PDA

View Full Version: Atrisinātas Aizliegts google?



tavenger5
18-01-10, 17:39
Es esmu, kam problēmas ar apache procesi iestrēdzis darbā stāvoklī pēc jaunināšanas pēdējā naktī. Pašlaik es nevaru saņemt neko tulkot. Es pat mēģināju atgriezties pie 3.2.2. Procesi tikai sēdēt tur, līdz man 504 vārti timeout kļūdas.

Vai ir iespējams Google ir aizliegta ar IP? Ja tā, kā es varu pateikt?

Viss bija darba naudas sodu līdz mana cache bija notīrīta ar update: (

tavenger5
18-01-10, 18:15
Atrasts atbilde: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post9

Problēma ir mans serveris ir tikai sniedzot atbildi uz "504 Gateway laiks beidzies". Izņemot, ka es redzu daudz un daudz apache procesu W (darba) norāda, ka ir valodas URL. Nr dati tiek ievadīti kešatmiņu. : (

tavenger5
18-01-10, 18:57
Alright - Es domāju, ka es skatīja tā out. Kaut kur es pilnīgi aizmirst. Mans firewall!
Es esmu zināms, ka 1000 's pieprasījumu min būtu esam izraisīja stāvokli savā firewall. Tā rezultātā mans serveris bloķēts Google atgriešanos rezultātus! DOH!

Es domāju, ka visi strādā labi tagad.

vBET
19-01-10, 20:22
Great dzirdēt:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1