PDA

View Full Version: Atrisinātas VBet n o traduz minhas p ginas



Fabiano
18-12-12, 00:24
Neviens no maniem p ginas est translēšanas. Esmu vBSEO un aptvēra visas izmaiņas ir kā lūdz readme.html, t.i., abi faili ir rediģēts j vbseo, j mainīja op vBSeo un j. Htaccess mainīja manu iegūt šādā veidā: mediafire. com/skatīt /? f8dddczxmzil35z] htaccess. txtMinhas URL ir izskatīties labi, jo kad es uzklikšķiniet uz manu url tiek parādīts karodziņš, pa izvēlēto akronīms, s n p tulko lapas.Kāda ir problēma? Ko es daru nepareizi?Vai tiešām r pida atbildi, Wana

CwZpacK
18-12-12, 13:14
ir tāda pati problēma kā man:(

Marcin Kalak
18-12-12, 13:15
Lūdzu, aprakstiet savu problēmu skaidrāk vēlreiz.
Pārliecinieties, ka jūsu htaccess ir pareizas http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html#post1539 un ielīmējiet to šeit.
Http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post1729 tulkošanas pakalpojumu sniedzēji pieejamību un ielīmējiet rezultātus šeit.

CwZpacK
18-12-12, 13:22
Lūdzu, aprakstiet savu problēmu skaidrāk vēlreiz.

mani problēmu tulkot

Marcin Kalak
22-12-12, 13:39
Jautājums bija nepareizi tulkotājs Microsoft API atslēgu.

Lai iegūtu labu atslēgu, dodieties uz https://datamarket.azure.com/developer/applications. Ja nav konts, noklikšķiniet uz reģistrs un ievadiet savu informāciju, pretējā gadījumā noklikšķiniet uz Rediģēt.
Kopēt klienta ID un klienta noslēpumu.
Ielīmēt klienta ID AdminCP -> vBET -> vBET tulkošanas pakalpojumu sniedzējiem -> Microsoft Comercial Translation API atslēgu, debeszils un klientu noslēpumu AdminCP -> vBET -> vBET tulkošanas pakalpojumu sniedzējiem -> Microsoft Comercial Translation API noslēpumu, debeszils.

Jautājums atrisināts.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1