PDA

View Full Version: DBSEO darbi



siparker
14-03-14, 16:53
tikai gadījumā, ja kāds ir ieinteresēts.

Iegūt pirmo dbseo uzstādīšanas un darba

pēc tam instalēt vbet un lietot iestatījumus nav nekāda sakara ar vbseo izvēlēties parasto url

Manu jautājumu, kur es varu saņemt tukšu rezultātu un dažādas citas wierdness bija uz leju, lai vecāki instalēt, tāpēc pārliecinieties, ka esat noņēmis to pilnībā

tad pārliecinieties, ka jums ir darba tulkotājs, tas bija mans nākamais jautājums. testēšanas laikā man bija izmantots pilna kvota no yandex šajā dienā ro soemthing tā bija redzēt dīvaini jautājumi pēc tam

VBET komanda varētu jums lūdzu ir sava veida atskaites / informācijas lapa, kur ir teikts, kas tulkots un whats gatavojas būt ytranslated (ti ir rindā u.c.) kā man bija grūti norādītas, kāpēc vienkārši likās, ka lv un FR kešatmiņas vienumu tikai (kaut gan Francijas nestrādāja)

basiclaly, ja jums ir jautājums iet atpakaļ uz ieskrāpēt un sāciet no jauna

Pievienot vbet pēdējo reizi un nav haoss ar kaut ko pēc.

vBET
15-03-14, 11:35
Lūdzu, ņemiet vērā, ka vBET ļauj konfigurēt kuras valodas ir kešatmiņā. Ja jūs kešatmiņā tikai EN un FR, tad iespējams jūs izslēdzāt kešatmiņas citās valodās. Arī jūs varat manuāli, dodieties uz tulkoto lapu citā valodā, un ja tas ir tulkots (jums var būt arī ārpus kvotas tulkošanas pakalpojumu sniedzējs) tad pārbaudiet tas aiziet kešatmiņai. Arī ja Viesu kešatmiņas jāiestata atbilstošās tiesības direktoriju (Sīkāka informācija Viesu kešatmiņas aprakstā).

Lion Group
04-11-14, 05:45
Hei puiši es ievietojis citu pavedienu par šo. Es neesmu redzēt manu pavedienu, tāpēc es esmu jautājums, ja tas ir produkts ar mirušu?

Marcin Kalak
04-11-14, 14:20
Jūsu sūtījums ir izzūd mērenību. Tas ir apstiprināts un parāda to. vBET darbojas un attīstās.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1