PDA

View Full Version: Atrisinātas Problēma kodēšanas tulkošanas pēc update 4.9.2



Vetall
04-05-18, 18:26
Sveiki!

Pēc jaunināšanas 4.9.2 tulkojums no Ukraiņu valodas ir kļuvusi par:


\u0414\u0432\u0438\u0433\u0443\u043d\u0438

: Sajaukt:

vBET
07-05-18, 07:36
Lūdzu sūtīt vairāk informāciju par šo jautājumu. Tas ietekmē veco tulkojumi vai tikai jaunas? Kas tulkošanas pakalpojumu sniedzēju jūs izmantojat? Lūdzu, norādiet vietrādi URL, lai jūsu lapas, kur mēs varam redzēt to.
Jūs varat novērot to uz mūsu serwer? Ja jā, tad kur?

Vetall
07-05-18, 07:42
1. Izmantoju Yandex Translation API with vBET
2. Pamanīju tādu kodējumu (\u0414\u0432) tikai attiecībā uz jauno tulkojumu.
3. Откатил vBET līdz 4.9.1 - tur tādu problēmu nav.

vBET
07-05-18, 22:28
Paldies par informāciju. Mēs centīsimies, lai vairotos uz mūsu pusi un atrisinātu problēmu. Ja mums būs problēmas ar kļūdu pārpublicēšana es nosūtīs jums vēl daži jautājumi (I didn ' t get URL uz lapu, kur es varu redzēt jautājums - tas būtu ļoti userfull, jo es varētu izmantot, precīzs teksts jums ir problēmas ar).

vBET
08-05-18, 16:33
Es tikai izteicu dažas pārbaudes, un mūsu pusē tas izskatās LABI. Es arī, salīdzinot kodu no 4.9.2 un 4.9.1 laidieniem, un nav nekādas izmaiņas tulkošanas kods (mēs mainīt konfigurācijas - jaunu valodu pāriem; un daži maz lietas produkts failu). Es jums PM, lai jūs mēģināt pavairot jūsu pusē.

UPDATE: es redzu, jautājums tagad ir mūsu pusē. Tas ir tikai par dažiem tekstiem, nevis visu tulkojumu. Šķiet, ka tas ir tikai par tēmu. Mēs jums rīkoties ar to un nosūtīt jums informāciju :)

UPDATE 2: es dažas pārbaudes, un šķiet, ka jautājums ir, kad tas tiek tulkots formā, krievijas, ukrainas (nav problēmu ar to, tulkojumā no angļu valodas). Visticamāk, vBET sūta datus nepareizā kodējumā, un ka ir iemesls, kāpēc rezultāti ir nepareizi. Es pārbaudīju, tā arī 4.9.1 un tas pats jautājums, kas notiek, notiek. Vai esat pārliecināts, ka jūsu pusē, lai 4.9.1 tas ir OK? Tas ir būtiski, jo man ir nepieciešams, lai atpazītu, vai problēma ir ar mūsu kodu izmaiņas vai kaut kas ir mainījies, par Yandex pusē.

vBET
09-05-18, 09:21
Vēl viens update - saskaņā ar jūsu testus, tur ir nekas nepareizs ar Yandex tulkojumi. Skatoties uz atšķirībām starp vBET 4.9.1 un 4.9.2. visticamāk problēma ir ar Apertium tulkotājs, jo 4.9.2 mēs pievienot jaunu valodu pāris no ru uz uk. Jūs rakstījāt, ka jūs, izmantojot tikai Yandex. Lūdzu, apstipriniet ir šī informācija ir pareiza. Mēs nevaram atkārtot jautājumu par Yandex tulkotājs, un tagad mēs cenšamies darīt to uz Apertium.

Update: Appertium arī, šķiet, nav problēmu. Vai jūs, lūdzu, sazinieties ar mums pa PM, lai saņemtu sīkāku informāciju?

Update 2: mēs esam nevar atkārtot jautājumu par mūsu testēšanas vide, bet šeit tas ir, reproducēt katru reizi. Varbūt vB versija jautājumiem šeit. Lūdzu, sazinieties ar mums pa PM.

vBET
09-05-18, 11:40
Šobrīd, kad mēs atklājām šo problēmu cēlonis. Kad Apertium tiek izmantots UTF-8 datu bāzes kodēšanas tad mēs nosūtīt vaicājumu atšķirīgs formāts un ieguva šos \u atbildes. Ja datu bāze atrodas citā vidē, tad nav problēmu ar to. Mēs atjaunināt mūsu kodu šajā gadījumā rīkoties atbilstoši un risinājums tiks publicēts šeit.

vBET
09-05-18, 16:28
Šķiet, esam atraduši risinājumu problēmai. Mēs vēlamies, lai pārbaudītu to attiecīgi arī nav UTF-8 datu bāzes, lai izvairītos no problēmām ar dažādu kodējumu. Risinājums tiks iekļauti nākamo izlaišanas. Līdz tam, jūs varat palikt ar vBET4.9.1 vai izmantot vBET4.9.2 ar Apertium invalīds, vai izmantot vBET4.9.2 ar invaliditāti Apertium tikai ukrainas (nepieciešams mainīt konfigurācijas failus).

Lūdzu, ņemiet vērā, ka jau sadalīti tulkojumu nevar remontēt automātiski. Tie ir jāmaina manuāli, izmantojot manuālo tulkošanas atbalsta, vai izņemti no datu bāzes.

vBET
10-05-18, 08:51
Pārbaužu laikā mēs atklājām, ka nav UTF-8 datu bāzes Apertium nepadara tulkojums no krievu uz ukraiņu, vienkārši atgriež teksta ar dažām izmaiņām. Tas ir mūsu vaina - mēs nosūtīt tekstu nepareizs formāts. Tas tiks labots drīz.

vBET
22-05-18, 10:57
Mums jau ir risinājums, lai šo problēmu. Tā tiks iekļauta nākamajā presei.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1