pēdējo reizi ir strādājuši.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1