PDA

View Full Version: Atrisinātas Nevar izveidot, rediģēt CMS Raksti w / vBET Active



heywho
28-03-10, 23:44
Hi. Tēma saka, ka tā. Nezinu, kur ir problēma.

Just modernizētas vBET UN vBulletin pašreizējās release. Bija problēmas pirms tam. Turn vBET off, un VB darbojas kā paredzēts. vBET darbi Forums.

Neizmantojot SEO ...

jebkuru palīdzību, welcome. Paldies

vBET
29-03-10, 15:36
Just pārbauda mūsu testa instancē, un nevar reproducēt jautājums - tas darbojas.

Lūdzu PM man piekļuves informāciju, lai Admin CP un FTP - es pārbaudīt un atrisināt to savā pusē.

Lūdzu, pastāstiet mums, kā blogus uzvedas. Man ir aizdomas, ka dažām īpašas konfigurācijas (piemēram, jūsu), mums garām, lai iekļautu vBET failu gaitā pieprasījuma novērtēšanā. Bet vai to pārbaudīt. Tāpat, lūdzu, ievērojiet, ka jums nav izmantot jebkuru rediģēšanas opcijas NVUS tulkoto lapu. To atbalsta Foruma un blogus, bet ir bezjēdzīgi CMS (jo šādus izstrādājumus ir rakstīti tikai ar uzticamu vietni darbinieku dzimtajā forumā valodā). Vai jūsu jautājumu pastāv normāls (nav tulkots) CMS lapas?

heywho
29-03-10, 22:38
Just pārbauda mūsu testa instancē, un nevar reproducēt jautājums - tas darbojas.

Lūdzu PM man piekļuves informāciju, lai Admin CP un FTP - es pārbaudīt un atrisināt to savā pusē.

Lūdzu, pastāstiet mums, kā blogus uzvedas. Man ir aizdomas, ka dažām īpašas konfigurācijas (piemēram, jūsu), mums garām, lai iekļautu vBET failu gaitā pieprasījuma novērtēšanā. Bet vai to pārbaudīt. Tāpat, lūdzu, ievērojiet, ka jums nav izmantot jebkuru rediģēšanas opcijas NVUS tulkoto lapu. To atbalsta Foruma un blogus, bet ir bezjēdzīgi CMS (jo šādus izstrādājumus ir rakstīti tikai ar uzticamu vietni darbinieku dzimtajā forumā valodā). Vai jūsu jautājumu pastāv normāls (nav tulkots) CMS lapas?

Es PM jums informāciju.

Tas bija mēģina radīt jaunu pantu, vai arī rediģēt "default" CMS saturs angļu valodā - pašā situācijā gan - vienkārši atvelk pilnīgi tukšu lapu, neviens redaktors vai parastā CMS menedžeris - nebija rediģēšanas neko tulkot. Es piekrītu -, ka jāveic kāds, kurš prot valodu. ; ^)

Es tikko pārbaudīta to. vBET izvēlne neparādās CMS blogus, un tas nav strādā forumos. Es mēģinu tulkot tas velk foruma mājas lapa

Pirms jaunināšanas vBET bija tulkojot Blogs, Forums, GUI, Klasificēta reklāmas

vBET
31-03-10, 14:59
Just bija tur un atzīmēja, ka jūs izmantojat veco vBET 4.1.0 versiju. Lūdzu, atjauniniet pirmais jaunāko versiju (vBET 4.2.1 - ir papildu integrācijas solis skatīt šeit, lai uzzinātu Ja jaunākā versijā tas tomēr notiek, lūdzu, sniedziet mums zīmi, un mēs rīkoties ar šo:)

heywho
02-04-10, 01:08
Doh .... augšupielādēto saturu "Augšupielādēt" mapē, bet aizmirst, lai pārlādētu jauno. xml failā produktos ... works fine tagad

Tas darbojas naudas sodu tagad, lielisks kā Faktiski. Visas valodas es esmu varējis pārbaudīt ziņoja, ka, lai gan tulkojumi dažreiz a tad neveikli - spēju izprast saturs ir tur. Pat hindu valodā. Joprojām ir nepieciešams, lai pārbaudītu persiešu, arābu un ķīniešu un japāņu - bet ir lielas cerības. Great produkta jums guys ... visi testētājiem līdz šim bijuši ļoti iespaidu

Viens jautājums. Vai ir iespējams saņemt nolaižamajā izvēlnē uz CMS, un blogus, kā arī, vai man nepieciešams atsaukties uz karogiem

Paldies

vBET
02-04-10, 03:27
Viens jautājums. Vai ir iespējams saņemt nolaižamajā izvēlnē uz CMS, un blogus, kā arī, vai man nepieciešams atsaukties uz karogiem

Paldies

Lūdzu spēlējiet ar pielāgotu vietu par to. Arī jūs varat atvērt jaunu funkciju pieprasījumu un mēs strādāsim par celtniecību šķīdums nākamo atbrīvošanu:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1