PDA

View Full Version: Atrisinātas pārslodzes pārslodzes



badawidollah
27-03-10, 02:23
mans forums aprunāt piekļūt tagad

pārslodzes pārslodzes

badawidollah
27-03-10, 02:29
vēl viens jautājums

mans indeksu nosaka pārāk tāpat kā pirms (tas notiek, kad es instalēt vbet 2.4.1 un atpakaļ uz normālo pēc i atinstalēt vbet pēc pāris dienā)

badawidollah
27-03-10, 02:29
NusantaraKu Malaysia Indonesia forums (http://www.nusantaraku.org)

badawidollah
27-03-10, 02:35
sveiki ************************************************* ***********..
kur ir admin??

badawidollah
27-03-10, 03:59
stili ok tagad pēc 1 stundas i atinstalēta VBET.

bet joprojām pārslodzes
Huh

badawidollah
27-03-10, 05:08
vēl nav komanda šeit

badawidollah
27-03-10, 10:48
RewriteEngine On

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php vbet_lang =? $ 1 & novirzīts = / forum / [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php vbet_lang =? $ 1 & novirzīts = / forum / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (AdminCP / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((arhīva /)?(.* \\ php (/.*)?))$. Vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}-f!
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (AdminCP | modcp | clientscript | cpstyles | attēli) /
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteBase / forum /

RewriteCond% {HTTP_HOST}! ^ Www \\. Nusantaraku \\. Org
RewriteRule (.*) http://www.nusantaraku.org/forum/ $ 1 [L, R = 301]

RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml |..? Txt) (\\ GZ))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php sitemap = $ 1 [L]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (AdminCP / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
RewriteRule ^ ((arhīva /)?(.* \\ php (/.*)?))$. Vbseo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}-f!
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} /! (AdminCP | modcp | clientscript | cpstyles | attēli) /
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]

vBET
27-03-10, 14:53
mans forums aprunāt piekļūt tagad

pārslodzes pārslodzes

Lūdzu skatīt veiktspēju padomi:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html

Īpaši confider atbalstu mazāk valodās sākumā, ja jums ir liels forums, bloķēt neatbilstošās lapās ar robots.txt un vissvarīgākais - stay in touch - Nākamajā nedēļā mēs atbrīvot jaunu versiju ar patiešām lielu veiktspējas uzlabojumi. Ja jūs tikko instalēta vBET jūs pat varat apsvērt, lai izslēgtu to un gaidīt, lai šo jauno versiju (mēs, daudz algoritma izmaiņas tur, un atbrīvoties no nosprostojumiem saitēm tulkojums). Nedariet to, ja jūs izmantojat vBET uz ilgu laiku - jūs varat zaudēt savu SEO tad.

vBET
27-03-10, 14:56
NusantaraKu Malaysia Indonesia forums (http://www.nusantaraku.org)

Kā es redzu, tagad tā strādā ātri:) Vai jums vēl joprojām ir jautājums?

Arī - lūdzu, ņemiet vērā, ka vBET ir īpaša iespēja aktivizēt tulkojumu vB ziņas mainīts uz JavaScript, vBSEO. Jūs atradīsiet to Misc sadaļā:)

badawidollah
27-03-10, 16:30
Kā es redzu, tagad tā strādā ātri:) Vai jums vēl joprojām ir jautājums?

Arī - lūdzu, ņemiet vērā, ka vBET ir īpaša iespēja aktivizēt tulkojumu vB ziņas mainīts uz JavaScript, vBSEO. Jūs atradīsiet to Misc sadaļā:)


i am looking visu par pilnveidotāju, ietver VBSEO.
: P

vBET
27-03-10, 17:14
Ok:) Kā es rakstīja - jūs būsiet patiesi laimīgs par jauno versiju nākamnedēļ. Mēs veicām ļoti liels veiktspējas atšķirība ir:)

Tāpat kā jūsu serveris apstrādā to var pievienot jaunu valodu pa vienam no laika uz laiku. Tagad jūsu cache ir iepildot, lai tā būtu labāk un labāk:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1