PDA

View Full Version: Atrisinātas Divi jautājumi ar vBET šobrīd



Mobilyz
02-02-10, 14:42
Hi, mīlestība spraudnis, bet man ir divi jautājumi šobrīd (abi jautājumiem varētu būt saistīti viens ar otru).

Mani iestatījumi:
- Izmantojot vBSEO
- Izmantojot Google API atslēgu vBET
- Forums valoda: holandiešu
- Forums direktorija: / forum
- Galvenais domēns: tukšs
- Link tips: VBSEO_URI
- Tulkošanas saites tips: izveidot URL saskaņā ar SEO (/ lv / adrese)
- Saglabājiet + Ignorēt: tukšs

1) Pārsūtīšana
Kad es iet uz forumu un izmantot "SITEURL / forum / en /" i get novirzīts vairāk un vairāk, līdz brīdim, kad pārlūkprogramma dod kļūda (loop). Man ir izlabots. Htaccess failu un pievieno rindas par pacelt / en / bit (kā teikts tāpēc vBET uzstādīšanas instrukciju).

Ja es mainīt "Tulkošanas saites tips" iestatījumu, lai "parametrs", tulkošanas darbi naudas sodu.

To varētu vBSEO problēma vai tas ir vBET jautājums? Es nevaru salabot, un tādējādi to nevar izmantot vBET tagad (i patiešām vēlaties izmantot SEO URL).

2) vBSEO saite nosaukumus nesaņem tulkoti un palikt holandiešu valodā.

Ceru, ka jūs varat man palīdzēt (vai es būtu teikt: mums). Paldies!

vBET
02-02-10, 23:09
1) Lielākā daļa, iespējams nepareizi noteikumiem. Lūdzu, parādiet savu. Htaccess faila saturam
2) Vai Jūs veiktas izmaiņas vienā vBSEO failu kā tas ir aprakstīts readme.html integrācijas sadaļā?

Mobilyz
04-02-10, 09:59
Tas viss ir atrisināts. Paldies.

vBET
05-02-10, 12:49
Lieliski dzirdēt - izbaudīt vBET:)

Mobilyz
07-02-10, 10:05
Es atradu savu vietu, lai iegūtu daudz mazāk google apmeklētājiem un tāpēc es izmeklēšanu. Šķiet, ka Google nevar sasniegt portālkartes vairs un es varētu ne.

Es atrisināt šo, ievietojot šo pozīciju htacess augšpusē.:
RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml |..? Txt) (\\ GZ))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php sitemap = $ 1 [L]

vBET
07-02-10, 23:35
In vBET aprakstā ar vBSEO SEO saites, tas ir rakstīts likt vBET noteikumus, pirms noteikumi vbseo.php - ne agrāk Sitemap Generator noteikumus:) Lai turpmāk novērstu neskaidrības es pievieno aprakstā likt vBET noteikumiem tieši pirms noteikumus vbseo.php

Skatīt šeit:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-integration-other-plugins/97-vbseo-integration.html

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1