PDA

View Full Version: Atrisinātas Atinstalēt kļūda



Kolbi
09-02-10, 21:09
Tā kā es pārslēdz uz VB4, vbet īsā laikā man ir atinstalēta. Taču, kad atinstalēt datu bāze netika dzēsti tabulas?

vBET
10-02-10, 14:50
Visi cache tabulas jāsvītro laikā ANO instalēt. Ja jums nav svītrots, tad tas ir bug tur. Mēs izskatām to. Lūdzu, noņemiet šo tabulu manuāli ar kādu MySQL klients.

Kolbi
10-02-10, 16:34
Labi, paldies:) Tātad, marta vidū, jūs varat sagaidīt VB4 versija:)?

vBET
11-02-10, 20:51
Mums ir ļoti attīstīta vBET4. Tajā brīdī vairums lietas strādā. Mums ir maz jautājumiem, iesaiņošana / izsaiņošanas teksts, URL tulkošanas IE (kas ignorē to, ko pārējā pasaule ir kā standarts;)) un, piemēram, ka stuff.

Pirmais variants vBET4 atbalstīs tīru VB4. Tad mums būs veikta īsā laika periodā 2 jaunas relīzes, kas nosaka iespējamās kļūdas un pievienot atbalstu: 1. VB4 CMS + Blog, 2. vBSEO 3,5

Tātad tie, kas neizmanto vBSEO varēs palaist vBET4 agrāk, un mēs joprojām sniegt mūsu labāko, lai atbalstītu vBSEO pēc iespējas ātrāk:) Tātad martā mēs atbalstīs to, pat ja es nevaru jums dot nekādu konkrētu datumu:)

Pirmizrādi vBET4 jābūt marta sākumā, varbūt pat februāra beigās:)

Kolbi
12-02-10, 17:46
Labi, paldies:) Tā kā es izmantot VB4 CMS + vBSEO 3,5 blog, un es būs jāgaida mazliet:)

vBET
08-05-10, 10:40
Mēs nevarējām pavairot šo jautājumu. Vai kāds var apstiprināt, tas vēl ir jaunā versija? Es zinu, ka tas var būt grūti, jo tas nepieciešams atinstalēt produktu, tāpēc ne izmēģināt to reālā forumu, bet varbūt uz testa instancē.

Jo mēs nevaram atkārtot to, ja mēs nesaņems apstiprinājumu, ka tā joprojām ir reāla, jautājums tiks slēgta.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1