PDA

View Full Version: Atrisinātas Samazināt tekstu



Fabiano
24-05-15, 20:06
Es mainīja manu valodu Portugāles šeit ar vBET forums, slikti, kad es post teksts un nosūtīšanu, tiek nogriezts teksts, ne no viena gabala. Man ir 3 reizes tekstu varētu publicēt to šeit labot. Ja vēlaties, varat ievietot video, lai labāk izskaidrotu.

Marcin Kalak
25-05-15, 09:28
Mēģiniet notīrīt sīkfailus jūsu pārlūkprogrammā. Lūdzu, pārbaudiet, ka jums jautājums parādās citu pārlūkprogrammu.

Fabiano
26-05-15, 01:59
Marcin, jau attīrīti sīkdatnes, un es mēģinājis ar citu pārlūku, nez, ja es esmu tikai viens ar šo problēmu?

Marcin Kalak
26-05-15, 11:58
Neviens cits neziņoja par līdzīgu jautājumu un nevarat reproducēt to.

Marcin Kalak
05-06-15, 14:23
Šis jautājums tiks noteikts nākamā release.

Fabiano
07-06-15, 19:26
Ja que o problema será resolvido na próxima versão, vocês conseguiram reproduzi-lo. Qual é o problema que ocasiona esse corte nas mensagens?

Marcin Kalak
08-06-15, 09:43
Jautājums bija slikti kodējumu UTF datu bāzē par tulkoto lapu. Mēs strādājam pie risinājuma. Mūsu forumā problēma nevar rasties.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations