PDA

View Full Version: Atrisinātas Kā padarīt datubāzi cache, neizdzēsu / notīra, tāpēc nav nepieciešams tulkot no jauna?



basketmen
18-07-12, 21:13
Turpinājums no šo pavedienu (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/2698-how-saving-frugal-money-using-paid-google-v2-api-please-share-your-tips-tricks.html#post11471)





Kā padarīt datubāzi cache, neizdzēsu / notīra, tāpēc nav nepieciešams tulkot no jauna?

Es lietoju bezmaksas microsoft Azure un Apertium tāpat kā gandrīz visi no mums izmantot




Es jau noteikts zem iestatījumiem citēts, bet izskatās, ka datu bāzes cache dažkārt vēl arvien svītrots / notīra,

Piemēram mans forums noklusējuma valoda ir angļu, un tulkots valoda lapa ir spāņu,
Spānijas šodien lapas, piemēram, foruma mājās, ir tulkoti labi, bet dažas dienas atkal, daži no tiem daļa tāpat katru foruma nosaukumu un aprakstu, izrāda vēl angļu atkal,
tāpēc es domāju, datu bāzes cache, pirms kļūst svītro / notīrīt




AdminCP - > vBET Cache - > datu bāzes kešatmiņa — > Cache laiks, lai dzīvo (TTL) - > Iestatīt 0



AdminCP - > vBET Cache - > datu bāzes kešatmiņa — > kešatmiņas tīrīšanas detaļas - > nav pārbaudīta jebkuru valodu, visas, nekontrolēts


AdminCP - > vBET Cache - > datu bāzes kešatmiņa — > Cache klīringa stratēģija - > noteikt invaliditāti (teksta nepareizi ierakstījis tur Dissabled, bet varbūt tās nav svarīgas)







lūdzu palīdzēt virs iestatījumi jau pareizi veikt datu bāzes cache, neizdzēsu / jātīra, tāpēc nav nepieciešams tulkot vēlreiz, vai ja pastāv arī cita iestatījumus

vBET
18-07-12, 21:42
Hi.

Jūs konfigurācija ir pareiza - ja tas ir iestatīts kā šis, tad datu bāzē cache ir netīrīti. Arī tas ir pietiekami noteikt tikai vienu no šīm parametru minētajām vērtībām.
Ja neesat pārliecināts, lūdzu, vienkārši pārbaudīt tīrīšanas piesakās Admin CP - > Scheduled Tasks - > ieplānot uzdevumu žurnālu. Ja tīrīšanas ir aktīvs, tad jūs redzēsiet žurnālus ar nosaukumu kā "vB Enterprise Translator (tabula tīrāku Cache)", ar aprakstu par to, cik ieraksti tika iztīrīts.

Arī Lūdzu pārbaudīt dažas vecās pavedienā kur bija nekādas izmaiņas pēdējā laikā vai forumu nosaukumi arī nav tulkots. Ja tie nav un pārējā saturs ir, tad lūdzu sūtīt URL uz pavedienu un PM piekļuves datus uz FTP un Admin CP - mums būs pārbaudīt jūsu pusē. Ja tur ir viss tulkots, bet citās lapās nav - Lūdzu, pārliecinieties, vai esat pieteicies (varbūt jūs meklējat Viesu kešatmiņas saturu). Ja atbilde ir "Jā" pēc tam iestatiet parametru 0 Admin CP - > vBET Cache - > datu bāzes kešatmiņa — > pārtraukt meklē pēc x neveiksmēm. Ja tad vēl tas nav labi, tad arī PM piekļuves datus.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1