PDA

View Full Version: Fatāla kļūda, kad tīmekļa vietne izslēgts



brubros
12-01-10, 01:39
Hi. Kad es AdminCP / setup / savukārt jūsu vBulletin ieslēgt vai izslēgt, un mainīt to uz "off", un pēc tam izejiet AdminCP un logout, un tam no jauna ievadiet URL, lai mājas lapu, saņemu:

Fatāla kļūda: Call to undefined funkciju vbet_getSupportedTranslations () in ... / html / forums / includes / class_bootstrap.php (283): eval () 'd kodu 9 line

Es varu ieiet atpakaļ AdminCP un mainīt vBulletin on / off atpakaļ uz "par", un tad atsakieties un vēlreiz ievadiet URL, lai mājas lapu un ... mājas lapu vēlreiz parāda pareizi. Tātad problēma visticamāk ir saistīts ar pagrieziena vBulletin off.

Es esmu darba vBulletin 4.0.0 Patch Level 1 (Gold) un vBET 2.4.1 (aktivētā) bez vbseo (pagaidām).

Vai jums nepieciešama papildu informācija vai jūs zināt, kas var būt nepareizi? Paldies!

vBET
12-01-10, 02:38
Mēs izskatām šo un mēģināt pavairot. Mēs sazināsimies ar Jums par šo jautājumu vēlāk.

Arī šis jautājums ir par bezmaksas versija, tāpēc es pāriet uz šo amatu ir bezmaksas versija sub-forums:)

PS.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka mums ir plānots atbrīvot no samaksātā versiju vBET 3.3.0, tā bezmaksas versija ir zemāka prioritāte. Ir iespējams, ka mēs risinām šo jautājumu nākamās nedēļas. Ceru, ka tas ir OK, lai jūs - lai šajā laikā jūs varat atspējot bezmaksas versiju, ja tas kaitē jūsu forumā.

brubros
12-01-10, 03:35
Michał - Paldies. Es pilnībā atbalstu jūsu uzmanību uz to atbrīvojot vBET 3.3.0! Kļūda Es ziņošanas 2.4.1 nav kritiska man, bet varētu palīdzēt traucējummeklēšanas kodu 3.3.0. Es ceru, ka ar to maksājumu klientiem, tiklīdz tas ir 3.3.0 ir atbrīvota!

vBET
14-01-10, 00:13
Lūdzu, ņemiet vērā, ka 3.3.0 vBET neatbalsta VB4 vēl! vBulletin 4,0 tiks atbalstīta vBET 4.x sērijā. Mēs plānots vBET 4.0.0 izlaišanu marts:)

vBET
23-01-10, 03:46
Labots - tiks iekļauti 2.4.2

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations