PDA

View Full Version: Atrisinātas Kļūdas, uzstādot



The Slug
23-06-17, 20:48
Hi, man ir tikai modernizētas manu licenci, un mēģināju instalēt jūsu 4.9.1 uz manu forumu, kas darbojas PHP7 SQL 4.2.5 un katru reizi, kad mēģinu importēt to saņemt šādu kļūdas.
Es neesmu scripter no saprotu, SQL tik tiešām esmu ar zaudējumiem, ko tas nozīmē,

Jūs varat palīdzēt, lūdzu?




Importējot Preci, Lūdzu, Pagaidiet,...

[:]

Zvanīt, lai undefined function mysql_num_rows() uz līnijas 10 /homepages/5/d379500424/htdocs/Forum/includes/adminfunctions_plugin.php(1201) : eval () " d kods
#0 /homepages/5/d379500424/htdocs/Forum/includes/adminfunctions_plugin.php(1201): eval()
#1 /homepages/5/d379500424/htdocs/Forum/admincp/plugin.php(1755): install_product(' #2 {galvenais}


Fatāla Lietotāja Kļūdas: Zvanīt, lai undefined function mysql_num_rows() uz līnijas 10..../includes/adminfunctions_plugin.php(1201) : eval () " d kods ..../vb/vb.php on line 286
Izsekošanas Dati:
#1 : vbstop() sauc ..../includes/class_core.php on line 6089
#2 : vbulletin_error_handler() sauc par līniju
#3 : trigger_error() sauc ..../vb/vb.php on line 286
#4 : vB::handleException() sauc par līniju

Var Tips:
[ NULL ]

Var Dati:
null


Tas nav rādīt manu plugins, tāpēc, šķiet, ir vairāk nekā rakstīts manas lietas, bet neizdevās, lai pilnībā instalēt, tāpēc es nevaru noņemt to, nu!

Paldies

Marcin Kalak
24-06-17, 11:14
Quick Fix uz šo jautājumu:

Atvērt failu do-not-upload/product-vbenterprisetranslator.xml
Atrast kods:


if (!mysql_num_rows($exists) ) {

To aizstāt ar kodu:


if (!mysqli_num_rows($exists) ) {


Šis jautājums tiks noteikts nākamā release.

The Slug
26-06-17, 14:19
Hi, Paldies par ātru atbildi.

Man ir meklēt failu, piemēram, jums ir teikts, bet man nav kaut kas manā failu, kas izskatās kā tas, ko jūs esat ievietojis.
Skaidrs, ka jūs zināt labāk nekā man, bet es tikai nesaprotu, kādas ir jūsu lūdzot, lai šajā XML failā.
Man ir meklēts par vairākiem dažādiem jautājumiem un nav konstatēts, ka kodu do-not-upload/product-vbenterprisetranslator.xml

Jūs varat ieteikt lūdzu? Es varu kopēt kodu šeit, ja jums patīk?

Paldies Ian

The Slug
26-06-17, 15:11
Hi, man ir izmantoti citu redaktoru, un tagad atrast failu un mainīt. Tagad man ir nepieciešams, lai setup vadības paneļa, bet tas izskatās instalēt tagad.

Paldies par jūsu palīdzību.

Marcin Kalak
26-06-17, 16:44
Es esmu priecīgs, ka es palīdzēja jums.

The Slug
29-06-17, 17:13
Žēl apnikt jums..

Bet es vienkārši nevar iegūt šo darbu.

Es esmu izlasījis instalēšanas instrukcijas, un ir pievienoti visi API, izņemot Google.
Kad es noklikšķiniet uz jebkura no karogi man:

PHP Brīdinājums: preg_replace (): /e modifikators vairs netiek atbalstīta, lietošanas preg_replace_callback vietā,..../includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 554

PHP Brīdinājums: preg_replace (): /e modifikators vairs netiek atbalstīta, lietošanas preg_replace_callback vietā,..../includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 324

Vai es saņemšu šo:

Vairākas Izvēles

Dokumenta nosaukums pieprasījāt (/Forum/Forum/search.php) nav atrasta uz šī servera. Tomēr, mēs konstatējām, dokumenti ar nosaukumiem, kas līdzīgas tām, ko jūs pieprasīto.
Pieejami dokumenti:

/Forums/forum.php/search.php?searchid=430182&language=h (kopējā basename)
Lūdzu, apsveriet, informējot īpašnieku, atsaucoties lapu par šķelto saites.


Mans forums ir atsevišķu mapi, ko sauc par Forumā un "Foruma katalogs" man ir /Forums

Jebkurš idejas?

Paldies

vBET
03-07-17, 11:08
Atvainojiet par kavēšanos. Mums ir pārbaudīt, kāpēc brīdinājumi, joprojām šķiet (būtu cilvēki ar invaliditāti). Mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā. Lūdzu, skatiet PM.

vBET
05-07-17, 09:25
Lūdzu, skatiet privātu ziņu - mēs gaidām, lai palīdzētu jums :)

The Slug
10-07-17, 13:03
Īsziņa nosūtīta, atvainojiet par kavēšanos Ir bijis prom.

Atbildēja uz PM.

vBET
16-07-17, 11:53
Jautājums atrisināts. Tas bija cosed ar PHP 7 atšķirības. Izmaiņas tiks iekļauti nākamās atbrīvot, jūs jau to uz jūsu serveri :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1