PDA

View Full Version: Vai saturs atpakaļejošu datumu tiktu tulkota?



brubros
15-03-10, 17:43
Mana izpratne par vBET ir, ka tas automātiski ģenerētu 51 tulkojumus katrs gabals saturu, kas ir izveidots. Tas liek uzdot dažus jautājumus. Vai vBET vairs nav nepieciešams, caching, jo tulkot saturu jau pastāv visu saturu? Vēl viens jautājums man ir, kas attiecībā uz to, kad vBET 4.x ir instalēta. Vai esošā satura (saturs, kas ievests pirms vBET tika uzstādīta) tulkota 51 citās valodās, vai arī tulkojums sākas ar jaunu saturu tikai? Ja esošā satura tas automātiski tulkot 51 citās valodās, tas ir jādara, ja jūs vienkārši atveriet dokumentu un spēku atsvaidzināt vai ir citi nepieciešamie soļi? Vai ir sērijveida, ko var palaist tā vietā, lai piespiestu tulkojumu visas datubāzes? Un, kā to var noteikt, ja dokuments ir tulkots ar vBET uz 51 citās valodās? Paldies par lasījumā ar visiem šiem jautājumiem:)

vBET
15-03-10, 20:41
Nē - vBET netiek automātiski ģenerēt 52 tulkojumus par katru ziņojumu. Šī ir aizliegta ar Google TOS. vBET pārtulko uz pieprasījumu un, protams, ir, izmantojot cache, ja rezultāti jau ir kešatmiņā.
vBET tulkos visas jūsu satura - veco un jauno, jo tulkojums ir pēc pieprasījuma. Jūs varat sajust dara dažas lapas bija jau tulkota, jo pirmo tulkojumu aizņem vairāk laika (jo mums ir jāgaida, lai Google rezultāti) pēc tam tas ir daudz ātrāk. Jums nav nepieciešams piespiest atsvaidzinošu jebkādu saturu - tulkoto lapu ir atšķirīgas URL.

brubros
16-03-10, 01:36
Labi, tagad es saprotu. Es domāju, ka man bija sajaukt ar nosaukumu, kas parādās vBET mājas lapā, kad tā saka, "vBET uzreiz padara jūsu forumā ir 52 reizes vairāk satura, 52 valodās! Tas nozīmē, ka 52 reizes vairāk URL pavedieni, kas tagad apmeklē lietotājiem, kuri meklē saturu viņu dzimtajā valodā. "
Lūdzu, saprotiet, ka es esmu ļoti apmierināts ar rezultātiem, esmu jau redzam no vBET. Tomēr, kā vBET darbojas aprakstu, nozīmē, ka, ja kāds, piemēram, Spānijā, ievada Google meklēšanas vaicājumu spāņu kaut kas bija kas angļu valodā manā vietā viņi nevarēs to atrast? Atkal, es domāju, ka vBET ir revolucionārs un lielisks piemērs labas plānošanas praksi. Man vienkārši vajag būt pārliecinātiem, ka es saprotu, cik tā pilnībā darbojas. Vienkārši man esošo resursu, ja jums jau paskaidroja šo. Paldies!

vBET
16-03-10, 23:21
Apraksts stāsta, kā jūsu forums akti - un pēc tā instalēšanas vBET jūsu forums darbojas kā momentāni 52 reizes vairāk saturs:)
Google un citiem robotiem ir indeksēšanu tieši tagad jūsu tulkoto lapu un indeksus to attiecīgajās valodās. Tātad, ja kāds no Spānijas ieliks Google pieprasījums spāņu valodā, tad viņš var atrast savu tulkots saturu:)
Vai kāds no Spānijas liks vaicājumu angļu valodā, tad, protams, Google meklēs angļu saturu. Joprojām varat izmantot vBET opcijas, lai automātiski novirzīt šādu viesi, lai viņa valodā (vBET to atpazīst pēc galvenes nosūtīt ar interneta pārlūks):)
Ja jums ir kādi citi jautājumi - lūdzu, tikai jautāt:)

hotslot
16-04-10, 23:29
Vai nav googles bezmaksas tulkotājs darīt to pašu?

vBET
17-04-10, 17:28
Vai nav googles bezmaksas tulkotājs darīt to pašu?

Nē Google bezmaksas tulkotājs nebūs jums 52 reizes vairāk URL, kas ir indeksētas, un sniedz jums papildus satiksmi. Google neuzņemas tulkot jūsu URL. Google neļaus jūsu lietotāji varētu rakstīt ziņas dažādās valodās. Google tikai pārtulko. vBET atbalsta daudzvalodu sabiedrību, un sniedz jums labāku SEO.

hotslot
18-04-10, 02:34
Es piekrītu, es būs pērk ļoti drīz.

Tomēr man bija draugs nesen iegādāties šo "4 days ago" un viņš vēl redzēt jebkurš indeksē lapas dažādās valodās, pat par Google dažādās valstīs meklētājprogrammas.

VGF
18-04-10, 16:07
Tomēr man bija draugs nesen iegādāties šo "4 days ago" un viņš vēl redzēt jebkurš indeksē lapas dažādās valodās, pat par Google dažādās valstīs meklētājprogrammas.

Dude, kas parasti ilgst nedēļām, ja ne mēnešus. Tās ir kopējas zināšanas par cilvēku, kas ir par meklētājprogrammas optimizāciju.

Arī es personīgi nevarētu pat ieteiktu lejupielādēt šo, ja Jums ir vbSEO kā labi. vbSEO padara URL meklētājprogrammu draudzīgs .... un vBet padara jūsu forumā nolasāmi visās valodās un arī indeksi tos daudz vairāk meklētājprogrammas no visas valsts.

Kad meklētājprogrammu atzīst par jūsu lapas saturu ir pieņemams viņu meklētājprogrammas (valodas), viņi pieņems tos collas

vBET
18-04-10, 22:54
Arī es personīgi nevarētu pat ieteiktu lejupielādēt šo, ja Jums ir vbSEO kā labi. vbSEO padara URL meklētājprogrammu draudzīgs ....

vBulletin 4.x ir biļetenā draudzīgs URL funkcionalitāti - jums nav nepieciešams vBSEO par šo vairs. Protams, ir atšķirības starp konfigurācijas iespējas dzimtajā vBulletin draudzīgs URL un vBSEO URL.

hotslot
20-04-10, 22:59
Dude, kas parasti ilgst nedēļām, ja ne mēnešus. Tās ir kopējas zināšanas par cilvēku, kas ir par meklētājprogrammas optimizāciju.

Arī es personīgi nevarētu pat ieteiktu lejupielādēt šo, ja Jums ir vbSEO kā labi. vbSEO padara URL meklētājprogrammu draudzīgs .... un vBet padara jūsu forumā nolasāmi visās valodās un arī indeksi tos daudz vairāk meklētājprogrammas no visas valsts.

Kad meklētājprogrammu atzīst par jūsu lapas saturu ir pieņemams viņu meklētājprogrammas (valodas), viņi pieņems tos collas

Es nedomāju, ka tā ir patiesība. Šīs mājas lapas ir augsts PR reitingu un ir online 10 gadus.

Im diezgan pārliecināts, ka tur patika Google.

Warm Regards

vBET
21-04-10, 01:44
Lūdzu, ņemiet vērā, ka vBET nav nekā kopīga ar ātrumu lapas indeksāciju Google. Tas ir atkarīgs tikai no Google - jūs varat vienkārši izteica priekšlikumus par sitemap.xml.

Lūdzu, pārliecinieties, ka Jums nav aizklāta tulkoto lapu ar vērtīgu saturu, robots.txt (joprojām - tas ir ieteicams bloķēt nozīmes tulkoto lapu, piemēram loceklis lapas utt.)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1