PDA

View Full Version: Atrisinātas Manuālās tulkošanas nav saglabāts



WF84
07-01-13, 13:07
Manuālo tulkošanu manā lapā netiek saglabāts, kad izmantojiet manuālo tulkošanu, un noklikšķiniet uz teksta, ko vēlaties, rediģējiet un saglabājiet. Sākotnējais teksts pēc atsvaidzināšanas lapu vēl joprojām pastāv...arī vbet vēsturē admincp rediģēt tur nav. Noklikšķinot uz pogas Saglabāt, ir pietiekami labi?

Marcin Kalak
08-01-13, 16:53
Jā, noklikšķinot uz pogas Saglabāt, ir pietiekami labi.
Jānotīra sīkfailus jūsu pārlūkprogrammā.
Pārliecinieties, ka tas ir ieslēgts AdminCP vBET Cache -> -> datu bāzes kešatmiņa -> kešatmiņas izmantošana datu bāzes un ir iestatīts uz īpašām AdminCP vBET Cache -> -> bāzes kešatmiņa -> Clearing Cache stratēģiju.

WF84
08-01-13, 17:23
Joprojām nav darba un zaļgani atzīme zem teksta rediģēšanas režīmā ir tur pat tad, kad es noklikšķiniet uz Atspējot manuālās tulkošanas pogu

Marcin Kalak
08-01-13, 23:01
Ko pārlūkprogrammu jūs izmantojat?

WF84
18-01-13, 09:16
Google chrome

Marcin Kalak
18-01-13, 13:32
Es testē to un rokasgrāmatu tulkot darbu mūsu forumu par šo pārlūku.
Lūdzu, PM man piekļūt informācijai Admin CP un FTP. Būs pārbaudīt, kas notiek tur:)

Marcin Kalak
12-02-13, 10:33
Nav atbildes - uzskatīts jautājums ir pagājis. Ja ne, lūdzu rakstiet šeit.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1